Divi - en to cs translation catalogue (4439 entries)

en: %1$s %2$s Layout
cs: Rozvržení %1$s %2$s

en: %1$s Alternating Background Color
cs: %1$s Střídavá barva pozadí

en: %1$s Archive Page
cs: Archivační Stránka %1$s

en: %1$s Attributes
cs: Atributy %1$s

en: %1$s Author
cs: Autor %1$s

en: %1$s Background
cs: Pozadí %1$s

en: %1$s Background Color
cs: %1$s barva pozadí

en: %1$s Border Color
cs: %1$s barva rámečku

en: %1$s Border Radius
cs: %1$s radius rámečku

en: %1$s Border Width
cs: %1$s šířka rámečku

en: %1$s Box Shadow
cs: %1$s Box Stín

en: %1$s Categories
cs: Kategorie %1$s

en: %1$s Comment Count
cs: Počet Komentářů %1$s

en: %1$s Excerpt
cs: Výňatek %1$s

en: %1$s Focus Background Color
cs: %1$s Fokus pozadí pozadí

en: %1$s Focus Text Color
cs: %1$s Barva textu zaostření

en: %1$s Font
cs: %1$s Písmo

en: %1$s Icon
cs: %1$s ikona

en: %1$s Icon Color
cs: %1$s barva ikony

en: %1$s Icon Placement
cs: %1$s umístění ikony

en: %1$s Letter Spacing
cs: %1$s Mezery mezi písmeny

en: %1$s Line Height
cs: %1$s Výška řádku

en: %1$s Link
cs: Odkaz %1$s

en: %1$s Modified Date
cs: Datum Úpravy %1$s

en: %1$s Name
cs: Název %1$s

en: %1$s Publish Date
cs: Datum Publikování %1$s

en: %1$s Relationship
cs: Vztah %1$s

en: %1$s Tags
cs: Štítky %1$s

en: %1$s Text Alignment
cs: %1$s Zarovnání textu

en: %1$s Text Color
cs: %1$s Barva textu

en: %1$s Text Size
cs: %1$s velikost textu

en: %1$s Title
cs: Název %1$s

en: %1$s in Specific %2$s
cs: %1$s v Konkrétním %2$s

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
cs[0]: %1$s recenze na %2$s
cs[1]: %1$s recenzí na %2$s

en: %1$s with Specific %2$s
cs: %1$s s Konkrétním %2$s

en: %1$s/Archive Title
cs: %1$s/Název Archivu

en: %1$s: The value may not be greater than %2$d characters.
cs: %1$s: Hodnota nesmí být delší než %2$d znaků.

en: %1$s: The value must be at least %2$d characters.
cs: %1$s: Hodnota musí mít alespoň %2$d znaků.

en: %1s %2s Alignment
cs: Zarovnání %1s %2s

en: %1s Margin
cs: Okraj %1s

en: %1s Padding
cs: Odsazení %1s

en: %2$s estimated time remaining: %1$dmin
cs: %2$s odhadovaný zbývající čas: %1$d min

en: %d image From Unsplash
cs: %d obrázek Z Unsplash

en: %d selected
cs: Vybráno: %d

en: %s Admin Label
cs: Admin Štítek %s

en: %s Alignment
cs: %s Zarovnání

en: %s Animation Delay
cs: Zpoždění Animace %s

en: %s Animation Direction
cs: Směr Animace %s

en: %s Animation Duration
cs: Délka Animace %s

en: %s Animation Intensity
cs: Intenzita Animace %s

en: %s Animation Repeat
cs: Opakování Animace %s

en: %s Animation Speed Curve
cs: Křivka Rychlosti Animace %s

en: %s Animation Starting Opacity
cs: Počáteční Krytí Animace %s

en: %s Animation Style
cs: Styl Animace %s

en: %s Background
cs: Pozadí %s

en: %s Background Color
cs: Barva Pozadí %s

en: %s Background Image
cs: %s Obrázek Pozadí

en: %s Background Image Blend
cs: %s Prolnutí Obrázku Pozadí

en: %s Background Image Position
cs: Pozice Obrázku Pozadí %s

en: %s Background Image Repeat
cs: Opakování Obrázku Pozadí %s

en: %s Background Image Size
cs: Velikost Obrázku Pozadí %s

en: %s Background Mask
cs: %s Maska Pozadí

en: %s Background Pattern
cs: %s Vzor Pozadí

en: %s Background Video Height
cs: %s Výška Videa Na Pozadí

en: %s Background Video MP4
cs: %s MP4 Video Na Pozadí

en: %s Background Video Webm
cs: %s Webm Video Na Pozadí

en: %s Background Video Width
cs: %s Šířka Videa Na Pozadí

en: %s Blend
cs: %s Prolnutí

en: %s Blur
cs: %s Rozostření

en: %s Border Color
cs: %s Barva Ohraničení

en: %s Border Radius
cs: %s Poloměr Rohů

en: %s Border Style
cs: %s Styl Ohraničení

en: %s Border Styles
cs: %s Styly Ohraničení

en: %s Border Weight
cs: Tloušťka Ohraničení %s

en: %s Border Width
cs: %s Šířka Ohraničení

en: %s Bottom Sticky Limit
cs: Spodní Limit Přichycení %s

en: %s Box Shadow
cs: Stín Boxu %s

en: %s Box Shadow Blur Strength
cs: %s Rozostření Stínu Rámečku

en: %s Box Shadow Horizontal Position
cs: %s Vodorovná Poloha Stínu Rámečku

en: %s Box Shadow Position
cs: %s Poloha Stínu Rámečku

en: %s Box Shadow Spread Strength
cs: %s Roztažení Stínu Rámečku

en: %s Box Shadow Vertical Position
cs: %s Svislá Poloha Stínu Rámečku

en: %s Breakpoint
cs: Breakpoint %s

en: %s Brightness
cs: %s Jas

en: %s Button
cs: Tlačítko %s

en: %s CSS Class
cs: CSS Třída %s

en: %s CSS ID
cs: CSS ID %s

en: %s Color
cs: Barva %s

en: %s Conditions
cs: Podmínky %s

en: %s Contrast
cs: %s Kontrast

en: %s Custom CSS
cs: Vlastní CSS %s

en: %s Default Preset
cs: Výchozí Předvolba %s

en: %s Disable on
cs: %s Zakázat Na

en: %s Element Label
cs: Popisek Prvku %s

en: %s Font
cs: Písmo %s

en: %s Font Size
cs: Velikost Písma %s

en: %s Font Style
cs: Styl Písma %s

en: %s Font Weight
cs: Tloušťka Písma %s

en: %s Gradient Direction
cs: Směr Přechodu %s

en: %s Gradient Length
cs: Délka Přechodu %s

en: %s Gradient Position
cs: Pozice Přechodu %s

en: %s Gradient Stops
cs: Zarážky Přechodu %s

en: %s Gradient Type
cs: Typ Přechodu %s

en: %s Heading Level
cs: %s Úroveň Nadpisu

en: %s Height
cs: %s Výška

en: %s Horizontal Offset
cs: %s Horizontální Posun

en: %s Horizontal Overflow
cs: %s Horizontální Přetečení

en: %s Hue
cs: %s Odstín

en: %s ID & Classes
cs: ID A Třídy %s

en: %s Icon
cs: %s Ikona

en: %s Icon Color
cs: %s Barva Ikony

en: %s Icon Placement
cs: %s Umístění Ikony

en: %s Image Height
cs: Výška Obrázku %s

en: %s Image Horizontal Offset
cs: Vodorovný Posun Obrázku %s

en: %s Image Vertical Offset
cs: Svislý Posun Obrázku %s

en: %s Image Width
cs: Šířka Obrázku %s

en: %s Interactions
cs: Interakce %s

en: %s Invert
cs: %s Invertovat

en: %s Item Indent
cs: Odsazení Položky %s

en: %s Letter Spacing
cs: Rozestupy Mezi Písmeny %s

en: %s Line Color
cs: Barva Čáry %s

en: %s Line Height
cs: Výška Řádku %s

en: %s Line Style
cs: Styl Čáry %s

en: %s Link
cs: Odkaz %s

en: %s Link Target
cs: Cíl Odkazu %s

en: %s Link URL
cs: Odkaz %s URL

en: %s Margin
cs: Okraj %s

en: %s Mask Aspect Ratio
cs: %s Poměr Stran Masky

en: %s Mask Blend Mode
cs: %s Režim Prolnutí Masky

en: %s Mask Color
cs: %s Barva Masky

en: %s Mask Height
cs: %s Výška Masky

en: %s Mask Horizontal Offset
cs: %s Vodorovné Posunutí Masky

en: %s Mask Position
cs: %s Poloha Masky

en: %s Mask Size
cs: %s Velikost Masky

en: %s Mask Transform
cs: %s Transformace Masky

en: %s Mask Vertical Offset
cs: %s Svislé Posunutí Masky

en: %s Mask Width
cs: %s Šířka Masky

en: %s Max Height
cs: %s Max. Výška

en: %s Max Width
cs: %s Max. Šířka

en: %s Min Height
cs: %s Min. Výška

en: %s Module
cs: Modul %s

en: %s Motion Effect Trigger
cs: %s Spouštěč Efektu Pohybu

en: %s Name
cs: Název %s

en: %s Not Supported
cs: Nepodporováno %s

en: %s Offset From Surrounding Sticky Elements
cs: Odsazení Od Okolních Přichycených Prvků %s

en: %s Offset Origin
cs: %s Počátek Posunu

en: %s Opacity
cs: %s Neprůhlednost

en: %s Padding
cs: Odsazení %s

en: %s Parallax Method
cs: %s Metoda Paralaxy

en: %s Pattern Blend Mode
cs: %s Režim Prolnutí Vzoru

en: %s Pattern Color
cs: %s Barva Vzoru

en: %s Pattern Height
cs: %s Výška Vzoru

en: %s Pattern Horizontal Offset
cs: %s Vodorovné Posunutí Vzoru

en: %s Pattern Repeat
cs: %s Opakování Vzoru

en: %s Pattern Repeat Origin
cs: %s Počátek Opakování Vzoru

en: %s Pattern Size
cs: %s Velikost Vzoru

en: %s Pattern Transform
cs: %s Transformace Vzoru

en: %s Pattern Vertical Offset
cs: %s Svislé Posunutí Vzoru

en: %s Pattern Width
cs: %s Šířka Vzoru

en: %s Placeholder Text
cs: Text Zástupného Symbolu %s

en: %s Position
cs: Pozice %s

en: %s Preset
cs: %s Předvolba

en: %s Preset 1
cs: Předvolba 1 %s

en: %s Presets
cs: %s Předvolby

en: %s Relationship
cs: Vztah %s

en: %s Repeat Gradient
cs: Opakovat Přechod %s

en: %s Saturate
cs: %s Sytost

en: %s Scroll Effects
cs: Efekty Posouvání %s

en: %s Scroll Transform Effects
cs: %s Efekty Transformace Při Posouvání

en: %s Sepia
cs: %s Sépie

en: %s Settings
cs: %s – nastavení

en: %s Shadow Color
cs: %s Barva Stínu

en: %s Size
cs: Velikost %s

en: %s State
cs: Stav %s

en: %s Sticky Bottom Offset
cs: Spodní Odsazení Přichycení %s

en: %s Sticky Position
cs: Pozice Přichycení %s

en: %s Sticky Top Offset
cs: Horní Odsazení Přichycení %s

en: %s Style
cs: Styl %s

en: %s Style Position
cs: Pozice Stylu %s

en: %s Style Type
cs: Typ Stylu %s

en: %s Text
cs: Text %s

en: %s Text Alignment
cs: Zarovnání Textu %s

en: %s Text Color
cs: Barva Textu %s

en: %s Text Shadow
cs: Stín Textu %s

en: %s Text Shadow Blur Strength
cs: Rozmazání Stínu Textu %s

en: %s Text Shadow Color
cs: Barva Stínu Textu %s

en: %s Text Shadow Horizontal Length
cs: Vodorovná Délka Stínu Textu %s

en: %s Text Shadow Vertical Length
cs: Svislá Délka Stínu Textu %s

en: %s Text Size
cs: Velikost Textu %s

en: %s Toggle Gradient
cs: Přepnout Přechod %s

en: %s Toggle Mask
cs: %s Přepnout Masku

en: %s Toggle Pattern
cs: %s Přepnout Vzor

en: %s Top Sticky Limit
cs: Horní Limit Přichycení %s

en: %s Transforms
cs: Transformace %s

en: %s Transition
cs: Přechod %s

en: %s Transition Default and Sticky Styles
cs: Přechod Mezi Výchozími a Přichycenými Styly %s

en: %s Transition Delay
cs: Zpoždění Přechodu %s

en: %s Transition Duration
cs: Doba Trvání Přechodu %s

en: %s Transition Speed Curve
cs: Křivka Rychlosti Přechodu %s

en: %s Use Parallax Effect
cs: %s Použít Paralaxní Efekt

en: %s Vertical Offset
cs: %s Vertikální Posun

en: %s Vertical Overflow
cs: %s Vertikální Přetečení

en: %s Visibility
cs: Viditelnost %s

en: %s Weight
cs: Tloušťka %s

en: %s Width
cs: %s Šířka

en: %s Z Index
cs: Z-index %s

en: %s are given a border to separate them from normal text. Pick a color to use for that border.
cs: Prvky %s mají ohraničení, které je odděluje od běžného textu. Vyberte barvu tohoto ohraničení.

en: %s are given a border to separate them from normal text. You can increase or decrease the size of that border using this setting.
cs: Prvky %s mají ohraničení, které je odděluje od běžného textu. Pomocí tohoto nastavení můžete tloušťku ohraničení zvýšit nebo snížit.

en: %s by %s
cs: %s od %s

en: %s quantity
cs: Množství %s

en: %s result
cs: %s výsledek

en: %s: The field is required.
cs: %s: Pole je povinné.

en: %s: The selected value is invalid.
cs: %s: Vybraná hodnota je neplatná.

en: %s: The selected value is not exist.
cs: %s: Vybraná hodnota neexistuje.

en: %s: The value may only contain letters and numbers.
cs: %s: Hodnota může obsahovat pouze písmena a čísla.

en: %s: The value may only contain letters.
cs: %s: Hodnota může obsahovat pouze písmena.

en: %s: The value may only contain numbers.
cs: %s: Hodnota může obsahovat pouze čísla.

en: %s: The value must be a valid email address.
cs: %s: Hodnota musí být platná e-mailová adresa.

en: &laquo; Older Entries
cs: &laquo; Starší Příspěvky

en: (Copy)
cs: (Kopie)

en: (estimated for %s)
cs: (odhad pro %s)

en: + Select Category, Tags, ...
cs: + Vybrat kategorii, štítky, ...

en: + Select posts
cs: + Vybrat příspěvky

en: , Reset after
cs: , Resetovat po

en: 0 Comments
cs: 0 Komentářů

en: 0 comments
cs: 0 komentářů

en: 0 items
cs: 0 položek

en: 08/06/1999 (m/d/Y)
cs: 06/08/1999 (m/d/Y)

en: 1 Column
cs: 1 sloupec

en: 1 Comment
cs: 1 Komentář

en: 1 comment
cs: 1 komentář

en: 2 Column
cs: 2 Sloupec

en: 2 Columns
cs: 2 Sloupce

en: 3 Columns
cs: 3 Sloupce

en: 3D Diamonds
cs: 3D diamanty

en: 4 Columns
cs: 4 Sloupce

en: 404 Error Page
cs: Stránka Chyby 404

en: 404 Page
cs: Stránka 404

en: 404 error pages do not have editable page settings.
cs: Chybové stránky 404 nemají upravitelná nastavení stránky.

en: 5 Columns
cs: 5 Sloupců

en: 6 Aug, 1999 (j M, Y)
cs: 6. srp 1999 (j M, Y)

en: 6 Columns
cs: 6 Sloupců

en: <p class="description">Select a menu that should be used in the module. <a href="%s" target="_blank">Click here to create new menu</a>.</p>
cs: <p class="description">Vyberte menu, které se má v modulu použít. <a href="%s" target="_blank">Klikněte sem pro vytvoření nového menu</a>.</p>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
cs: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starší Komentáře

en: <strong>Woo Billing Address Module</strong> and <strong>Woo Shipping Address Module</strong> must be added to this page to allow users to submit orders.
cs: Aby mohli uživatelé odesílat objednávky, je nutné na tuto stránku přidat moduly <strong>Woo Billing Address Module</strong> a <strong>Woo Shipping Address Module</strong>.

en: <strong>Woo Billing Address Module</strong> must be added to this page to allow users to submit orders.
cs: Aby mohli uživatelé odesílat objednávky, je nutné na tuto stránku přidat modul <strong>Woo Billing Address Module</strong>.

en: A Module
cs: Modul

en: A Post Content module is required in order to add unique content within the Theme Builder template. Once a Post Content module has been added to the template, you will be able to add unique post content within that area for each post using the template.
cs: Pro přidání jedinečného obsahu v šabloně Theme Builder je vyžadován modul Obsah Příspěvku. Jakmile je modul Obsah Příspěvku do šablony přidán, budete moci do této oblasti přidávat jedinečný obsah pro každý příspěvek pomocí šablony.

en: A Row
cs: Řádek

en: A Section
cs: Sekce

en: A Specific URL Parameter
cs: Konkrétní parametr URL

en: A backup exists for the Theme Builder that is newer than the version you are currently viewing. This backup was captured during your previous editing session, but you never saved it. Would you like to restore this backup and continue editing where you left off?
cs: Pro Theme Builder existuje záloha, která je novější než verze, kterou si právě prohlížíte. Tato záloha byla vytvořena během vaší předchozí editační relace, ale nikdy jste ji neuložili. Chcete tuto zálohu obnovit a pokračovat v úpravách tam, kde jste skončili?

en: A global color can't equal itself
cs: Globální barva se nemůže rovnat sama sobě

en: A name to associate with the account when displayed in the account select field.
cs: Název, který se má přiřadit k účtu, když se zobrazí v poli pro výběr účtu.

en: A valid URL should start with a #
cs: Platná URL by měla začínat znakem #

en: ACF Groups
cs: ACF Skupiny

en: AI Agent
cs: Agent AI

en: AI Image
cs: AI Obrázek

en: AI Quick Action
cs: Rychlá Akce AI

en: Above
cs: Nad

en: Above Title
cs: Nad titulkem

en: Absolute
cs: Absolutní

en: Accordion
cs: Rozbalovací záložky

en: Accordion Item
cs: Položka Akordeonu

en: Accordion Items
cs: Položky Akordeonu

en: Accordions
cs: Akordeony

en: Account
cs: Účet

en: Account Link URL
cs: Adresa URL odkazu účtu

en: Account Name
cs: Název Účtu

en: Action
cs: Sekce

en: Action Icons On Hover
cs: Ikony akcí při najetí myší

en: Actions
cs: Akce

en: Activate Preset
cs: Aktivujte předvolbu

en: Active Groups
cs: Aktivní Skupiny

en: Active Link Color
cs: Barva aktivního odkazu

en: Active Menu Link
cs: Aktivace odkazu do menu

en: Active Portfolio Filter
cs: Aktivní filtr portfolia

en: Active Tab
cs: Aktivní záložka

en: Active Tab Background Color
cs: Barva pozadí aktivní záložky

en: Active Tab Text
cs: Text Aktivní Karty

en: Active Tab Text Color
cs: Barva textu aktivní karty

en: Actual Size
cs: Skutečná velikost

en: Add
cs: Pøidat

en: Add %s
cs: Přidat %s

en: Add API Key
cs: Přidat API Klíč

en: Add Attribute
cs: Přidat Atribut

en: Add Audio
cs: Přidat Zvuk

en: Add Background Color
cs: Barva pozadí

en: Add Background Gradient
cs: Barevný přechod

en: Add Background Image
cs: Obrázek pozadí

en: Add Background Mask
cs: Přidat masku pozadí

en: Add Background Pattern
cs: Přidat vzor pozadí

en: Add Background Video
cs: Nastavit jako video pozadí

en: Add Canvas
cs: Přidat plátno

en: Add Checkbox
cs: Přidat Zaškrtávací Políčko

en: Add Column
cs: Přidat Sloupec

en: Add Condition
cs: Přidat podmínku

en: Add Cookie
cs: Přidat Cookie

en: Add Custom Body
cs: Přidat Vlastní Hlavní Obsah

en: Add Custom Footer
cs: Přidat Vlastní Zápatí

en: Add Custom Header
cs: Přidat Vlastní Záhlaví

en: Add Element
cs: Přidat Prvek

en: Add Element Above
cs: Přidat Prvek Nad

en: Add Element Below
cs: Přidat Prvek Pod

en: Add Element Inside
cs: Přidat Prvek Dovnitř

en: Add From Library
cs: Přidat Z Knihovny

en: Add From Sets Library
cs: Přidat Z Knihovny Sad

en: Add Fullwidth Section
cs: Přidat Sekci Na Celou Šířku

en: Add Gallery Images
cs: Obrázky galerie

en: Add Global Body
cs: Přidat Globální Hlavní Obsah

en: Add Global Color
cs: Přidat globální barvu

en: Add Global Font
cs: Přidat Globální Písmo

en: Add Global Footer
cs: Přidat Globální Zápatí

en: Add Global Header
cs: Přidat Globální Záhlaví

en: Add Global Image
cs: Přidat Globální Obrázek

en: Add Global Link
cs: Přidat Globální Odkaz

en: Add Global Number
cs: Přidat Globální Číslo

en: Add Global Text
cs: Přidat Globální Text

en: Add Grid Offset Rule
cs: Přidat Pravidlo Odsazení Mřížky

en: Add Image
cs: Obrázek

en: Add Interaction
cs: Přidat Interakci

en: Add Layout
cs: Přidat rozvržení

en: Add Media
cs: Přidat média

en: Add Meta Query
cs: Přidat Meta Dotaz

en: Add Module
cs: Přidat Modul

en: Add New
cs: Přidat nové

en: Add New %s
cs: Přidat nové %s

en: Add New %s Or Row
cs: Přidat Nový %s Nebo Řádek

en: Add New Body Template
cs: Přidat Novou Šablonu Hlavního Obsahu

en: Add New Footer Template
cs: Přidat Novou Šablonu Zápatí

en: Add New Fullwidth Row
cs: Přidat Nový Řádek Na Celou Šířku

en: Add New Global Canvas
cs: Přidat nové globální plátno

en: Add New Header Template
cs: Přidat Novou Šablonu Záhlaví

en: Add New Item
cs: Přidat novou položku

en: Add New Module
cs: Přidat nový modul

en: Add New Module Or Row
cs: Přidat Nový Modul Nebo Řádek

en: Add New Preset
cs: Přidat novou předvolbu

en: Add New Row
cs: Přidat nový řádek

en: Add New Section
cs: Přidat novou sekci

en: Add New Template
cs: Přidat Novou Šablonu

en: Add New Theme Builder
cs: Přidat Nový Theme Builder

en: Add New Theme Builder Item
cs: Přidat Novou Položku Theme Builder

en: Add Page
cs: Přidat Stránku

en: Add Placeholder Content To New Modules
cs: Přidat zástupný obsah do nových modulů

en: Add Preset
cs: Přidat Předvolbu

en: Add Radio
cs: Přidat Přepínač

en: Add Regular Section
cs: Přidat Běžnou Sekci

en: Add Specialty Section
cs: Přidat speciální sekci

en: Add To Category
cs: Přidat Do Kategorie

en: Add To Tags
cs: Přidat Ke Štítkům

en: Add Video
cs: Video

en: Add a review
cs: Přidat recenzi

en: Add custom HTML after the element wrapper.
cs: Přidejte vlastní HTML za obalový prvek.

en: Add custom HTML before the element wrapper.
cs: Přidejte vlastní HTML před obalový prvek.

en: Add from Library
cs: Přidat z Knihovny

en: Add to %1$s Library
cs: Přidat Do Knihovny %1$s

en: Add to Categories
cs: Přidat do kategorií

en: Add to Library
cs: Přidat do knihovny

en: Add to Tags
cs: Přidat ke štítkům

en: Add two or more color stops to your gradient background. Each stop can be dragged to any position on the gradient bar. From each color stop to the next the color is interpolated into a smooth gradient.
cs: Přidejte dvě nebo více barevných zarážek na pozadí s přechodem. Každou zarážku lze přetáhnout na libovolné místo na pruhu přechodu. Od každé barevné zastávky k další je barva interpolována do hladkého přechodu.

en: Add/Delete Item
cs: Přidat/Odebrat Položku

en: Added %s
cs: Přidáno: %s

en: Added Column
cs: Přidán Sloupec

en: Added Flex Column
cs: Přidán Flex Sloupec

en: Added Flex Grid
cs: Přidána Flex Mřížka

en: Added Group Preset
cs: Přidána Předvolba Skupiny

en: Added Module Preset
cs: Přidána Předvolba Modulu

en: Added Row
cs: Přidán Řádek

en: Added Specialty Section
cs: Přidána Speciální Sekce

en: Added template
cs: Šablona přidána

en: Additional Information
cs: Další Informace

en: Additional information
cs: Další informace

en: Address Line 2
cs: Adresa – řádek 2

en: Adjust how sensitive the mirror movement is to mouse position
cs: Upravte, jak citlivý je zrcadlový pohyb na polohu myši

en: Adjust the background style of the button by customizing the background color, gradient, and image.
cs: Upravte styl pozadí tlačítka přizpůsobením barvy pozadí, přechodu a obrázku.

en: Adjust the background style of this element by customizing the background color, gradient, image, video, pattern and mask.
cs: Upravte styl pozadí tohoto prvku přizpůsobením barvy pozadí, přechodu, obrázku, videa, vzoru a masky.

en: Adjust the height of the featured image.
cs: Upravte výšku vybraného obrázku.

en: Adjust the horizontal spacing between child elements. This gap applies between columns in both flex and grid layouts.
cs: Upravte vodorovné rozestupy mezi podřízenými prvky. Tato mezera se použije mezi sloupci v rozvrženích flex i mřížka.

en: Adjust the max height of the featured image.
cs: Upravte maximální výšku doporučeného obrázku.

en: Adjust the max width of the featured image.
cs: Upravte maximální šířku doporučeného obrázku.

en: Adjust the size of the carousel arrows.
cs: Upravte velikost šipek karuselu.

en: Adjust the size of the dot navigation.
cs: Upravte velikost tečkové navigace.

en: Adjust the spacing between each column in this row.
cs: Upravit mezery mezi sloupci v tomto řádku.

en: Adjust the vertical spacing between child elements. This gap applies between rows in both flex and grid layouts.
cs: Upravte svislé rozestupy mezi podřízenými prvky. Tato mezera se uplatní mezi řádky v rozloženích flex i grid.

en: Adjust the width of the content within the blurb.
cs: Upravte šířku obsahu uvnitř objektu.

en: Adjust the width of the featured image.
cs: Upravte šířku doporučeného obrázku.

en: Adjusting the grayscale filter will allow you to change the color saturation of the map.
cs: Úprava filtru ve stupních šedi vám umožní změnit sytost barev mapy.

en: Admin Label
cs: Označení admina

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Advanced Settings
cs: Pokročilá Nastavení

en: After
cs: Za

en: After Every 10th Action
cs: Po každé desáté akci

en: After Every 20th Action
cs: Po každé 20. akci

en: After Every 30th Action
cs: Po každé 30. akci

en: After Every 40th Action
cs: Po každé 40. akci

en: After Every Action
cs: Po každé akci

en: After Image
cs: Obrázek „po“

en: After Label
cs: Štítek „po“

en: After Number of Times
cs: Po Početkrát

en: Alert
cs: Upozornění

en: Align Columns
cs: Zarovnat Sloupce

en: Align Content
cs: Zarovnat Obsah

en: Align Items
cs: Zarovnat Položky

en: Align Self
cs: Zarovnání Vlastní

en: Align grid items within their cells horizontally. Controls how items are positioned along the inline (row) axis within their grid area, offering options like start, center, end, and stretch.
cs: Zarovnává prvky mřížky v jejich buňkách vodorovně. Řídí, jak jsou prvky umístěny podél inline (řádkové) osy v rámci své oblasti mřížky, s možnostmi jako začátek, střed, konec a roztáhnout.

en: Align image to the left, right or center.
cs: Zarovnejte obrázek doleva, doprava nebo na střed.

en: Align the %1$s to the left, right, center or justify.
cs: Zarovnejte %1$s doleva, doprava, na střed nebo zarovnejte.

en: Align the %s to the left, right, center or justify.
cs: Zarovnejte %s doleva, doprava, na střed nebo do bloku.

en: Align the module to the left, right or center.
cs: Zarovnejte modul doleva, doprava nebo uprostřed.

en: Align this item within its grid cell horizontally.
cs: Vodorovně zarovnejte tuto položku v její buňce mřížky.

en: Align this item within its grid cell vertically.
cs: Svisle zarovnejte tuto položku v její buňce mřížky.

en: Align to the left, right, center or justify.
cs: Zarovnejte doleva, doprava, na střed nebo do bloku.

en: Align you button to the left, right or center of the module.
cs: Zarovnejte tlačítko doleva, doprava nebo na střed v rámci modulu.

en: Align your button to the left, right or center of the module.
cs: Tlačítko zarovnejte vlevo, vpravo nebo uprostřed modulu.

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: All
cs: Vše

en: All
cs: Vše

en: All %1$s
cs: Všechny %1$s

en: All %1$s Pages
cs: Všechny Stránky %1$s

en: All Archive Pages
cs: Všechny Archivační Stránky

en: All Attributes
cs: Všechny Atributy

en: All Author Pages
cs: Všechny Stránky Autorů

en: All Body Templates
cs: Všechny Šablony Hlavního Obsahu

en: All Borders
cs: Všechny Ohraničení

en: All Categories
cs: Všechny kategorie

en: All Containers
cs: Všechny Kontejnery

en: All Date Pages
cs: Všechny Datové Stránky

en: All Day
cs: Celý den

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
cs: Všichni uživatelé Divi si mohou zdarma uložit až %s položek do svého Divi Cloud. Chcete-li do cloudu ukládat více položek a odemknout neomezené úložiště, upgradujte své členství Divi Cloud ještě dnes. Pokud se živíte tvorbou webů v Divi, Divi Cloud je skvělý doplněk a obrovská úspora času. Budete ho milovat!

en: All Elements
cs: Všechny Prvky

en: All Footer Templates
cs: Všechny Šablony Zápatí

en: All Header Templates
cs: Všechny Šablony Záhlaví

en: All Modified Fields
cs: Všechna Upravená Pole

en: All Modules
cs: Všechny moduly

en: All Option Groups
cs: Všechny Skupiny Možností

en: All Presets
cs: Všechny předvolby

en: All Templates
cs: Všechny Šablony

en: All Theme Builder Items
cs: Všechny Položky Theme Builder

en: All Theme Builders
cs: Všechny Theme Builders

en: All Variables
cs: Všechny proměnné

en: All available options selected
cs: Vybrány všechny dostupné možnosti

en: All content created in the Divi Builder will be lost. Previous content will be restored. Do you wish to proceed?
cs: Veškerý obsah vytvořený v Divi Builder bude ztracen. Předchozí obsah bude obnoven. Chcete pokračovat?

en: All of your current page content will be lost. Do you wish to proceed?
cs: Veškerý váš aktuální obsah na stránce bude ztracen. Přejete si pokračovat?

en: All of your current role settings will be set to defaults. Do you wish to proceed?
cs: Všechna vaše aktuální nastavení rolí budou resetována na výchozí hodnoty. Chcete pokračovat?

en: All options selected. Type to add custom tags.
cs: Vybrány všechny možnosti. Pište pro přidání vlastních štítků.

en: All values must have units
cs: Všechny hodnoty musí mít jednotky

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .MP4 version here.
cs: Všechna videa by měla být nahrána v obou formátech .MP4 .WEBM, aby byla zajištěna maximální kompatibilita ve všech prohlížečích. Zde nahrajte verzi .MP4.

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .WEBM version here.
cs: Všechna videa by měla být nahrána v obou formátech .MP4 .WEBM, aby byla zajištěna maximální kompatibilita ve všech prohlížečích. Zde nahrajte verzi .WEBM.

en: Allow video to be paused by other players when they begin playing
cs: Povolit pozastavení videa ostatními hráči, když začnou hrát.

en: Allow video to be paused while it is not in the visible area.
cs: Povolit pozastavení videa ostatními hráči, když začnou hrát.

en: Allowed Symbols
cs: Povolené symboly

en: Alphanumeric Only (A-Z, 0-9)
cs: Pouze alfanumerické znaky (A–Z, 0–9)

en: Also Save All %d Modules as Individual Items
cs: Také Uložit Všech %d Modulů Jako Samostatné Položky

en: Also Save All %d Rows as Individual Items
cs: Také Uložit Všech %d Řádků Jako Samostatné Položky

en: Also Save All %d Sections as Individual Items
cs: Také Uložit Všech %d Sekcí Jako Samostatné Položky

en: An active link is the page currently being visited. You can pick a color to be applied to active links to differentiate them from other links.
cs: Aktivní odkaz je právě navštěvovaná stránka. Můžete vybrat barvu, která má být použita pro aktivní odkazy, aby se odlišila od ostatních odkazů.

en: An error has occurred while saving the Global Presets settings. Various problems can cause a save to fail, such as a lack of server resources, firewall blockages or plugin conflicts or server misconfiguration. You can try saving again by clicking Try Again, or you can download a backup of your unsaved defaults by clicking Download Backup. A backup can be helpful when contacting our Support Team.
cs: Při ukládání nastavení globálních předvoleb došlo k chybě. Selhání ukládání mohou způsobit různé problémy, jako je nedostatek zdrojů serveru, zablokování brány firewall nebo konflikty pluginů nebo nesprávná konfigurace serveru. Můžete zkusit uložit znovu kliknutím na Zkusit znovu, nebo si můžete stáhnout zálohu svých neuložených výchozích nastavení kliknutím na Stáhnout zálohu. Záloha může být užitečná při kontaktování našeho týmu podpory.

en: An error has occurred while saving your page. Various problems can cause a save to fail, such as a lack of server resources, firewall blockages, plugin conflicts or server misconfiguration. You can try saving again by clicking Try Again, or you can download a backup of your unsaved page by clicking Download Backup. Backups can be restored using the portability system while next editing your page.
cs: Pøi ukládání vaší stránky nastala chyba. Chybu uložení mohou zpùsobit rùzné problémy, jako napøíklad nedostatek serverových prostøedkù, blokace firewallem, konflikty pluginù nebo špatné konfigurace serveru. Mùžete zkusit stránku znovu uložit kliknutím na Zkusit znovu nebo si mùžete stáhnout zálohu vaší neuložené stránky kliknutím na Stáhnout zálohu. Zálohy mohou být naèteny pomocí systému pøenosnosti, až budete stránku zase upravovat.

en: An error occurred while processing the shortcode.
cs: Při zpracování shortcode došlo k chybě.

en: An error occurred while uploading the font file. We detected that the 'fileinfo' PHP extension is not loaded in your server. Enabling the extension may help.
cs: Při nahrávání souboru písma došlo k chybě. Zjistili jsme, že na vašem serveru není načteno rozšíření PHP „fileinfo“. Povolení rozšíření může pomoci.

en: An introduction to the Fullwidth Menu module
cs: Úvod do modulu Fullwidth Menu

en: An introduction to the Menu module
cs: Úvod do modulu Menu

en: An unknown error occurred while uploading the font file. Please try again.
cs: Při nahrávání souboru písma došlo k neznámé chybě. Zkuste to prosím znovu.

en: And %1$s More
cs: A Dalších %1$s

en: Animation
cs: Animace

en: Animation Delay
cs: Animace

en: Animation Direction
cs: Směr přechodu

en: Animation Duration
cs: Animace

en: Animation Intensity
cs: Animace

en: Animation Repeat
cs: Animace

en: Animation Speed
cs: Rychlost Animace

en: Animation Speed Curve
cs: Animace

en: Animation Starting Opacity
cs: Animace začínající neprůhlednost

en: Animation Style
cs: Animace

en: Annually
cs: Každoročně

en: Anti-Spam Provider Account Setup Documentation
cs: Dokumentace k nastavení účtu poskytovatele součásti Anti-Spam

en: Any
cs: Libovolné

en: Any %1$s Link
cs: Odkaz Na Libovolný %1$s

en: Any URL Parameter
cs: Libovolný parametr URL

en: App View
cs: Zobrazení Aplikace

en: Append Above
cs: Připojit Nad

en: Append Below
cs: Připojit Pod

en: Append To Main Canvas
cs: Připojit K Hlavnímu Plátnu

en: Apply
cs: Použít

en: Apply "Sticky Offset" to the nearest Sticky Element above or below this element.
cs: Použijte „Odsazení přichycení“ na nejbližší Přichycený Prvek nad nebo pod tímto prvkem.

en: Apply Changes
cs: Použít Změny

en: Apply Motion Effects To Child Elements
cs: Aplikujte pohybové efekty na podřízené prvky

en: Apply Structure Template
cs: Použít Šablonu Struktury

en: Apply a vertical or horizontal slant to the element, stretching it in either direction.
cs: Použijte na prvek svislé nebo vodorovné zkosení a roztáhněte jej v libovolném směru.

en: Apply coupon
cs: Použít kupón

en: Apply “Sticky Offset” to the nearest Sticky Element above or below this element
cs: Použijte „Sticky Offset“ na nejbližší Sticky Element nad nebo pod tímto prvkem

en: Applying the grayscale filter will change the map colors to black and white.
cs: Použití filtru ve stupních šedi změní barvy mapy na černobílé.

en: Arch
cs: Oblouk

en: Archive Pages
cs: Archivační Stránky

en: Are You Sure?
cs: Jsi si jistá?

en: Are you sure you want to delete the preset "%s"? This action cannot be undone.
cs: Opravdu chcete odstranit přednastavení „%s“? Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: Are you sure you want to move "%s" to the trash?
cs: Opravdu chcete přesunout „%s“ do koše?

en: Are you sure?
cs: Jste si jisti?

en: Arrow
cs: Šipky

en: Arrow 2
cs: Šipky

en: Arrow 3
cs: Šipky

en: Arrow Color
cs: Barva šipky

en: Arrow Position
cs: Pozice Šipky

en: Arrow Size
cs: Velikost Šipky

en: Arrows
cs: Šipky

en: Artist
cs: Umělec

en: Artist Name
cs: Jméno Umělce

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Ask me anything about building your page.
cs: Zeptejte se mě na cokoli ohledně tvorby stránky.

en: Assign As Default
cs: Nastavit Jako Výchozí

en: Assign Preset as Default
cs: Přiřadit předvolbu jako výchozí

en: Assign Presets
cs: Přiřadit Předvolby

en: Assign a unique CSS ID to the element which can be used to assign custom CSS styles from within your child theme or from within Divi's custom CSS inputs.
cs: Přiřaďte prvku jedinečné ID CSS, které lze použít k přiřazení vlastních stylů CSS z vašeho podřízeného motivu nebo z vlastních vstupů CSS Divi.

en: Assign any number of CSS Classes to the element, separated by spaces, which can be used to assign custom CSS styles from within your child theme or from within Divi's custom CSS inputs.
cs: Přiřaďte elementu libovolný počet CSS Classes, oddělených mezerami, které lze použít k přiřazení vlastních CSS stylů z vašeho podřízeného motivu nebo z vlastních Divi vstupů CSS.

en: Assigned layout to template
cs: Rozvržení přiřazeno k šabloně

en: Asymmetric
cs: Asymetrický

en: Asymmetric 2
cs: Asymetrický 2

en: Asymmetric 3
cs: Asymetrický 3

en: Asymmetric 4
cs: Asymetrický 4

en: Attribute
cs: Atribut

en: Attribute Body
cs: Tělo atributu

en: Attribute Name
cs: Název Atributu

en: Attribute Row
cs: Řádek atributů

en: Attribute Text
cs: Text Atributu

en: Attribute Title
cs: Název atributu

en: Attribute Type To Extend
cs: Typ Atributů K Rozšíření

en: Attribute Value
cs: Hodnota Atributu

en: Attribute name is required.
cs: Název atributu je povinný.

en: Attributes
cs: Vlastnosti

en: Audio Content
cs: Obsah audia

en: Audio Cover Art
cs: Obrázek audia

en: Audio File
cs: Zvukový soubor

en: Audio Meta
cs: Meta audia

[ctx: Audio Module meta information]
en: by %1$s
cs: od %1$s

en: Audio Title
cs: Audio název

en: Aug 6, 1999 (M j, Y)
cs: 6. srp 1999 (M j, Y)

en: August 06, 1999 (F d, Y)
cs: 06. srpna 1999 (F d, Y)

en: Authentication Required
cs: Vyžadováno ověření

en: Author
cs: Autor

en: Author Archive Page
cs: Stránka Archivu Autora

en: Author Bio
cs: Bio Autora

en: Author Page Link
cs: Odkaz Na Stránku Autora

en: Author Profile Picture
cs: Profilová Fotka Autora

en: Author Text
cs: Text Autora

en: Author Website
cs: Web Autora

en: Author details can be modified from the user profile page.
cs: Údaje o autorovi lze upravit na stránce profilu uživatele.

en: Auto Height Rows
cs: Řádky S Automatickou Výškou

en: Auto Width Columns
cs: Sloupce S Automatickou Šířkou

en: Automatic Animation
cs: Automatická animace

en: Automatic Animation Speed (in ms)
cs: Automatická rychlost animace (v milisekundách)

en: Automatic Carousel Rotation
cs: Automatické otáčení kolotoče

en: Automatic Carousel Rotation Speed (in ms)
cs: Automatická rychlost otáčení kolotoče (v milisekundách)

en: Automatic Rotation
cs: Automatické Otáčení

en: Automatic Rotation Speed
cs: Rychlost Automatického Otáčení

en: Available on backorder
cs: K dispozici na objednávku

en: Average
cs: Průměrné

en: Back To Preset Manager
cs: Zpět Do Správce Předvoleb

en: Back to parent
cs: Zpět na nadřazený prvek

en: Background
cs: Pozadí

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Background Gradient
cs: Barevný přechod

en: Background Image
cs: Obrázek pozadí

en: Background Image Blend
cs: Smíšené obrázky na pozadí

en: Background Image Height
cs: Výška obrázku na pozadí

en: Background Image Horizontal Offset
cs: Obrázek pozadí Horizontální posun

en: Background Image Position
cs: Pozice obrázku na pozadí

en: Background Image Repeat
cs: Opakovat obrázek na pozadí

en: Background Image Size
cs: Velikost obrázku na pozadí

en: Background Image Vertical Offset
cs: Obrázek pozadí Vertikální posun

en: Background Image Width
cs: Šířka obrázku na pozadí

en: Background Mask
cs: Maska na pozadí

en: Background Overlay Color
cs: Barva překryvu pozadí

en: Background Pattern
cs: Vzor pozadí

en: Background Preview:
cs: Náhled Pozadí:

en: Background Settings
cs: Nastavení Pozadí

en: Background Video
cs: Video v pozadí .MP4

en: Background Video Height
cs: Výška videa pozadí

en: Background Video MP4
cs: Video v pozadí .MP4

en: Background Video Webm
cs: Video pozadí .WEBM

en: Background Video Width
cs: Šířka videa pozadí

en: Background images can be blended with the background color, merging the two and creating unique effects.
cs: Obrázky na pozadí lze míchat s barvou pozadí a sloučit tyto dva efekty a vytvořit jedinečné efekty.

en: Backup Exists
cs: Záloha Existuje

en: Backward
cs: Vzad

en: Bar Background Color
cs: Barva pozadí panelu

en: Bar Counter
cs: Počítadlo sloupců

en: Bar Counters
cs: Panelové čítače

en: Base Device
cs: Základní Zařízení

en: Based on
cs: Na základě

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
cs: Buďte první, kdo ohodnotí „%s“

en: Bean
cs: Fazole

en: Before
cs: Před

en: Before Image
cs: Obrázek „před“

en: Before Label
cs: Štítek „před“

en: Before you can download Premade Layouts from the Divi Library you must authenticate your Elegant Themes subscription.
cs: Než si budete moci stáhnout předpřipravená rozvržení z knihovny Divi, musíte ověřit své předplatné Elegant Themes.

en: Before/After Image
cs: Obrázek Před/Po

en: Before/After Images
cs: Obrázky Před/Po

en: Below
cs: Pod

en: Below Title
cs: Pod titulkem

en: Best Selling Products
cs: Nejprodávanější produkty

en: Binary
cs: Binární

en: Bio/Description
cs: Bio/Popis

en: Biography
cs: Životopis

en: Blades
cs: Čepele

en: Blend Mode
cs: Zachránil Modul

en: Block
cs: Blok

en: Block quotes are given a border to separate them from normal text. Pick a color to use for that border.
cs: Blokové uvozovky mají ohraničení, které je odděluje od normálního textu. Vyberte barvu, kterou chcete použít pro tuto hranici.

en: Block quotes are given a border to separate them from normal text. You can increase or decrease the size of that border using this setting.
cs: Blokové uvozovky mají ohraničení, které je odděluje od normálního textu. Pomocí tohoto nastavení můžete zvětšit nebo zmenšit velikost této hranice.

en: Blockquote Border Color
cs: Barva vybraného rámečku

en: Blockquote Border Weight
cs: Hmotnost okrajového bloku

en: Blogs
cs: Blogy

en: Blue
cs: Modrá

en: Blur
cs: Upoutávka

en: Blur by this amount.
cs: Rozmazání o tuto částku.

en: Blurb
cs: Upoutávka

en: Blurb Content
cs: Obsah upoutávky

en: Blurb Image
cs: Obrázek upoutávky

en: Blurb Title
cs: Titulek upoutávky

en: Body
cs: Hlavní Text

en: Body Area
cs: Oblast těla

en: Body Link
cs: Odkaz na tělo

en: Body Template
cs: Šablona Hlavního Obsahu

en: Body Templates
cs: Šablony Hlavního Obsahu

en: Body Text
cs: Text těla

en: Body Text Color
cs: Barva Hlavního Textu

en: Body: %s
cs: Hlavní Text: %s

en: Bold
cs: Tuèný text

en: Bold 700
cs: Tučné 700

en: Border
cs: Okraj

en: Border Bottom
cs: Dolní Ohraničení

en: Border Color
cs: Barva rámečku

en: Border Left
cs: Levé Ohraničení

en: Border Radius
cs: Poloměr Rohů

en: Border Right
cs: Pravé Ohraničení

en: Border Style
cs: Styl rámečku

en: Border Styles
cs: Styl rámečku

en: Border Top
cs: Horní Ohraničení

en: Border Weight
cs: Tloušťka Ohraničení

en: Border Width
cs: Šířka rámečku

en: Borders support various different styles, each of which will change the shape of the border element.
cs: Hranice podporují různé styly, z nichž každý změní tvar hraničního prvku.

en: Bottom
cs: Dole

en: Bottom Border Color
cs: Barva tlaèítka a okraje

en: Bottom Border Style
cs: Styl rámečku

en: Bottom Border Width
cs: Šířka rámečku

en: Bottom Center
cs: Dole uprostřed

en: Bottom Left
cs: Dole vlevo

en: Bottom Right
cs: Dole vpravo

en: Bottom Sticky Limit
cs: Spodní lepivý limit

en: Bottom To Top
cs: Zdola nahoru

en: Bottom of Element
cs: Spodní část prvku

en: Bounce
cs: Bouncy

en: Box Shadow Blur Strength
cs: Box Stínová rozostření

en: Box Shadow Horizontal Position
cs: Box Stínová vodorovná poloha

en: Box Shadow Position
cs: Počáteční pozice

en: Box Shadow Spread Strength
cs: Box Stínová šíře síly

en: Box Shadow Vertical Position
cs: Počáteční pozice

en: Brand New
cs: Zcela nový

en: Breakpoint
cs: Bod Zlomu

en: Breakpoint Enter
cs: Vstup Do Breakpointu

en: Breakpoint Exit
cs: Opuštění Breakpointu

en: Breakpoints
cs: Body Zlomu

en: Brightness
cs: Jas

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Build Custom Body
cs: Vytvořit Vlastní Hlavní Obsah

en: Build Custom Footer
cs: Vytvořit Vlastní Zápatí

en: Build Custom Header
cs: Vytvořit Vlastní Záhlaví

en: Build Global Body
cs: Vytvořit Globální Hlavní Obsah

en: Build Global Footer
cs: Vytvořit Globální Zápatí

en: Build Global Header
cs: Vytvořit Globální Záhlaví

en: Build New Template
cs: Vytvořit Novou Šablonu

en: Build On The Front End
cs: Upravovat Na Front-Endu

en: Build With AI
cs: Stavět s AI

en: Build your page from the ground up. Don't worry, you can access our premade layouts at any time.
cs: Sestavte si stránku od základu. Nebojte se, naše předpřipravená rozvržení můžete kdykoli použít.

en: Builder
cs: Editor

en: Builder Default Interaction Mode
cs: Výchozí Režim Interakce Builderu

en: Builder Default View Mode
cs: Builder Výchozí režim zobrazení

en: Builder History
cs: Historie Builderu

en: Builder Interface
cs: Rozhraní Tvůrce

en: Builder Interface Animations
cs: Animace Rozhraní Builderu

en: Builder Keyboard Shortcuts
cs: Klávesové Zkratky Builderu

en: Builder Settings
cs: Nastavení Builderu

en: Bullet
cs: Odrážka

en: Bullet Color
cs: Barva tečky odsazení

en: Button
cs: Tlačítko

en: Button #1
cs: Tlačítko #1

en: Button #1 Link URL
cs: Odkaz Tlačítka #1 URL

en: Button #2
cs: Tlačítko #2

en: Button #2 Link URL
cs: Odkaz Tlačítka #2 URL

en: Button Alignment
cs: Tlaèítko zarovnání

en: Button Box Shadow
cs: Buton Box Shadow

en: Button Icon
cs: Ikona Tlačítka

en: Button Icon Color
cs: Barva Ikony Tlačítka

en: Button Icon Placement
cs: Umístění Ikony Tlačítka

en: Button One
cs: Tlačítko 1

en: Button Text
cs: Text Tlačítka

en: Button Two
cs: Tlačítko 2

en: Button and Border Color
cs: Barva tlaèítka a okraje

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: By adjusting the ending position of the gradient, you can control how quickly or slowly each color transitions, and where the transition begins.
cs: Nastavením koncové polohy přechodu můžete ovládat, jak rychle nebo pomalu přechází každá barva a kde začíná přechod.

en: By adjusting the starting position of the gradient, you can control how quickly or slowly each color transitions, and where the transition begins.
cs: Nastavením výchozí polohy přechodu můžete ovládat, jak rychle nebo pomalu přechází každá barva a kde začíná přechod.

en: By default, animations will only play once. If you would like to loop your animation continuously you can choose the Loop option here.
cs: Ve výchozím nastavení budou animace přehrávány pouze jednou. Chcete-li animaci nepřetržitě přemýšlet, můžete zde zvolit možnost Smyčka.

en: By default, button icons are displayed on hover. If you would like button icons to always be displayed, then you can enable this option.
cs: Ve výchozím nastavení jsou ikony tlačítek zobrazeny na přechodu. Pokud chcete, aby se ikony tlačítek zobrazovaly vždy, můžete tuto možnost povolit.

en: By default, elements will extend the full width of their parent element. If you would like to set a custom static width, you can do so using this option.
cs: Ve výchozím nastavení prvky rozšíří celou šířku svého nadřazeného prvku. Pokud chcete nastavit vlastní statickou šířku, můžete tak učinit pomocí této možnosti.

en: By default, your main canvas and all local canvases will be exported, along with any global canvases appended to your main canvas or targeted by your main canvas with interactivity.
cs: Ve výchozím nastavení se exportuje vaše hlavní plátno a všechna místní plátna, spolu se všemi globálními plátny připojenými k hlavnímu plátnu nebo cílenými z hlavního plátna pomocí interaktivity.

en: By increasing the starting opacity, you can reduce or remove the fade effect that is applied to all animation styles.
cs: Zvýšením počáteční neprůhlednosti můžete snížit nebo odstranit efekt fade, který se aplikuje na všechny animační styly.

en: CSS Class
cs: Třída CSS

en: CSS ID
cs: CSS identifikace

en: CSS ID & Classes
cs: CSS ID & tøídy

en: CSS Snippet
cs: Úryvek CSS

en: CSS added here will target the following class: %s
cs: CSS přidané zde bude cílit na následující třídu: %s

en: CSS syntax error.
cs: Chyba syntaxe CSS.

en: Call
cs: Volejte

en: Call To Action
cs: Výzva k akci

en: Call To Actions
cs: Akce na volání

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel Changes
cs: Zrušit Změny

en: Cannot create a revision of a revision
cs: Nelze vytvořit revizi revize

en: Cannot hook block to itself.
cs: Blok nelze napojit sám na sebe.

en: Canvas
cs: Plátno

en: Canvas Grid View
cs: Zobrazení mřížky plátna

en: Canvas ID is required.
cs: ID plátna je povinné.

en: Canvas Name
cs: Název Plátna

en: Canvas Portal
cs: Portál Plátna

en: Canvas Portals
cs: Portály Plátna

en: Canvas Settings
cs: Nastavení plátna

en: Capitalize
cs: První Písmena Velká

en: Captcha Field
cs: Pole captcha

en: Captcha Text
cs: Text captcha

en: Caption
cs: Popisek

en: Caption Text
cs: Text Popisku

en: Caret
cs: Stříška

en: Carousel
cs: Kolotoč

en: Carousel Active Slide
cs: Aktivní Snímek Karuselu

en: Carousel Arrows
cs: Šipky Karuselu

en: Carousel Container
cs: Kontejner Karuselu

en: Carousel Dots
cs: Tečky Karuselu

en: Carousel Item
cs: Položka Karuselu

en: Carousel Item Title
cs: Název Položky Karuselu

en: Carousel Item Title Text
cs: Text Názvu Položky Karuselu

en: Carousel Settings
cs: Nastavení Karuselu

en: Carousel Slide
cs: Snímek Karuselu

en: Carousel Title
cs: Název Karuselu

en: Carousel Track
cs: Stopa Karuselu

en: Cart
cs: Vozík

en: Cart Contents
cs: Obsah košíku

en: Cart Quantity
cs: Množství v košíku

en: Cart Quantity Text
cs: Text Množství v košíku

en: Cart Totals Table
cs: Tabulka součtů košíku

en: Cart Totals Table Cell
cs: Buňka tabulky součtů košíku

en: Cart Totals Table Row
cs: Řádek tabulky součtů košíku

en: Cart totals
cs: Součty košíku

en: Categories
cs: Kategorie

en: Categories Separator
cs: Oddělovač Kategorií

en: Category
cs: Kategorie

en: Category 1
cs: Kategorie 1

en: Category 2
cs: Kategorie 2

en: Category 3
cs: Kategorie 3

en: Category Description
cs: Popis Kategorie

en: Category Image
cs: Obrázek Kategorie

en: Category Page
cs: Stránka kategorie

en: Category Type
cs: Typ Kategorie

en: Center
cs: Střed

en: Center Center
cs: Střed Střed

en: Center Left
cs: Uprostřed vlevo

en: Center Mode
cs: Režim Na Střed

en: Center Right
cs: Uprostřed vpravo

en: Center the active slide and show partial slides on either side.
cs: Vycentruje aktivní snímek a zobrazí částečné snímky po obou stranách.

en: Centered
cs: Na střed

en: Centimeters (cm)
cs: Centimetry (cm)

en: Change API Key
cs: Změnit klíč API

en: Change Column Structure
cs: Změnit strukturu sloupce

en: Change Gutter Width
cs: Zmìnit šíøku okrajových marží

en: Change the direction of the gradient by choosing a starting position within a 360 degree range.
cs: Změňte směr přechodu výběrem výchozí pozice v rozsahu 360 stupňů.

en: Changed Column Structure
cs: Změněna Struktura Sloupců

en: Changed Flex Column Structure
cs: Změněna Struktura Flex Sloupců

en: Changes made to variables will affect all instances across your entire site. Do you wish to proceed?
cs: Změny provedené v proměnných ovlivní všechny instance na celém webu. Chcete pokračovat?

en: Character
cs: Znakový

en: Checkbox
cs: Zaškrtávací políčko

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací políčko

en: Checkerboard
cs: Šachovnice

en: Checkout
cs: Pokladna

en: Checkout Button
cs: Tlačítko Pokladna

en: Chevrons
cs: Šipky

en: Child Module
cs: Podřízený Modul

en: Children
cs: Potomci

en: Children of Specific %1$s
cs: Potomci Konkrétního %1$s

en: Choose Column
cs: Vybrat Sloupec

en: Choose File
cs: Vyberte soubor

en: Choose Files
cs: Vyberte Soubory

en: Choose Font Files
cs: Vyberte soubor

en: Choose Layout
cs: Zvolte rozložení

en: Choose Library
cs: Vybrat Knihovnu

en: Choose a Background Image
cs: Vybrat obrázek pozadí

en: Choose a Background Video MP4 File
cs: Vybrat video pozadí .MP4 soubor

en: Choose a Background Video WEBM File
cs: Vyberte video pozadí ve .WEBM souboru

en: Choose a Premade Layout
cs: Vybrat Předpřipravené Rozvržení

en: Choose a color for the carousel arrows.
cs: Vyberte barvu šipek karuselu.

en: Choose a color for the dot navigation.
cs: Vyberte barvu tečkové navigace.

en: Choose a color for the slider arrows inside the circle.
cs: Vyberte barvu pro šipky posuvníku uvnitř kruhu.

en: Choose a color for the slider circle and line.
cs: Vyberte barvu pro kruh posuvníku a čáru.

en: Choose a custom field. Custom fields must be defined in your email provider account.
cs: Vyberte vlastní pole. Vlastní pole musí být definována ve vašem účtu poskytovatele e-mailu.

en: Choose a custom font to use for the %s. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
cs: Vyberte vlastní písmo pro %s. K dispozici jsou všechna webová písma Google, nebo můžete nahrát vlastní soubory písem.

en: Choose a custom font to use for the button. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
cs: Zvolte vlastní písmo, které se má použít pro tlačítko. Všechna webová písma Google jsou k dispozici nebo můžete nahrát vlastní soubory písem.

en: Choose a custom font to use for the text. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
cs: Vyberte vlastní písmo pro text. K dispozici jsou všechna webová písma Google, nebo můžete nahrát vlastní soubory písem.

en: Choose a list. If you don't see any lists, click "Add" to add an account.
cs: Vyberte si seznam AWeber. Pokud žádné seznamy nevidíte, kliknìte na „Pøidat“, abyste pøidali úèet AWeber.

en: Choose a preset for the selected module
cs: Vyberte předvolbu pro vybraný modul

en: Choose a service provider.
cs: Vybrat poskytovatele služby.

en: Choose a title of your login box.
cs: Vyberte si titulek vašeho přihlašovacím okna.

en: Choose an Image
cs: Vybrat obrázek

en: Choose an account or click "Add" to add a new account.
cs: Vyberte účet nebo klikněte na „Přidat“ a přidejte nový účet.

en: Choose an icon for the left navigation arrow.
cs: Vyberte ikonu pro levou navigační šipku.

en: Choose an icon for the right navigation arrow.
cs: Vyberte ikonu pro pravou navigační šipku.

en: Choose an icon for this list item.
cs: Vyberte ikonu pro tuto položku seznamu.

en: Choose an icon for your link.
cs: Vyberte ikonu pro svůj odkaz.

en: Choose an icon to display
cs: Vyberte ikonu k zobrazení

en: Choose an icon to display for the scroll down button.
cs: Vyberte ikonu pro tlačítko posunu dolů.

en: Choose an icon to display with your blurb.
cs: Vyberte ikonu, která má být zobrazena s vaší upoutávkou.

en: Choose an icon to display.
cs: Vyberte ikonu k zobrazení.

en: Choose from hundreds of premade layouts, start from any of your saved layouts, or clone an existing page.
cs: Vyberte si ze stovek předem připravených rozvržení, začněte z libovolného z uložených rozvržení nebo naklonujte existující stránku.

en: Choose how grid columns should be sized. Equal width columns create uniform columns, auto columns size to content, and manual gives you complete control with custom CSS grid syntax.
cs: Zvolte, jak se mají sloupce mřížky dimenzovat. Sloupce stejné šířky vytvoří jednotné sloupce, automatické sloupce se přizpůsobí obsahu a ruční vám dá plnou kontrolu pomocí vlastní syntaxe CSS grid.

en: Choose how grid rows should be sized. Auto height adjusts to content, equal height creates uniform rows, minimum height sets a baseline, and fixed height maintains consistent row dimensions.
cs: Vyberte, jak se mají řádky mřížky velikostně určovat. Automatická výška se přizpůsobí obsahu, stejná výška vytvoří jednotné řádky, minimální výška nastaví základ a pevná výška zachová konzistentní rozměry řádků.

en: Choose how many columns to display.
cs: Vyberte počet zobrazených sloupců.

en: Choose how many posts you would like to display in the slider.
cs: Zvolte si, kolik pøíspìvkù chcete zobrazit v posuvníku.

en: Choose how many posts you would like to offset by
cs: Vyberte, kolik příspěvků byste chtěli kompenzovat

en: Choose how many posts you would like to skip. These posts will not be shown in the feed.
cs: Zvolte, kolik příspěvků chcete přeskočit. Tyto příspěvky nebudou v kanálu zobrazeny.

en: Choose how many products you would like to skip. These products will not be shown in the feed.
cs: Vyberte, kolik produktů chcete přeskočit. Tyto produkty se nebudou zobrazovat ve zdroji.

en: Choose how many times the shape divider should repeat. Setting to 1x will remove all repetition.
cs: Zvolte, kolikrát se má dělič tvarů opakovat. Nastavení na 1x odstraní všechny opakování.

en: Choose how much posts you would like to display per page.
cs: Vyberte, kolik příspěvků chcete zobrazit na jedné stránce.

en: Choose how the animation should play.
cs: Vyberte, jak se má animace přehrávat.

en: Choose how the dropdown menu should be aligned relative to the parent module.
cs: Zvolte, jak se má rozbalovací nabídka zarovnat vzhledem k nadřazenému modulu.

en: Choose how the dropdown should be positioned.
cs: Zvolte, jak se má rozbalovací nabídka umístit.

en: Choose how the target element responds to mouse movement
cs: Vyberte, jak cílový prvek reaguje na pohyb myši

en: Choose how to compare the meta value. Options include equals, not equals, greater than, less than, and other comparison operators for filtering posts.
cs: Zvolte, jak porovnat meta hodnotu. Mezi možnosti patří rovná se, nerovná se, větší než, menší než a další porovnávací operátory pro filtrování příspěvků.

en: Choose how to sort the posts in your loop. Select the field that will be used to determine the order of the displayed content.
cs: Zvolte, jak se mají příspěvky ve vaší smyčce řadit. Vyberte pole, které se použije k určení pořadí zobrazeného obsahu.

en: Choose how your products should be ordered.
cs: Vyberte si, jak by měly být vaše produkty seřazeny

en: Choose posts of which post type you would like to display.
cs: Vyberte příspěvky, které chcete zobrazit.

en: Choose the CSS grid property to apply to the targeted items
cs: Vyberte vlastnost CSS mřížky, která se má použít na cílené položky

en: Choose the Column Class for this module when inside a flex layout.
cs: Zvolte třídu sloupce pro tento modul, když je uvnitř rozvržení flex.

en: Choose the HTML5 element to use for the element wrapper.
cs: Vyberte HTML5 element pro obalový prvek.

en: Choose the alignment of the dot navigation.
cs: Vyberte zarovnání tečkové navigace.

en: Choose the direction to sort your posts. Descending shows the newest or highest values first, while ascending shows the oldest or lowest values first.
cs: Zvolte směr řazení příspěvků. Sestupně zobrazí nejnovější nebo nejvyšší hodnoty jako první, zatímco vzestupně zobrazí nejstarší nebo nejnižší hodnoty jako první.

en: Choose the font weights supported by your font. Select "All" if you don't know this information or if your font includes all weights.
cs: Zvolte váhu písma podporovanou pístem. Pokud neznáte tyto informace, nebo pokud vaše písmo obsahuje všechny váhy, vyberte možnost "Vše".

en: Choose the images that you would like to appear in the image gallery.
cs: Vyberte obrázky, které chcete zobrazit v galerii obrázků.

en: Choose the layout style for this element. Flexbox enables advanced layout options with direction, alignment, and spacing controls.
cs: Vyberte styl rozvržení pro tento prvek. Flexbox umožňuje pokročilé možnosti rozvržení s ovládáním směru, zarovnání a rozestupů.

en: Choose the playback direction of the animation.
cs: Vyberte směr přehrávání animace.

en: Choose the point of origin for all transformations. This will affect around which point the object is rotated, moved and resized.
cs: Vyberte počáteční bod pro všechny transformace. Ovlivní to, kolem kterého bodu se objekt otáčí, posouvá a mění velikost.

en: Choose the position of the carousel arrows.
cs: Vyberte pozici šipek karuselu.

en: Choose the position of the dot navigation.
cs: Vyberte pozici tečkové navigace.

en: Choose the scope of where to look for matching fields.
cs: Vyberte rozsah, ve kterém se mají hledat odpovídající pole.

en: Choose the scope of where to look for target modules.
cs: Vyberte rozsah, ve kterém se mají hledat cílové moduly.

en: Choose the social network
cs: Vyberte sociální síť

en: Choose the thumbnail size to use for the featured image.
cs: Vyberte velikost miniatury pro náhledový obrázek.

en: Choose the type of content to query for your loop. Select Post Type to display things like blog posts and products, Terms to display things like categories and tags, Users to display lists of users, or Menu to loop through WordPress menu items.
cs: Zvolte typ obsahu, který se má pro vaši smyčku dotazovat. Vyberte Typ Příspěvku pro zobrazení věcí jako blogové příspěvky a produkty, Taxonomie pro zobrazení věcí jako kategorie a štítky, Uživatelé pro zobrazení seznamů uživatelů nebo Menu pro procházení položek menu WordPress.

en: Choose the type of field
cs: Zvolte si typ pole

en: Choose the width of each sidebar widget.
cs: Vyberte šířku každého widgetu postranního panelu.

en: Choose to have this element remain a fixed distance from the top or bottom edge of the browser window as the user scrolls
cs: Zvolte, aby tento prvek zůstal v pevné vzdálenosti od horního nebo spodního okraje okna prohlížeče, jak uživatel posouvá

en: Choose to have this element remain a fixed distance from the top or bottom edge of the browser window as the user scrolls.
cs: Zvolte, aby tento prvek při posouvání zůstal ve fixní vzdálenosti od horního nebo spodního okraje okna prohlížeče.

en: Choose what action should be performed
cs: Vyberte, jaká akce se má provést

en: Choose what data (if any) to include in the redirect URL as query arguments.
cs: Vyberte, jaké údaje (pokud existují) budou zahrnuty do adresy URL přesměrování jako argumenty dotazu.

en: Choose what happens when a site visitor has been successfully subscribed to your list.
cs: Vyberte, co se stane, když byl návštěvník webu úspěšně přihlášen do vašeho seznamu.

en: Choose when the animation should be triggered.
cs: Vyberte, kdy se má animace spustit.

en: Choose when the dropdown should be displayed.
cs: Zvolte, kdy se má rozbalovací nabídka zobrazit.

en: Choose when this interaction should be triggered
cs: Vyberte, kdy se má tato interakce spustit

en: Choose when to display this element based on a set of conditions. Multiple conditions can be added. Date & Time condition is based on your timezone settings in your <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>
cs: Vyberte, kdy chcete tento prvek zobrazit, na základě sady podmínek. Lze přidat více podmínek. Datum a čas je založen na nastavení vašeho časového pásma v <a href="%1$s" target="_blank" title="Obecná nastavení WordPress">Obecná nastavení WordPress</a>

en: Choose where the button icon should be displayed within the button.
cs: Zvolte, kde se má ikona tlačítka zobrazit v tlačítku.

en: Choose where the dropdown menu should be positioned relative to the parent module.
cs: Zvolte, kde se má rozbalovací nabídka umístit vzhledem k nadřazenému modulu.

en: Choose where you would like the background image to be positioned within this element. You may want to position the background based on the the image's focus point.
cs: Vyberte, kam chcete v tomto prvku umístit obrázek na pozadí. Možná budete chtít umístit pozadí na základě zaostřovacího bodu obrazu.

en: Choose whether any or all of the rules should be fulfilled
cs: Zvolte, zda mají být splněna některá nebo všechna pravidla

en: Choose whether or not the quote icon should be visible.
cs: Zvolte, zda má být ikona citace vidět.

en: Choose whether or not this toggle should start in an open or closed state.
cs: Vyberte, zda by měl tento přepínač být spuštěn v otevřeném či uzavřeném stavu.

en: Choose whether the slider moves horizontally or vertically.
cs: Zvolte, zda se posuvník pohybuje vodorovně nebo svisle.

en: Choose whether to append this canvas above or below the main content on the front end.
cs: Vyberte, zda se má toto plátno na front endu připojit nad nebo pod hlavní obsah.

en: Choose whether you would like the shadow to appear outside your module, lifting the module up from the page, or inside the module, setting the module downwards within the page.
cs: Zvolte, zda chcete, aby se stín zobrazoval mimo modul, zvedal modul ze stránky nebo uvnitř modulu a nastavoval modul směrem dolů na stránce.

en: Choose which breakpoint should trigger this interaction
cs: Vyberte, který bod zlomu má tuto interakci spustit

en: Choose which categories you would like to include in the feed.
cs: Vyberte, které kategorie si přejete zahrnout do příspěvků.

en: Choose which categories you would like to include in the slider.
cs: Zvolte si, jaké kategorie chcete do posuvníku zahrnout.

en: Choose which categories you would like to include.
cs: Vyberte si, které kategorie byste chtěli zahrnout.

en: Choose which element to extend attributes from.
cs: Vyberte, ze kterého prvku rozšířit atributy.

en: Choose which element to find and replace values from.
cs: Vyberte, ze kterého prvku chcete hledat a nahrazovat hodnoty.

en: Choose which modified fields to extend from the source element.
cs: Vyberte, která upravená pole chcete rozšířit ze zdrojového prvku.

en: Choose which module should receive the effect
cs: Vyberte, který modul má efekt přijmout

en: Choose which option group to extend from the source elements.
cs: Vyberte, kterou skupinu možností rozšířit ze zdrojových prvků.

en: Choose which side of the page your sidebar will be on. This setting controls text orientation and border position.
cs: Vyberte si, na které straně stránky bude postranní panel. Toto nastavení ovládá orientaci textu a polohy hranic.

en: Choose which type of products you would like to display.
cs: Vyberte, které typy produktů chcete zobrazit.

en: Choose which types of attributes to copy.
cs: Vyberte, které typy atributů se mají zkopírovat.

en: Choose which types of elements to extend to.
cs: Vyberte, na které typy prvků rozšířit.

en: Choose which types of elements to search within.
cs: Vyberte, v jakých typech prvků se má hledat.

en: Choose your desired portfolio layout style.
cs: Vyberte si požadovaný styl rozvržení portfolia.

en: Choosing "Cover" will force the image to fill the entire background area, clipping the image when necessary. Choosing "Fit" will ensure that the entire image is always visible, but can result in blank spaces around the image. When set to "Actual Size," the image will not be resized at all.
cs: Výběrem možnosti „Cover“ (Kryt) vynutíte obrázek, aby vyplnil celou oblast pozadí, v případě potřeby oříznutím obrazu. Volba "Přizpůsobit" zajistí, že celý obraz bude vždy viditelný, ale může mít za následek prázdné místo kolem obrázku. Pokud je nastavena na "Skutečná velikost", nebude obraz vůbec změněn.

en: Chromium Browsers (Chrome, Edge, etc)
cs: Prohlížeče Chromium (Chrome, Edge atd.)

en: Circle
cs: Kruh

en: Circle Background Color
cs: Barva pozadí kruhu

en: Circle Background Opacity
cs: Kruh pozadí opacity

en: Circle Color
cs: Barva kruhu

en: Circle Counter
cs: Kruhové počítadlo

en: Circle Counter Title
cs: Titulek kruhového počítadla

en: Circle Counters
cs: Kruhové čítače

en: Circular
cs: Oběžník

en: Clear
cs: Vymazat

en: Clear , Save to Library, Import, Export
cs: Vymazat, Uložit Do Knihovny, Import, Export

en: Clear Layout
cs: Vymazat Rozvržení

en: Cleared Layout
cs: Rozvržení Vymazáno

en: Click
cs: Kliknutí

en: Click Here
cs: Klikněte Zde

en: Click Mode
cs: Režim Kliknutí

en: Click here
cs: Kliknutí

en: Click here to login
cs: Klikněte sem pro přihlášení

en: Clone
cs: Duplikovat

en: Cloned %s
cs: Klonováno: %s

en: Cloned Column
cs: Klonován Sloupec

en: Close
cs: Zavřít

en: Close Active Tab
cs: Zavřít Aktivní Kartu

en: Close All
cs: Zavřít Vše

en: Close Edit Canvas Modal
cs: Zavřít Modální Okno Úprav Plátna

en: Close Extend Attributes Modal
cs: Zavřít Modální Okno Rozšíření Atributů

en: Close History Modal
cs: Zavřít Dialog Historie

en: Close Modal
cs: Zavøít modál

en: Close Page Settings Modal
cs: Zavřít Modální Okno Nastavení Stránky

en: Close Responsive & State Picker
cs: Zavřít Výběr Responzivity A Stavů

en: Close Right Click Options
cs: Zavřít Možnosti Pravého Tlačítka

en: Close Search
cs: Zavřít Vyhledávání

en: Close Tab
cs: Zavřít Kartu

en: Close Tab Group
cs: Zavřít Skupinu Karet

en: Closed Icon
cs: Ikona zavřeno

en: Closed Title
cs: Uzavřený titul

en: Closed Title Text
cs: Text Titulku (Zavřeno)

en: Closed Title Text Color
cs: Uzavřená barva textu nadpisu

en: Closed Toggle Background Color
cs: Barva pozadí zavřeného přepínače

en: Clouds
cs: Mraky

en: Clouds 2
cs: Mraky 2

en: Code
cs: Kód

en: Code Snippet
cs: Úryvek kódu

en: Code With AI
cs: Kódování s AI

en: Codes
cs: Kódy

en: Collapse
cs: Kolaps

en: Collapse All
cs: Sbalit vše

en: Collapse Empty Columns
cs: Sbalit Prázdné Sloupce

en: Collapse Table Gutters and Borders
cs: Sbalit okapy a okraje stolu

en: Collapse Table Gutters and Borders.
cs: Sbalit okapy a okraje stolu.

en: Color
cs: Barva

en: Color Burn
cs: Projasnit barvy

en: Color Dodge
cs: Zesvětlit barvy

en: Color Filters
cs: Barevné Filtry

en: Color Palette
cs: Paleta barev

en: Color Palette Settings
cs: Nastavení Palety Barev

en: Color Picker
cs: Výběr Barvy

en: Color Scheme
cs: Barevné Schéma

en: Colors
cs: Barvy

en: Column
cs: Sloupec

en: Column %s Background Mask Aspect Ratio
cs: Sloupec %s Poměr stran masky pozadí

en: Column %s Background Mask Blend Mode
cs: Sloupec %s Režim prolnutí masky pozadí

en: Column %s Background Mask Color
cs: Sloupec %s Barva pozadí masky

en: Column %s Background Mask Height
cs: Sloupec %s Výška masky pozadí

en: Column %s Background Mask Horizontal Offset
cs: Sloupec %s Horizontální odsazení masky pozadí

en: Column %s Background Mask Position
cs: Sloupec %s Pozice masky pozadí

en: Column %s Background Mask Size
cs: Sloupec %s Velikost masky pozadí

en: Column %s Background Mask Style
cs: Sloupec %s Styl masky pozadí

en: Column %s Background Mask Transform
cs: Sloupec %s Transformace masky pozadí

en: Column %s Background Mask Vertical Offset
cs: Sloupec %s Svislý posun masky pozadí

en: Column %s Background Mask Width
cs: Sloupec %s Šířka masky pozadí

en: Column %s Background Pattern Blend Mode
cs: Sloupec %s Režim prolnutí vzoru pozadí

en: Column %s Background Pattern Color
cs: Barva pozadí sloupce %s

en: Column %s Background Pattern Height
cs: Sloupec %s Výška vzoru pozadí

en: Column %s Background Pattern Horizontal Offset
cs: Sloupec %s Vzor pozadí Horizontální odsazení

en: Column %s Background Pattern Repeat
cs: Sloupec %s Opakování vzoru pozadí

en: Column %s Background Pattern Repeat Origin
cs: Sloupec %s Počátek opakování vzoru pozadí

en: Column %s Background Pattern Size
cs: Sloupec %s Velikost vzoru pozadí

en: Column %s Background Pattern Style
cs: Sloupec %s Styl vzoru pozadí

en: Column %s Background Pattern Transform
cs: Sloupec %s Transformace vzoru pozadí

en: Column %s Background Pattern Vertical Offset
cs: Sloupec %s Svislý posun pozadí vzoru

en: Column %s Background Pattern Width
cs: Sloupec %s Šířka vzoru pozadí

en: Column 1
cs: Sloupec 1

en: Column 1 Before
cs: Před Sloupcem 1

en: Column 1 Main Element
cs: Hlavní Prvek Sloupce 1

en: Column 2
cs: Sloupec 2

en: Column 2 Before
cs: Před Sloupcem 2

en: Column 2 Main Element
cs: Hlavní Prvek Sloupce 2

en: Column 3
cs: Sloupec 3

en: Column 3 Before
cs: Před Sloupcem 3

en: Column 3 Main Element
cs: Hlavní Prvek Sloupce 3

en: Column Class
cs: Třída Sloupce

en: Column End
cs: Konec Sloupce

en: Column Inner
cs: Vnitřní Sloupec

en: Column Label
cs: Štítek sloupce

en: Column Layout
cs: Rozložení sloupců

en: Column Link Target
cs: Cíl odkazu na sloupec

en: Column Link URL
cs: Adresa URL sloupce

en: Column Minimum Width
cs: Minimální Šířka Sloupce

en: Column Reverse
cs: Obrácený Sloupec

en: Column Span
cs: Rozpětí Sloupce

en: Column Start
cs: Začátek Sloupce

en: Column Width
cs: Šířka Sloupce

en: Column Widths
cs: Šířky Sloupců

en: Columns
cs: Sloupce

en: Comma-separated list of post types to get taxonomies for. If empty, returns taxonomies for all post types.
cs: Seznam typů příspěvků oddělený čárkami pro načtení taxonomií. Pokud je prázdné, vrátí taxonomie pro všechny typy příspěvků.

en: Command Center
cs: Řídicí centrum

en: Commands
cs: Příkazy

en: Comment
cs: Komentáø

en: Comment Avatar
cs: Avatar komentáøe

en: Comment Body
cs: Text komentáøe

en: Comment Content
cs: Obsah komentáøe

en: Comment Count
cs: Počet Komentářů

en: Comment Count Text
cs: Text Počtu Komentářů

en: Comment Meta
cs: Meta komentáøe

en: Comment Text
cs: Text Komentáře

en: Comments
cs: Komentáře

en: Comments Count
cs: Poèet komentáøù

en: Common
cs: Běžné

en: Company
cs: Firma

en: Company Link Target
cs: Cíl Link společnosti

en: Company Link URL
cs: Adresa URL odkazu společnosti

en: Company Text
cs: Text Společnosti

en: Compare
cs: Porovnání

en: Compare: %s
cs: Porovnání: %s

en: Comparison operator.
cs: Operátor porovnání.

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
cs: Dokončete nákup pomocí vyskakovacího okna pro upgrade Divi Cloud.

en: Conditional Logic
cs: Podmíněná logika

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Confetti
cs: Konfety

en: Configuration Error: Invalid data.
cs: Chyba konfigurace: Neplatná data.

en: Configuration Error: Invalid provider.
cs: Chyba konfigurace: Neplatný poskytovatel.

en: Configuration Error: No list has been selected for this form.
cs: Chyba konfigurace: Pro tento formulář nebyl vybrán žádný seznam.

en: Configure import options for your layout.
cs: Nastavte možnosti importu pro svůj rozvržení.

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Conical
cs: Kónický

en: Contact Button
cs: Tlačítko formuláře

en: Contact Form
cs: Kontaktní formulář

en: Contact Forms
cs: Kontaktní formuláře

en: Contact Title
cs: Titulek formuláře

en: Contacting your host and asking them to increase the following PHP variables may help: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars. In addition, auditing your firewall error log (such as ModSecurity) may reveal false positives that are preventing saves from completing.
cs: Mohlo by pomoci kontaktovat svého hosta a požádat ho, aby navýšil následující PHP promìnné: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars. Dále mùžete odhalit neplatná pozitiva, která brání dokonèení uložení, tím, že zkontrolujete log chyb firewallu (jako napøíklad ModSecurity).

en: Container
cs: Kontejner

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Contains (LIKE)
cs: Obsahuje (LIKE)

en: Content
cs: Obsah

en: Content Area
cs: Oblast obsahu

en: Content Area Background Color
cs: Barva pozadí plochy obsahu

en: Content Attributes
cs: Atributy Obsahu

en: Content Display
cs: Zobrazení obsahu

en: Content Length
cs: Délka obsahu

en: Content Max Width
cs: Maximální šířka obsahu

en: Content Settings
cs: Nastavení Obsahu

en: Content Width
cs: Obsah

en: Content cannot be empty.
cs: Obsah nemůže být prázdný.

en: Content conversion encountered a fatal error.
cs: Při převodu obsahu došlo k fatální chybě.

en: Content conversion failed: %s
cs: Převod obsahu se nezdařil: %s

en: Content entered here will appear below the subheading text.
cs: Obsah, který sem vložíte, se objeví pod textem podnadpisu.

en: Content migration encountered a fatal error.
cs: Při migraci obsahu došlo k fatální chybě.

en: Content migration failed: %s
cs: Migrace obsahu se nezdařila: %s

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Continue Automatic Slide on Hover
cs: Pokračovat v Automatické prezentaci na Hover

en: Continue Editing
cs: Pokračovat V Úpravách

en: Contrast
cs: Ovládání

en: Contributor
cs: Přispěvatel

en: Control how child elements are aligned. For flex layouts, this aligns items along the cross axis. For grid layouts, this aligns items within their cells vertically.
cs: Určuje, jak se zarovnají podřízené prvky. U rozložení flex zarovnává položky podél vedlejší osy. U rozložení grid zarovnává položky v jejich buňkách svisle.

en: Control how child elements are distributed along the main axis. For flex layouts, this distributes items along the main axis. For grid layouts, this aligns the entire grid within its container horizontally.
cs: Ovládejte, jak jsou podřízené prvky rozloženy podél hlavní osy. U rozvržení flex to rozkládá položky podél hlavní osy. U rozvržení mřížky to vodorovně zarovná celou mřížku v rámci jejího kontejneru.

en: Control how content is aligned along the cross axis. For flex layouts, this aligns wrapped lines when there is extra space. For grid layouts, this aligns the entire grid within its container vertically.
cs: Určuje, jak se obsah zarovná podél vedlejší osy. U rozložení flex zarovnává zalomené řádky, když je k dispozici volné místo. U rozložení grid zarovnává celou mřížku v rámci jejího kontejneru svisle.

en: Control how grid items fill empty spaces in the grid. Dense packing attempts to fill gaps with smaller items, while sparse maintains the natural document order.
cs: Ovládejte, jak položky mřížky vyplňují prázdná místa v mřížce. Husté skládání se snaží vyplnit mezery menšími položkami, zatímco řídké zachovává přirozené pořadí dokumentu.

en: Control how many projects are displayed. Leave blank or use 0 to not limit the amount.
cs: Zkontrolujte, kolik projektů je zobrazeno. Nechte prázdné nebo použijte 0 pro neomezení počtu.

en: Control how this element behaves within a flexbox container. Choose "Shrink to Fit" to allow the element to shrink when space is limited, "Grow to Fill" to expand and fill available space, or "Custom" for manual control.
cs: Určete, jak se má tento prvek chovat v kontejneru flexbox. Zvolte „Zmenšit na obsah“, aby se prvek při nedostatku místa mohl zmenšit, „Zvětšit pro vyplnění“, aby se roztáhl a vyplnil dostupný prostor, nebo „Vlastní“ pro ruční nastavení.

en: Control the auto-placement algorithm for grid items. Choose row to fill rows first, or column to fill columns first. This determines how items automatically flow when not explicitly positioned.
cs: Ovládejte algoritmus automatického umísťování položek mřížky. Zvolte řádek pro vyplňování nejprve řádků nebo sloupec pro vyplňování nejprve sloupců. Určuje, jak položky automaticky plynou, když nejsou výslovně umístěny.

en: Control the direction in which child elements are arranged. Choose row for horizontal layout, column for vertical layout, or their reverse variants.
cs: Ovládejte směr, ve kterém jsou podřízené prvky uspořádány. Zvolte řádek pro vodorovné rozvržení, sloupec pro svislé rozvržení nebo jejich obrácené varianty.

en: Control the playback speed of the animation.
cs: Ovládejte rychlost přehrávání animace.

en: Control the size of the icon by increasing or decreasing the font size
cs: Ovládejte velikost ikony zvýšením nebo snížením velikosti písma

en: Control the size of the icon by increasing or decreasing the font size.
cs: Velikost ikony můžete zvětšit nebo zmenšit.

en: Control the stacking order of this canvas. Canvases with higher z-index values will appear above canvases with lower z-index values.
cs: Určuje pořadí překrytí tohoto plátna. Plátna s vyšší hodnotou z-indexu se zobrazí nad plátny s nižší hodnotou z-indexu.

en: Control whether child elements should wrap to new lines when they exceed the container width. No wrap keeps items on a single line, wrap allows items to move to new lines, and wrap reverse wraps in reverse order.
cs: Určuje, zda se mají podřízené prvky zalamovat na nové řádky, když přesáhnou šířku kontejneru. Bez zalamování udrží položky na jednom řádku, zalamovat umožní přesun na nové řádky a zalamovat obráceně zalamuje v opačném pořadí.

en: Controls
cs: Ovládání

en: Controls the CSS rendering order. Higher numbers are printed last and take precedence.
cs: Určuje pořadí vykreslování CSS. Vyšší hodnoty se vypisují jako poslední a mají přednost.

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
cs: Řídí zobrazení pole pro číslo bytu (address_2) v pokladně.

en: Controls the display of the company field in checkout.
cs: Řídí zobrazení pole pro firmu v pokladně.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
cs: Řídí zobrazení pole pro telefon v pokladně.

en: Conversion Failed
cs: Převod se nezdařil

en: Conversion completed. Item moved to the Rows library.
cs: Konverze dokončena. Položka byla přesunuta do knihovny řádků.

en: Conversion completed. Item moved to the Sections library.
cs: Konverze dokončena. Položka byla přesunuta do knihovny sekcí.

en: Convert Module To Row
cs: Převést modul na řádek

en: Convert Module To Section
cs: Převést modul do sekce

en: Convert Row To Section
cs: Převést řádek na oddíl

en: Convert Selected Modules To Group
cs: Převést Vybrané Moduly Na Skupinu

en: Convert To Global
cs: Převést na globální

en: Cookie Does Not Exist
cs: Soubor cookie neexistuje

en: Cookie Exists
cs: Cookie existuje

en: Cookie Name
cs: Název souboru cookie

en: Cookie Value
cs: Hodnota cookie

en: Cookie Value Does Not Equal
cs: Hodnota cookie se nerovná

en: Cookie Value Equals
cs: Hodnota cookie se rovná

en: Copied %s
cs: Zkopírováno: %s

en: Copied Modules
cs: Zkopírovány Moduly

en: Copy
cs: Kopie

en: Copy %1$s
cs: Kopírovat %1$s

en: Copy %1$s Attributes
cs: Kopírovat Atributy %1$s

en: Copy All Attributes
cs: Kopírovat Všechny Atributy

en: Copy Attributes
cs: Kopírovat Atributy

en: Copy Children
cs: Kopírovat Potomky

en: Copy From Template
cs: Kopírovat Ze Šablony

en: Copy Item Styles
cs: Kopírovat Styly Položky

en: Copy Module
cs: Kopírovat modul

en: Copy Module Style
cs: Kopírovat Styl Modulu

en: Copy Parent
cs: Kopírovat Rodiče

en: Copy-Paste Module
cs: Kopírovat/Vložit Modul

en: Corner Blob
cs: Rohová skvrna

en: Corner Lake
cs: Rohové jezero

en: Corner Paint
cs: Barva rohu

en: Corner Pill
cs: Rohová pilulka

en: Corner Square
cs: Rohové náměstí

en: Count
cs: Počet

en: Countdown Timer
cs: Odpočítávadlo

en: Countdown Timers
cs: Časovače odpočítávání

en: Counter Amount
cs: Číslo počítadla

en: Counter Container
cs: Kontejner počítadla

en: Counter Title
cs: Titulek počítadla

en: Coupon Form
cs: Kupónový formulář

en: Coupon code
cs: Kód kupónu

en: Coupon:
cs: Kupón:

en: Coupon: DIVI
cs: Kupón: DIVI

en: Cover
cs: Překrytí

en: Create New Category
cs: Vytvořit Novou Kategorii

en: Create New Category/Categories
cs: Vytvořit novou kategorii/kategorie

en: Create New Tag
cs: Vytvořit Nový Štítek

en: Create New Tag(s)
cs: Vytvořit nové značky

en: Create Template
cs: Vytvořit Šablonu

en: Create Your Page
cs: Vytvořit Vaši Stránku

en: Create rules to target and style specific child grid items using nth-child selectors. Define custom positioning, spanning, and layout properties for individual grid items to create complex, asymmetrical grid layouts.
cs: Vytvářejte pravidla pro cílení a stylování konkrétních podřízených položek mřížky pomocí selektorů nth-child. Definujte vlastní pozicování, rozpětí a vlastnosti rozložení pro jednotlivé položky mřížky a vytvářejte složitá, asymetrická rozložení mřížky.

en: Created Group
cs: Vytvořena Skupina

en: Creating Preview Link...
cs: Vytváření odkazu na náhled...

en: Crosses
cs: Kříže

en: Cubes
cs: Kostky

en: Currency
cs: Měna

en: Currency & Frequency
cs: Měna a Frekvence

en: Currency & Frequency Text
cs: Text Měny a Frekvence

en: Current %1$s Link
cs: Aktuální Odkaz %1$s

en: Current Category
cs: Aktuální kategorie

en: Current Date
cs: Aktuální Datum

en: Current Element
cs: Aktuální Prvek

en: Current Element & Children
cs: Aktuální Prvek a Potomci

en: Current Element & Descendants
cs: Aktuální Prvek a Všichni Potomci

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Current page URL for deriving current_page loop context in Visual Builder.
cs: Aktuální URL stránky pro odvození kontextu smyčky current_page ve Visual Builder.

en: Current page main loop type from settings context for current_page query resolution.
cs: Typ hlavní smyčky aktuální stránky z kontextu nastavení pro vyhodnocení dotazu current_page.

en: Current page number.
cs: Číslo aktuální stránky.

en: Current:
cs: Aktuálně:

en: Curve
cs: Křivka

en: Curve 2
cs: Křivka 2

en: Custom
cs: Vlastní

en: Custom Body
cs: Vlastní Hlavní Obsah

en: Custom CSS
cs: Vlastní CSS

en: Custom CSS Settings
cs: Nastavení Vlastního CSS

en: Custom Condition
cs: Vlastní Podmínka

en: Custom Date Format
cs: Vlastní Formát Data

en: Custom Field
cs: Vlastní Pole

en: Custom Field Value
cs: Hodnota vlastního pole

en: Custom Fields
cs: Vlastní Pole

en: Custom Footer
cs: Vlastní Zápatí

en: Custom Header
cs: Vlastní Záhlaví

en: Custom Link Text
cs: Vlastní Text Odkazu

en: Custom Order (WooCommerce)
cs: Vlastní Pořadí (WooCommerce)

en: Custom Size
cs: Vlastní velikost

en: Custom Taxonomy Name
cs: Obvyklé jméno taxonomie

en: Custom field name
cs: Název Vlastního Pole

en: Custom field value
cs: Hodnota Vlastního Pole

en: Custom nth-child Rule
cs: Vlastní Pravidlo nth-child

en: Customize Builder Settings Toolbar
cs: Přizpůsobit Panel Nástrojů Nastavení Builderu

en: Customize Settings Toolbar
cs: Přizpůsobit Panel Nástrojů Nastavení

en: Cut
cs: Vyjmutý

en: Cut %1$s
cs: Vyjmout %1$s

en: Cut Children
cs: Vyjmout Potomky

en: Cut Module
cs: Vyjmout modul

en: Cut Parent
cs: Vyjmout Rodiče

en: Daily
cs: Dennì

en: Dark
cs: Tmavá

en: Dark Text Color
cs: Barva tmavého textu

en: Darken
cs: Ztemnit

en: Dashboard
cs: Nástěnka

en: Dashed
cs: Čárkovaný

en: Date
cs: datum

en: Date & Time
cs: Čas schůzky

en: Date Archive
cs: Archiv data

en: Date Format
cs: Formát Data

en: Date archive pages do not have editable page settings.
cs: Archivní stránky podle data nemají upravitelná nastavení stránky.

en: Date: new to old
cs: Datum: sestupnì

en: Date: old to new
cs: Datum: vzestupnì

en: DateTime
cs: Datum A Čas

en: Day(s)
cs: Den(Dní)

en: Day: %s
cs: Den: %s

en: Days
cs: Dny

en: Decimal
cs: Desetinný

en: Decrease
cs: Snížit

en: Decrease Font Size
cs: Zmenšit velikost písma

en: Decrease Module Bottom Padding
cs: Zmenšit Spodní Odsazení Modulu

en: Decrease Module Bottom Padding by 10px
cs: Zmenšit Spodní Odsazení Modulu O 10 px

en: Decrease Module Left Padding
cs: Zmenšit Levé Odsazení Modulu

en: Decrease Module Left Padding by 10px
cs: Zmenšit Levé Odsazení Modulu O 10 px

en: Decrease Module Padding
cs: Snižte výplň modulu

en: Decrease Module Padding By 10px
cs: Snížení výplně modulu o 10px

en: Decrease Module Right Padding
cs: Zmenšit Pravé Odsazení Modulu

en: Decrease Module Right Padding by 10px
cs: Zmenšit Pravé Odsazení Modulu O 10 px

en: Decrease Module Top Padding
cs: Zmenšit Horní Odsazení Modulu

en: Decrease Module Top Padding by 10px
cs: Zmenšit Horní Odsazení Modulu O 10 px

en: Decrease Row Bottom Padding
cs: Zmenšit Spodní Odsazení Řádku

en: Decrease Row Bottom Padding by 10px
cs: Zmenšit Spodní Odsazení Řádku O 10 px

en: Decrease Row Left Padding
cs: Zmenšit Levé Odsazení Řádku

en: Decrease Row Left Padding by 10px
cs: Zmenšit Levé Odsazení Řádku O 10 px

en: Decrease Row Padding
cs: Snížit vnitøní okraje øádku

en: Decrease Row Padding By 10px
cs: Snížit vnitøní okraje øádku o 10 px

en: Decrease Row Right Padding
cs: Zmenšit Pravé Odsazení Řádku

en: Decrease Row Right Padding by 10px
cs: Zmenšit Pravé Odsazení Řádku O 10 px

en: Decrease Row Top Padding
cs: Zmenšit Horní Odsazení Řádku

en: Decrease Row Top Padding by 10px
cs: Zmenšit Horní Odsazení Řádku O 10 px

en: Decrease Section Bottom Padding
cs: Zmenšit Spodní Odsazení Sekce

en: Decrease Section Bottom Padding by 10px
cs: Zmenšit Spodní Odsazení Sekce O 10 px

en: Decrease Section Left Padding
cs: Zmenšit Levé Odsazení Sekce

en: Decrease Section Left Padding by 10px
cs: Zmenšit Levé Odsazení Sekce O 10 px

en: Decrease Section Padding
cs: Snížit vnitøní okraje sekce

en: Decrease Section Padding By 10px
cs: Snížit vnitøní okraje sekce o 10 px

en: Decrease Section Right Padding
cs: Zmenšit Pravé Odsazení Sekce

en: Decrease Section Right Padding by 10px
cs: Zmenšit Pravé Odsazení Sekce O 10 px

en: Decrease Section Top Padding
cs: Zmenšit Horní Odsazení Sekce

en: Decrease Section Top Padding by 10px
cs: Zmenšit Horní Odsazení Sekce O 10 px

en: Decrease the opacity of the unfilled space of the circle to make the color fade into the background.
cs: Snižte neprůhlednost nevyplněného prostoru kruhu, aby se barva rozplynula do pozadí.

en: Default
cs: Výchozí

en: Default (Menu ordering + name)
cs: Výchozí (nabídka řazení + název)

en: Default Interaction Mode
cs: Výchozí Režim Interakce

en: Default Preset
cs: Výchozí předvolba

en: Default Sorting
cs: Výchozí řazení

en: Default State
cs: Výchozí Stav

en: Default Website Template
cs: Výchozí Šablona Webu

en: Define a number for the circle counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.). <strong>Note: You can use only natural numbers from 0 to 100</strong>
cs: Definujte číslo pro počítadlo kruhů. (Neuvádějte znak procenta, použijte níže uvedenou možnost.). <strong>Poznámka: Můžete použít pouze přirozená čísla od 0 do 100</strong>

en: Define a number for the counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.)
cs: Definujte číslo pro číselníku. (Nevkládejte symbol procenta, použijte možnosti uvedené níže.)

en: Define a percentage for this bar.
cs: Definujte procento pro tento panel

en: Define a sub title for the table if desired.
cs: Definujte podtitulek pro tabulku, pokud chcete.

en: Define a title for the pricing table.
cs: Definujte titulek pro cenovou tabulku.

en: Define a title for your contact form.
cs: Definujte titulek vašeho kontaktního formuláře.

en: Define a title.
cs: Definujte titulek.

en: Define an album name.
cs: Definujte jméno alba.

en: Define an artist name.
cs: Definujte jméno umělce.

en: Define custom text for the next link. You can use the %title% variable to include the post title. Leave blank for default.
cs: Zadejte vlastní text pro odkaz Další. Pro zahrnutí názvu příspěvku můžete použít proměnnou %title%. Pro výchozí nastavení ponechte prázdné.

en: Define custom text for the next link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
cs: Definujte obvyklý text pro další odkaz. Mùžete použít promìnnou <strong>%title</strong> k zahrbutí názvu pøíspìvku. Pro výchozí hodnoty nechte prázdné.

en: Define custom text for the previous link. You can use the %title% variable to include the post title. Leave blank for default.
cs: Zadejte vlastní text pro odkaz Předchozí. Pro zahrnutí názvu příspěvku můžete použít proměnnou %title%. Pro výchozí nastavení ponechte prázdné.

en: Define custom text for the previous link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
cs: Definujte obvyklý text pro pøedchozí odkaz. Mùžete použít promìnnou <strong>%title</strong> k zahrbutí názvu pøíspìvku. Pro výchozí hodnoty nechte prázdné.

en: Define how bright the colors should be.
cs: Definujte titulní text snímku.

en: Define how distinct bright and dark areas should be.
cs: Definujte, jak jasné a tmavé oblasti by měly být.

en: Define how intense the color saturation should be.
cs: Definujte titulní text snímku.

en: Define how much this element should grow relative to other flex items when there is extra space available. A higher value means the element will take up more of the available space compared to other items. Set to 0 to prevent growing.
cs: Určete, o kolik má tento prvek růst ve srovnání s ostatními flex položkami, když je k dispozici volné místo. Vyšší hodnota znamená, že prvek zabere více dostupného prostoru než ostatní položky. Nastavte na 0, aby se růst zakázal.

en: Define how much this element should shrink relative to other flex items when there is insufficient space. A higher value means the element will shrink more compared to other items. Set to 0 to prevent shrinking.
cs: Určete, o kolik se má tento prvek zmenšit ve srovnání s ostatními flex položkami, když není dostatek místa. Vyšší hodnota znamená, že se prvek zmenší více než ostatní položky. Nastavte na 0, aby se zmenšování zakázalo.

en: Define how transparent or opaque this should be.
cs: Určete, jak by to mělo být průhledné nebo neprůhledné.

en: Define the animation settings that will be applied as the user scrolls. The animation begins when the element enters the browser viewport and ends when it leaves the viewport
cs: Definujte nastavení animace, které se použije při posouvání stránky uživatelem. Animace začne, když prvek vstoupí do výřezu prohlížeče, a skončí, když výřez opustí

en: Define the audio file for use in the module. To remove an audio file from the module, simply delete the URL from the settings field.
cs: Definujte zvukový soubor pro použití v modulu. Chcete-li odebrat zvukový soubor z modulu, jednoduše odstraňte adresu URL z pole nastavení.

en: Define the column template using CSS grid-template-columns syntax. Use values like "1fr 2fr 1fr" for proportional columns, "200px auto 100px" for mixed units, or "repeat(3, 1fr)" for repeated patterns.
cs: Definujte šablonu sloupců pomocí syntaxe CSS grid-template-columns. Použijte hodnoty jako „1fr 2fr 1fr“ pro proporční sloupce, „200px auto 100px“ pro smíšené jednotky nebo „repeat(3, 1fr)“ pro opakované vzory.

en: Define the length of automatically generated excerpts. Leave blank for default ( 270 )
cs: Definujte délku automaticky generovaných úryvkù. Pro výchozí hodnotu nechte prázdné ( 270 )

en: Define the length you want your gradient to span in a unit of your choice. If the length of the gradient is at any time less than the size of the container, the last color stop in the gradient will fill the remaining space.
cs: Nastavte délku, na kterou se má přechod rozprostírat, v jednotce dle vašeho výběru. Pokud je délka přechodu kdykoli menší než velikost kontejneru, poslední zarážka barvy v přechodu vyplní zbývající prostor.

en: Define the method, used for the parallax effect.
cs: Definujte metodu použitou pro parallax efekt.

en: Define the number of images that should be displayed per page.
cs: Definujte počet snímků, které by měly být zobrazeny na stránce.

en: Define the number of products that should be displayed per page.
cs: Definujte počet projektů, které by měly být zobrazeny na stránce.

en: Define the number of projects that should be displayed per page.
cs: Definujte počet projektů, které by měly být zobrazeny na stránce.

en: Define the row template using CSS grid-template-rows syntax. Use values like "auto 200px auto" for mixed sizing, "repeat(3, 1fr)" for equal proportions, or specific measurements for precise control.
cs: Definujte šablonu řádků pomocí syntaxe CSS grid-template-rows. Použijte hodnoty jako „auto 200px auto“ pro smíšené velikosti, „repeat(3, 1fr)“ pro stejné proporce nebo konkrétní rozměry pro přesné řízení.

en: Define the size for implicit columns that are automatically created when grid items are placed outside the explicitly defined grid. This controls the width of overflow columns.
cs: Definujte velikost pro implicitní sloupce, které se automaticky vytvoří, když jsou prvky mřížky umístěny mimo explicitně definovanou mřížku. Tím se řídí šířka přetékajících sloupců.

en: Define the size for implicit rows that are automatically created when grid items are placed outside the explicitly defined grid. This controls the height of overflow rows.
cs: Definujte velikost pro implicitní řádky, které se automaticky vytvoří, když jsou prvky mřížky umístěny mimo explicitně definovanou mřížku. Tím se řídí výška přetékajících řádků.

en: Define the text for the slide button
cs: Definujte text pro tlačítko snímku

en: Define the text of the form submit button.
cs: Definujte text tlačítka pro odeslání formuláře.

en: Define the text which will be displayed on the login button.
cs: Nastavte text, který se zobrazí na tlačítku přihlášení.

en: Define the title text for your slide.
cs: Definujte titulní text snímku.

en: Define the unique ID of this field. You should use only English characters without special characters and spaces.
cs: Definujte jedineèné ID tohoto pole. Použijte k tomu výhradnì písmena anglické abecedy bez speciálních znakù a mezer.

en: Define the units of your gradient stop positions.
cs: Definujte jednotky poloh zastávek gradientu.

en: Define the vertical offset distance from the bottom edge of the browser window
cs: Definujte vzdálenost svislého odsazení od spodního okraje okna prohlížeče

en: Define the vertical offset distance from the bottom edge of the browser window.
cs: Definujte svislou vzdálenost odsazení od spodního okraje okna prohlížeče.

en: Define the vertical offset distance from the top edge of the browser window
cs: Definujte vzdálenost svislého odsazení od horního okraje okna prohlížeče

en: Define the vertical offset distance from the top edge of the browser window.
cs: Definujte svislou vzdálenost odsazení od horního okraje okna prohlížeče.

en: Define whether or not the field should be visible.
cs: Určete, zda má být pole viditelné.

en: Define whether the field should be required or optional
cs: Urèete, má-li být pole povinné nebo volitelné

en: Delay before the effect is executed
cs: Zpoždění před spuštěním efektu

en: Delete
cs: Vymazat

en: Delete %1$s
cs: Smazat %1$s

en: Delete %s
cs: Smazat %s

en: Delete Canvas
cs: Smazat plátno

en: Delete Global Color
cs: Smazat globální barvu

en: Delete Global Layout
cs: Smazat Globální Rozvržení

en: Delete Gradient
cs: Smazat Přechod

en: Delete Grid Offset Rule
cs: Smazat Pravidlo Odsazení Mřížky

en: Delete Item
cs: Smazat Položku

en: Delete Module
cs: Odstranit modul

en: Delete Preset
cs: Smazat předvolbu

en: Delete Template
cs: Smazat Šablonu

en: Deleted template
cs: Šablona smazána

en: Dense
cs: Husté

en: Descending
cs: Sestupně

en: Description
cs: Popis

en: Description Type
cs: Popis Typ

en: Design
cs: Návrh

en: Design Attributes
cs: Atributy Vzhledu

en: Design Settings
cs: Nastavení Designu

en: Design Settings and Advanced Module Settings
cs: Nastavení návrhu a pokročilé nastavení modulu

en: Desktop View
cs: Zobrazení Na Počítači

en: Detach From Global
cs: Odpojit od Global

en: Detach From Variable
cs: Odpojit Od Proměnné

en: Device
cs: Zařízení

en: Diagonal
cs: Úhlopříčka

en: Diagonal Bars 2
cs: Diagonální tyče 2

en: Diagonal Lines
cs: Diagonální čáry

en: Diagonal Pills
cs: Diagonální pilulky

en: Diagonal Stripes
cs: Diagonální pruhy

en: Diagonal Stripes 2
cs: Diagonální pruhy 2

en: Diamonds
cs: Diamanty

en: Difference
cs: Rozdíl

en: Direction
cs: Směr

en: Disable Builder
cs: Vypnout builder

en: Disable Global
cs: Zakázat globální

en: Disable Item
cs: Zakázat Položku

en: Disable Preset
cs: Zakázat předvolbu

en: Disable Template
cs: Zakázat Šablonu

en: Disable on
cs: Zakázáno

en: Disable this option if you want to ignore manually defined excerpts and always generate it automatically.
cs: Zakažte tuto možnost, chcete-li ignorovat ruènì nastavené úryvky a vždy je generovat automaticky.

en: Disabled Button
cs: Deaktivované tlačítko

en: Disabled On
cs: Zakázáno Na

en: Disabled template
cs: Šablona zakázána

en: Disabling bullets will remove the bullet points that appear next to each list item within the pricing table's feature area.
cs: Zakázání odrážek odstraní odrážkové body, které se zobrazí vedle každé položky seznamu v oblasti vlastností cenové tabulky.

en: Disabling the author avatar will remove the profile picture from the module.
cs: Zakázání avatara autora odstraní obrázek profilu z modulu.

en: Disabling the border separator will remove the solid line that appears to the left or right of sidebar widgets.
cs: Zakázáním oddělovače okrajů se odstraní plná čára, která se zobrazí vlevo nebo vpravo od widgetů postranního panelu.

en: Disabling the comment count will remove the number of comments from the top of the module.
cs: Zakázání počtu komentářů odstraní počet komentářů z horní části modulu.

en: Disabling the reply button will prevent visitors from creating threaded comments.
cs: Zakázání tlačítka odpovědi zabrání návštěvníkům vytvářet komentáře s vlákny.

en: Disc
cs: Disk

en: Discard & Exit
cs: Zahodit & odejít

en: Discard All Changes
cs: Zahodit všechny změny

en: Display Again After
cs: Zobrazit Znovu Po

en: Display Conditions
cs: Podmínky zobrazení

en: Display Name
cs: Zobrazované Jméno

en: Display Only If
cs: Zobrazit pouze pokud

en: Display Only If Author
cs: Zobrazit Pouze Pokud Je Autor

en: Display Only If Browser
cs: Zobrazit pouze v případě prohlížeče

en: Display Only If Category Page
cs: Zobrazit pouze stránku kategorie

en: Display Only If Current Date
cs: Zobrazit pouze v případě aktuálního data

en: Display Only If Logged In Status
cs: Zobrazit Pouze Podle Stavu Přihlášení

en: Display Only If Operating System
cs: Zobrazit pouze v případě operačního systému

en: Display Only If Post Category
cs: Zobrazit pouze v případě kategorie příspěvku

en: Display Only If Post Tag
cs: Zobrazit pouze v případě, že zveřejníte štítek

en: Display Only If Post Type
cs: Zobrazit pouze v případě typu příspěvku

en: Display Only If Tag Page
cs: Zobrazit pouze stránku značky

en: Display Only If User
cs: Zobrazit pouze v případě uživatele

en: Display Only If User Role
cs: Zobrazit pouze v případě role uživatele

en: Display Only If User's Cart
cs: Zobrazit pouze v košíku uživatele

en: Display Only on
cs: Zobrazit Pouze Na

en: Display Only on Date Archives
cs: Zobrazit pouze v datech

en: Display Order
cs: Pořadí Zobrazení

en: Display a message.
cs: Zobrazovat CAPTCHA

en: Display dot navigation for the carousel.
cs: Zobrazí tečkovou navigaci pro karusel.

en: Display if all conditions are true
cs: Zobrazit, pokud jsou splněny všechny podmínky

en: Display if any condition is true
cs: Zobrazit, pokud je splněna některá podmínka

en: Display navigation arrows on the carousel.
cs: Zobrazit v karuselu navigační šipky.

en: Display posts for the current page. Useful on archive and index pages.
cs: Zobrazit příspěvky pro aktuální stránku. Užitečné na archivních a indexových stránkách.

en: Divi Builder Helper
cs: Pomocník Divi Builder

en: Divi Builder Layout
cs: Rozvržení Divi Builder

en: Divi Builder Layouts
cs: Rozvržení Divi Builder

en: Divi Documentation
cs: Dokumentace Divi

en: Divi Icons
cs: Divi ikony

en: Divi Library
cs: Knihovna Divi

en: Divi Role Editor
cs: Editor Rolí Divi

en: Divi Role Editor Settings
cs: Nastavení Editoru Rolí Divi

en: Divi Theme Builder Set
cs: Sada Divi Theme Builder

en: Divi Theme Builder Template
cs: Šablona Divi Theme Builder

en: Divi Theme Builder Templates
cs: Šablony Divi Theme Builder

en: Divider
cs: Oddělovač

en: Divider Arrangement
cs: Výška oddělovače

en: Divider Color
cs: Barva rámečku

en: Divider Flip
cs: Oddělovač

en: Divider Height
cs: Výška oddělovače

en: Divider Horizontal Repeat
cs: Oddělovač Horizontální opakování

en: Divider Style
cs: Styl oddělovače

en: Divider Weight
cs: Výška oddělovače

en: Dividers
cs: Oddělovač

en: Dividers can be placed either above or below section content. If placed above section content, then modules and rows within the section will be hidden behind the divider when they overlap.
cs: Rozdělovače mohou být umístěny nad nebo pod obsahem sekce. Pokud jsou umístěny nad obsahem sekce, pak moduly a řádky uvnitř sekce budou skryty za děličem, když se překrývají.

en: Division require one value to be unitless
cs: Dělení vyžaduje, aby jedna hodnota byla bez jednotky

en: Do Not Stick
cs: Nelepit

en: Does Not Contain
cs: Neobsahuje

en: Does Not Contain (NOT LIKE)
cs: Neobsahuje (NOT LIKE)

en: Does Not Have a Specific Product
cs: Nemá konkrétní produkt

en: Does not Contain
cs: Neobsahuje

en: Does not Equal
cs: Nerovná se

en: Does not Exist
cs: Neexistuje

en: Don't Append
cs: Nepřipojovat

en: Don't Restore
cs: Neobnovovat

en: Don't display on
cs: Nezobrazovat

en: Don't display on posts authored by
cs: Nezobrazovat u příspěvků, jejichž autorem je

en: Don't display on search results for
cs: Nezobrazovat ve výsledcích vyhledávání pro

en: Don't display to
cs: Nezobrazovat do

en: Don't display to users who have
cs: Nezobrazovat uživatelům, kteří mají

en: Don't display to users who have visited
cs: Nezobrazovat uživatelům, kteří navštívili

en: Dot Alignment
cs: Zarovnání Teček

en: Dot Color
cs: Barva Teček

en: Dot Navigation
cs: Tečková Navigace

en: Dot Navigation Color
cs: Bodová navigační barva

en: Dot Position
cs: Pozice Teček

en: Dot Size
cs: Velikost Teček

en: Dotted
cs: Tečkovaný

en: Double
cs: Dvojitý

en: Down
cs: Dolů

en: Download Backup
cs: Stáhnout zálohu

en: Download Backup Before Importing
cs: Před Importem Stáhnout Zálohu

en: Downwards
cs: Dolů

en: Draft
cs: Koncept

en: Drag n Drop
cs: Přetáhnout a Pustit

en: Drag to resize
cs: Tažením změnit velikost

en: Dragged module
cs: Přetažený modul

en: Dropdown
cs: Rozbalovací Nabídka

en: Dropdown Alignment
cs: Zarovnání Rozbalovací Nabídky

en: Dropdown Direction
cs: Směr Rozbalovací Nabídky

en: Dropdown Menu
cs: Odkazy v rozbalovací menu

en: Dropdown Menu Active Link Color
cs: Rozevírací nabídka Barva aktivního odkazu

en: Dropdown Menu Animation
cs: Animace vysouvacího menu

en: Dropdown Menu Background Color
cs: Barva pozadí vysouvacího menu

en: Dropdown Menu Container
cs: Nádoba rozbalovacího menu

en: Dropdown Menu Direction
cs: Směr rozevírací nabídky

en: Dropdown Menu Line Color
cs: Barva čáry vysouvacího pozadí

en: Dropdown Menu Links
cs: Odkazy v rozbalovací menu

en: Dropdown Menu Text Color
cs: Barva textu vysouvacího menu

en: Dropdown Menus
cs: Rozbalovací nabídky

en: Dropdown Offset
cs: Odsazení Rozbalovací Nabídky

en: Dropdown Position
cs: Pozice Rozbalovací Nabídky

en: Dropdowns
cs: Rozbalovací Nabídky

en: Duplicate
cs: Duplikát

en: Duplicate %1$s
cs: Duplikovat %1$s

en: Duplicate %s
cs: Duplikovat %s

en: Duplicate Canvas
cs: Duplikovat plátno

en: Duplicate Grid Offset Rule
cs: Duplikovat Pravidlo Odsazení Mřížky

en: Duplicate Item
cs: Duplikovat Položku

en: Duplicate Module
cs: Duplikovat modul

en: Duplicate Preset
cs: Duplicitní předvolba

en: Duplicate Template
cs: Duplikovat Šablonu

en: Duplicate property "%s" found.
cs: Nalezena duplicitní vlastnost „%s“.

en: Duplicated layout
cs: Rozvržení duplikováno

en: Duplicated template
cs: Šablona duplikována

en: Dynamic Content
cs: Dynamický obsah

en: Dynamic Content Custom Fields
cs: Vlastní Pole Dynamického Obsahu

en: Dynamic Posts
cs: Dynamické Příspěvky

en: Ease
cs: Ulehčit

en: Ease-In
cs: Snadná instalace

en: Ease-In-Out
cs: Snadná instalace

en: Ease-Out
cs: Uvolněte se

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit %1$s Layout
cs: Upravit Rozvržení %1$s

en: Edit %s
cs: Upravit %s

en: Edit Attribute
cs: Upravit Atribut

en: Edit Body Template
cs: Upravit Šablonu Hlavního Obsahu

en: Edit Borders
cs: Upravit Ohraničení

en: Edit Buttons
cs: Upravit Tlačítka

en: Edit Canvas
cs: Upravit Plátno

en: Edit Canvas Settings
cs: Upravit Nastavení Plátna

en: Edit Colors
cs: Upravit Barvy

en: Edit Configuration
cs: Upravit Konfiguraci

en: Edit Content
cs: Upravit Obsah

en: Edit Element Above
cs: Upravit Prvek Nad

en: Edit Element Below
cs: Upravit Prvek Pod

en: Edit First Child Element
cs: Upravit První Podřízený Prvek

en: Edit Fonts
cs: Upravit Písma

en: Edit Footer Template
cs: Upravit Šablonu Patičky

en: Edit Global Canvas
cs: Upravit globální plátno

en: Edit Global Color
cs: Upravit globální barvu

en: Edit Global Items
cs: Upravit Globální Položky

en: Edit Grid Offset Rule
cs: Upravit Pravidlo Odsazení Mřížky

en: Edit Header Template
cs: Upravit Šablonu Hlavičky

en: Edit Image With AI
cs: Upravit obrázek pomocí AI

en: Edit Interaction
cs: Upravit Interakci

en: Edit Item
cs: Upravit Položku

en: Edit Layout
cs: Upravit Rozvržení

en: Edit Page
cs: Upravit Stránku

en: Edit Parent Element
cs: Upravit Nadřazený Prvek

en: Edit Post
cs: Upravit Příspěvek

en: Edit Preset
cs: Upravit Přednastavení

en: Edit Profile
cs: Upravit Profil

en: Edit Responsive Values
cs: Upravit Responzivní Hodnoty

[ctx: Edit Set using Theme Builder]
en: Edit Set
cs: Upravit Sadu

en: Edit Snippet
cs: Upravit úryvek

en: Edit Template
cs: Upravit Šablonu

en: Edit Template Layout
cs: Upravit Rozvržení Šablony

[ctx: Edit Template using Theme Builder]
en: Edit Template
cs: Upravit Šablonu

en: Edit Theme Builder
cs: Upravit Theme Builder

en: Edit Theme Builder Item
cs: Upravit Položku Theme Builder

en: Edit With Divi
cs: Upravit Pomocí Divi

en: Edit With Theme Builder
cs: Upravit V Theme Builder

en: Edit with the Divi Builder
cs: Upravit pomocí Divi Builder

en: Edited %s
cs: Upraveno: %s

en: Edited %s Child Modules
cs: Upraveny Podřízené Moduly: %s

en: Edited Local Attributes
cs: Upraveny Lokální Atributy

en: Editing: %s
cs: Úpravy: %s

en: Effect Action
cs: Akce Efektu

en: Effects
cs: Efekty

en: Elegant Themes Support
cs: Podpora Elegant Themes

en: Element
cs: Živel

en: Element Label
cs: Popisek Prvku

en: Element Type
cs: Typ Elementu

en: Elements
cs: Prvky

en: Ellipse
cs: Elipsa

en: Elliptical
cs: Eliptický

en: Email
cs: E-mail

en: Email Account
cs: E-mailový úèet

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Email Field
cs: Pole emailu

en: Email Fullwidth
cs: Stránka - plná šířka

en: Email Optin
cs: E-Mail Optin

en: Email Provider Account Setup Documentation
cs: Dokumentace nastavení účtu poskytovatele e-mailu

en: Enable
cs: Povolit

en: Enable %s
cs: Povolit %s

en: Enable Admin Bar
cs: Povolit Admin Bar

en: Enable Condition
cs: Povolit podmínku

en: Enable Raw HTML
cs: Povolit Nezpracované HTML

en: Enable Redirect URL
cs: Umožnit pøesmìrování URL

en: Enable Template
cs: Povolit Šablonu

en: Enable Title
cs: Zapnout Název

en: Enable loop functionality to dynamically display looping content from the database based on your query settings.
cs: Povolte funkci smyčky pro dynamické zobrazení opakovaného obsahu z databáze podle nastavení dotazu.

en: Enable or disable pagination for this feed.
cs: Povolit nebo zakázat stránkování k tomuto zdroji.

en: Enable this to make the animation loop infinitely.
cs: Zapněte pro nekonečné opakování animace.

en: Enabled animated transitions between default and sticky styles when the element becomes "stuck".
cs: Povolit animované přechody mezi výchozími a přichycenými styly, když se prvek „přichytí“.

en: Enabled animated transitions between default and sticky styles when the element becomes “stuck”
cs: Povoleny animované přechody mezi výchozím a lepivým stylem, když se prvek „zasekne“

en: Enabled template
cs: Šablona povolena

en: Enabling conditional logic makes this field only visible when any or all of the rules below are fulfilled<br><strong>Note:</strong> Only fields with an unique and non-empty field ID can be used
cs: Při povolené podmíněné logice je toto tlačítko viditelné, pouze když jsou splněna některá nebo všechna pravidla uvedená níže<br><strong>Poznámka:</strong> Lze použít pouze pole s jedinečným a neprázdným ID pole

en: Enabling this option will add borders to input fields when focused.
cs: Zapnutím této volby se při zaostření přidají okraje do vstupních polí.

en: Enabling this will extend the input field to 100% of the width of the module.
cs: Povolením této možnosti se vstupní pole rozšíří na 100% šířky modulu.

en: Enabling this will make the carousel cycle through all slides automatically.
cs: Po zapnutí se karusel bude automaticky procházet všechny snímky.

en: End
cs: Konec

en: End Position
cs: Koncová pozice

en: Ending
cs: Konec

en: Ending %s
cs: Konec %s

en: Ending Blur
cs: Ukončení rozostření

en: Ending Offset
cs: Posun na konci

en: Ending Opacity
cs: Ukončení neprůhlednosti

en: Ending Rotation
cs: Ukončení rotace

en: Ending Scale
cs: Koncová stupnice

en: Enhance
cs: Zlepšit

en: Enter Custom Attribute
cs: Zadat Vlastní Atribut

en: Enter Custom Meta Key
cs: Zadejte Vlastní Meta Klíč

en: Enter Preview Mode
cs: Přejít do režimu náhledu

en: Enter a name for your %s.
cs: Zadejte název pro %s.

en: Enter a name for your canvas.
cs: Zadejte název plátna.

en: Enter a name for your exported file.
cs: Zadejte název exportovaného souboru.

en: Enter an address for the map center point, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
cs: Zadejte adresu pro středový bod mapy, adresa bude geo-kódována a zobrazí se na mapě níže.

en: Enter an address for this map pin, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
cs: Zadejte adresu pro tento připínáček na mapě, adresa bude geokódována a zobrazena na mapě níže.

en: Enter custom nth-child pattern (e.g., 3n+1, 4n-1, 2n+3)
cs: Zadejte vlastní vzor nth-child (např. 3n+1, 4n-1, 2n+3)

en: Enter meta key
cs: Zadejte meta klíč

en: Enter meta value
cs: Zadejte meta hodnotu

en: Enter the HTML attribute name (e.g., class, id, data-state, aria-expanded)
cs: Zadejte název HTML atributu (např. class, id, data-state, aria-expanded)

en: Enter the URL for the Button.
cs: Vložte URL tlačítka

en: Enter the attribute value to toggle/add/remove
cs: Zadejte hodnotu atributu pro přepnutí/přidání/odebrání

en: Enter the cookie name (e.g., user_preference, theme_mode, cart_items)
cs: Zadejte název cookie (např. user_preference, theme_mode, cart_items)

en: Enter the cookie value to toggle/add/remove
cs: Zadejte hodnotu cookie pro přepnutí/přidání/odebrání

en: Enter the custom field name (meta key) you want to query. This is the key stored in the post_meta table that identifies your custom field.
cs: Zadejte název vlastního pole (meta klíč), které chcete dotazovat. Jde o klíč uložený v tabulce post_meta, který identifikuje vaše vlastní pole.

en: Enter the custom field value you want to match against. This is the value stored in the post_meta table that you want to filter posts by.
cs: Zadejte hodnotu vlastního pole, se kterou chcete porovnat. Jde o hodnotu uloženou v tabulce post_meta, podle které chcete příspěvky filtrovat.

en: Enter the new value that will replace the found value.
cs: Zadejte novou hodnotu, která nahradí nalezenou hodnotu.

en: Enter the numeric value for the grid property (e.g., column span: 1)
cs: Zadejte číselnou hodnotu pro vlastnost mřížky (např. rozsah sloupce: 1)

en: Enter the text for the Button.
cs: Vložte text pro tlačítko

en: Enter the text for this list item.
cs: Zadejte text pro tuto položku seznamu.

en: Enter the value you want to find and replace.
cs: Zadejte hodnotu, kterou chcete najít a nahradit.

en: Enter your address to view shipping options.
cs: Zadejte svou adresu pro zobrazení možností dopravy.

en: Enter your page title here.
cs: Zde zadejte svůj titulek stránky.

en: Entire Page
cs: Celá Stránka

en: Equal Columns
cs: Stejné Sloupce

en: Equal Fixed Width Columns
cs: Sloupce Se Stejnou Pevnou Šířkou

en: Equal Height Rows
cs: Řádky Se Stejnou Výškou

en: Equal Minimum Width Columns
cs: Sloupce Se Stejnou Minimální Šířkou

en: Equal Width Columns
cs: Sloupce Stejné Šířky

en: Equalize Column Heights
cs: Vyrovnat výšku sloupců

en: Equalizing columns heights will force all columns to assume the height of the tallest column in the row. All columns will have the same height, keeping their appearance uniform
cs: Vyrovnání výšek sloupců vynutí, aby všechny sloupce převzaly výšku nejvyššího sloupce v řádku. Všechny sloupce budou mít stejnou výšku, což zachová jednotný vzhled.

en: Equals
cs: Rovná se

en: Equals (=)
cs: Rovná Se (=)

en: Error when rendering Shortcode module with shortcode name %1$s and shortcode content %2$s
cs: Chyba při vykreslování modulu Krátký kód s názvem shortcode %1$s a obsahem shortcode %2$s

en: Even Items
cs: Sudé Položky

en: Events
cs: Události

en: Every Eighth Item
cs: Každá Osmá Položka

en: Every Fifth Item
cs: Každá Pátá Položka

en: Every Fourth Item
cs: Každá Čtvrtá Položka

en: Every Ninth Item
cs: Každá Devátá Položka

en: Every Other
cs: Každý jiný

en: Every Seventh Item
cs: Každá Sedmá Položka

en: Every Sixth Item
cs: Každá Šestá Položka

en: Every Tenth Item
cs: Každá Desátá Položka

en: Every Third Item
cs: Každá Třetí Položka

en: Exceptions
cs: Výjimky

en: Excerpt
cs: Stručný výpis

en: Excerpt Length
cs: Délka výňatku

en: Exclude Categories
cs: Vylouèit kategorie

en: Exclude Current %s
cs: Vyloučit Aktuální %s

en: Exclude Current Post
cs: Vyloučit Aktuální Příspěvek

en: Exclude From
cs: Vyloučit Z

en: Exclude From: %1$s
cs: Vyloučit Z: %1$s

en: Exclude Pages
cs: Vylouèit stránky

en: Exclude Posts
cs: Vylouèit pøíspìvky

en: Exclude Posts With Specific Terms
cs: Vyloučit Příspěvky S Konkrétními Termíny

en: Exclude Specific Posts
cs: Vyloučit Konkrétní Příspěvky

en: Excluded Item
cs: Vyøazená položka

en: Excluded Item Text
cs: Text Vyloučené Položky

en: Excluded Search Queries
cs: Vyloučené vyhledávací dotazy

en: Exclusion
cs: Vyloučení

en: Execute Selected Option
cs: Spustit Vybranou Možnost

en: Execute Selected Responsive State Picker Option
cs: Spustit Vybranou Možnost Ve Výběru Responzivity A Stavů

en: Exist
cs: Existovat

en: Existing Page Layout
cs: Stávající Rozvržení Stránky

en: Existing Post Layout
cs: Stávající Rozvržení Příspěvku

en: Exit
cs: Ukončit

en: Exit Builder
cs: Ukončit Builder

en: Exit Dropdown
cs: Zavřít rozbalovací nabídku

en: Exit Preview
cs: Ukončit Náhled

en: Exit Preview Mode
cs: Ukončit režim náhledu

en: Exit To Dashboard
cs: Zpět Do Nástěnky

en: Exit To Editor
cs: Zpět Do Editoru

en: Exit To Front End
cs: Ukončit Do Frontendu

en: Exit To WordPress Dashboard
cs: Ukončit Do Nástěnky WordPress

en: Exit To WordPress Editor
cs: Ukončit Do Editoru WordPress

en: Exit Visual Builder
cs: Ukončit Visual Builder

en: Exit to Backend
cs: Ukončit Do Administrace

en: Exit to Backend Builder
cs: Ukončit Do Backend Builder

en: Expand
cs: Rozšířit

en: Expand All
cs: Rozbalit vše

en: Expand And Fill
cs: Rozbalit a vyplnit

en: Expand Modal
cs: Rozšířit modal

en: Export
cs: Exportovat

en: Export & Import
cs: Export a import

en: Export Canvas
cs: Exportovat plátno

en: Export File Name
cs: Exportovat jméno souboru

en: Export Layout
cs: Export rozvržení

en: Export Options
cs: Možnosti exportu

en: Export Presets
cs: Exportovat Předvolby

en: Export Templates
cs: Exportovat Šablony

en: Export Variables
cs: Exportovat Proměnné

en: Extend %1$s Attributes
cs: Rozšířit Atributy %1$s

en: Extend %1$s Content Attributes
cs: Rozšířit Atributy Obsahu %1$s

en: Extend %1$s Design Attributes
cs: Rozšířit Atributy Designu %1$s

en: Extend %1$s Preset
cs: Rozšířit Přednastavení %1$s

en: Extend %1$s Presets
cs: Rozšířit Přednastavení %1$s

en: Extend %1$s Style Attributes
cs: Rozšířit Atributy Stylu %1$s

en: Extend All %1$s Attributes
cs: Rozšířit Všechny Atributy %1$s

en: Extend Attributes
cs: Rozšířit Atributy

en: Extend From Element
cs: Rozšířit Ze Prvku

en: Extend Select Content Attributes
cs: Rozšířit Vybrané Atributy Obsahu

en: Extend Select Design Attributes
cs: Rozšířit Vybrané Atributy Designu

en: Extend Select Presets
cs: Rozšířit Vybraná Přednastavení

en: Extend Select Style Attributes
cs: Rozšířit Vybrané Atributy Stylu

en: Extend To Element Type
cs: Rozšířit Na Typ Prvku

en: Extend To Location
cs: Rozšířit Do Umístění

en: Extended Attributes
cs: Rozšířené Atributy

en: External Article
cs: Externí Článek

en: External Link
cs: Externí Odkaz

en: Facebook Profile Url
cs: URL Facebook profilu

en: Fade
cs: Vyblednout

en: Fade In
cs: Prolnutí

en: Fading In and Out
cs: Roztmívání se dovnitř a ven

en: Fading in & Out
cs: Prolínání dovnitř a ven

en: Failed to create post.
cs: Vytvoření příspěvku se nezdařilo.

en: Failed to create your layout. Please try again later.
cs: Nepodařilo se vytvořit rozvržení. Zkuste to prosím později.

en: Failed to delete global canvas.
cs: Globální plátno se nepodařilo smazat.

en: Failed to duplicate post.
cs: Duplikování příspěvku se nezdařilo.

en: Failed to duplicate your layout. Please try again later.
cs: Nepodařilo se duplikovat rozvržení. Zkuste to prosím později.

en: Failed to load the Theme Builder.
cs: Nepodařilo se načíst Theme Builder.

en: Failed to load your existing items. Please try again later.
cs: Nepodařilo se načíst stávající položky. Zkuste to prosím později.

en: Failed to move post to trash.
cs: Přesunutí příspěvku do koše se nezdařilo.

en: Failed to update breakpoints.
cs: Nepodařilo se aktualizovat breakpointy.

en: Featured Background Color
cs: Doporučená barva pozadí

en: Featured Body Text Color
cs: Doporučená barva textu těla

en: Featured Bullet Color
cs: Doporučená barva odrážek

en: Featured Currency & Frequency Text Color
cs: Barva Textu Zvýrazněné Měny a Frekvence

en: Featured Excluded Item Color
cs: Vybraná barva vyloučených položek

en: Featured Header Background Color
cs: Doporučená barva pozadí záhlaví

en: Featured Image
cs: Náhledový Obrázek

en: Featured Image Alt Text
cs: Alternativní Text Náhledového Obrázku

en: Featured Image Height
cs: Výška doporučeného obrázku

en: Featured Image Max Height
cs: Maximální výška doporučeného obrázku

en: Featured Image Max Width
cs: Maximální šířka doporučeného obrázku

en: Featured Image Overlay
cs: Pøekryv zobrazeného obrázku

en: Featured Image Placement
cs: Poloha ilustračního obrázku

en: Featured Image Title Text
cs: Text Titulku Náhledového Obrázku

en: Featured Image Width
cs: Doporučená šířka obrázku

en: Featured Price Text Color
cs: Doporučená barva textu barvy

en: Featured Pricing Area Background Color
cs: Doporučené ceny na pozadí Barva pozadí

en: Featured Products
cs: Doporučené produkty

en: Featured Subtitle Text Color
cs: Doporučená barva titulků

en: Featured Table
cs: Zvýrazněná tabulka

en: Featured Title Text Color
cs: Doporučená barva textu nadpisu

en: Featured pricing tables have a drop shadow that helps them stand out from the rest. This shadow can be disabled if you wish.
cs: Doporučené cenové tabulky mají vržený stín, který jim pomáhá vyniknout od ostatních. Tento stín lze zakázat, pokud si budete přát.

en: Featuring a table will make it stand out from the rest.
cs: Zvýraznění odliší tabulku od ostatních.

en: Fetch
cs: Načíst

en: Field
cs: Pole

en: Field Does Not Exist (NOT EXISTS)
cs: Pole Neexistuje (NOT EXISTS)

en: Field Exists (EXISTS)
cs: Pole Existuje (EXISTS)

en: Field ID
cs: ID pole

en: Field Information
cs: Informace o Poli

en: Field Label
cs: Polní štítek

en: Field Labels
cs: Polní štítky

en: Field Name
cs: Název Pole

en: Field Options
cs: Možnosti pole

en: Field to order results by (directly passed to the WordPress query)
cs: Pole pro řazení výsledků (předává se přímo do dotazu WordPress)

en: Fields
cs: Pole

en: Fields Label Position
cs: Pozice štítku polí

en: Fields Placeholder
cs: Zástupný symbol polí

en: Fields Width
cs: Šířka polí

en: Filter
cs: Filtrovat

en: Filter Color
cs: Barva Filtru

en: Filter Criteria
cs: Kritéria filtru

en: Filter Criteria Text
cs: Text Kritérií Filtrování

en: Filter Global Color
cs: Filtrovat Globální Barvu

en: Filter posts based on post meta values. Use this to create complex queries that match posts with specific custom field data, such as showing only posts with a particular meta value.
cs: Filtrujte příspěvky podle hodnot metadat příspěvku. Použijte to k vytváření složitých dotazů, které vyhledají příspěvky s konkrétními daty ve vlastních polích, například zobrazí pouze příspěvky s určitou hodnotou metadat.

en: Filter the loop to exclude posts that have the specific taxonomy terms you specify. Use this to remove content with particular categories, tags, or other taxonomies from your results.
cs: Vyfiltrujte smyčku tak, aby vyloučila příspěvky, které mají vámi zadané termíny taxonomie. Použijte to k odstranění obsahu s konkrétními kategoriemi, štítky nebo jinými taxonomiemi z výsledků.

en: Filter the loop to only include posts that have the specific taxonomy terms you specify. Use this to narrow down your results to content with particular categories, tags, or other taxonomies.
cs: Vyfiltrujte smyčku tak, aby zahrnovala pouze příspěvky, které mají vámi zadané termíny taxonomie. Použijte to k zúžení výsledků na obsah s konkrétními kategoriemi, štítky nebo jinými taxonomiemi.

en: Filterable Portfolio
cs: Filtrovatelné Portfolio

en: Filterable Portfolios
cs: Filtrovatelné portfolia

en: Filters
cs: Filtrovat

en: Find
cs: Najít

en: Find & Replace
cs: Najít a nahradit

en: Find And Replace
cs: Najít A Nahradit

en: Find And Replace Complete
cs: Najít A Nahradit Dokončeno

en: Find And Replace In Element Type
cs: Najít A Nahradit V Typu Prvku

en: Find And Replace In Location
cs: Najít A Nahradit V Umístění

en: Find Value
cs: Hledaná Hodnota

en: First & Last Name
cs: Jméno A Příjmení

en: First Instance of Every Month
cs: První instance každého měsíce

en: First Item
cs: První Položka

en: First Name
cs: Jméno

en: First Name Fullwidth
cs: Roztáhnout na plnou šířku

en: Fit
cs: Přizpůsobit

en: Fixed
cs: Pevný

en: Fixed Height Rows
cs: Řádky S Pevnou Výškou

en: Fixed Left Sidebar
cs: Stránka - levý postranní panel

en: Fixed Right Sidebar
cs: Stránka - pravý postranní panel

en: Flip
cs: Otočit

en: Flip Horizontal
cs: Překlopit vodorovně

en: Flip Vertical
cs: Převrátit svisle

en: Flip the divider horizontally or vertically to change the shape and its direction.
cs: Chcete-li změnit tvar a jeho směr, otočte přepínač vodorovně nebo svisle.

en: Floating
cs: Plovoucí

en: Floating Minimum Size
cs: Plovoucí minimální velikost

en: Floating Squares
cs: Plovoucí čtverce

en: Fold
cs: Složit

en: Follow
cs: Sledovat

en: Follow Button
cs: Tlačítko Sledovat

en: Follow on %s
cs: Sledovat na %s

en: Font
cs: Písmo

en: Font Does not Exist.
cs: Písmo neexistuje.

en: Font Families
cs: Rodiny Písem

en: Font Name
cs: Název Účtu

en: Font Name Cannot be Empty and Cannot Contain Special Characters.
cs: Název písma nesmí být prázdný a nesmí obsahovat speciální znaky.

en: Font Name Cannot be Empty.
cs: Název písma nesmí být prázdný.

en: Font Size (em)
cs: Velikost Písma (em)

en: Font Style
cs: Kopírovat styl

en: Font Weight
cs: Měkké světlo

en: Font Weights
cs: Řezy Písma

en: Font With This Name Already Exists. Please Use a Different Name.
cs: Písmo s tímto názvem už existuje. Použijte prosím jiný název.

en: Fonts
cs: Písma

en: Footer
cs: Zápatí

en: Footer Template
cs: Šablona Patičky

en: Footer Templates
cs: Šablony Patičky

en: Force Fullwidth
cs: Roztáhnout na plnou šířku

en: Force Visible
cs: Vynutit Viditelnost

en: Force the element to be visible in specific contexts.
cs: Vynuceně zobrazit prvek v konkrétních kontextech.

en: Forgot your password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Form
cs: Formulář

en: Form Background Color
cs: Barva Pozadí Formuláře

en: Form Fields
cs: Pole formuláøe

en: Form Notice
cs: Oznámení o formuláři

en: Form Notice Background Color
cs: Barva Pozadí Upozornění Formuláře

en: Form Title
cs: Název formuláře

en: Form Title Text
cs: Text Názvu Formuláře

en: Forward
cs: Vpřed

en: Free Divi Cloud Limit Reached
cs: Dosažen Limit Bezplatného Divi Cloud

en: Free Form CSS
cs: Volné CSS

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Friday
cs: pátek

en: From Hour
cs: Od hodiny

en: From Minute
cs: Od minuty

en: Full Size (Original)
cs: Plná Velikost (Originál)

en: Fullwidth
cs: Na celou šířku

en: Fullwidth Code
cs: Plná šířka kódu

en: Fullwidth Codes
cs: Fullwidth kódy

en: Fullwidth Image
cs: Plná šířka obrázku

en: Fullwidth Map
cs: Tučné mapy

en: Fullwidth Menu
cs: Tučné menu

en: Fullwidth Menus
cs: Fullwidth nabídky

en: Fullwidth Module
cs: Modul s plnou šířkou

en: Fullwidth Post Contents
cs: Obsah Příspěvku Na Celou Šířku

en: Fullwidth Post Slider
cs: Posuvník pøíspìvkù po celé šíøce

en: Fullwidth Post Title
cs: Titulek příspěvku

en: Fullwidth Section
cs: Sekce Plné Šířky

en: Fullwidth Slider
cs: Tučný posuvník

en: Galleries
cs: Galerie

en: Gallery
cs: Galerie

en: Gallery Item
cs: Položka z galerie

en: Gallery Item Caption
cs: Titulek položky galerie

en: Gallery Item Title
cs: Titulek položky galerie

en: Gallery Pagination
cs: Stránkování galerie

en: General
cs: Obecné

en: General Functionality
cs: Obecné Funkce

en: Generate & Replace
cs: Generovat a nahradit

en: Generate Automatically
cs: Generovat automaticky

en: Generate Content With AI
cs: Vytvářejte obsah pomocí AI

en: Generate From Video
cs: Generovat z videa

en: Generate Section With AI
cs: Generovat sekci s AI

en: Generate With AI
cs: Generování pomocí AI

en: Geocoder failed due to %s
cs: Geocoder selhal kvůli %s

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
cs: Získat Neomezené Úložiště Divi Cloud

en: Give Me A Choice
cs: Dej mi volbu

en: Give this element a blur effect so that it moves in and out of focus as the viewer scrolls through the page.
cs: Dejte tomuto prvku efekt rozostření, aby se při procházení stránky pohyboval dovnitř a ven.

en: Give this element a scale effect so that it grows and shrinks as the viewer scrolls through the page.
cs: Dejte tomuto prvku efekt měřítka, aby rostl a zmenšoval se, jak divák posouvá stránku.

en: Give this element an opacity effect so that it fades in and out as the viewer scrolls through the page.
cs: Dejte tomuto prvku efekt neprůhlednosti, aby se při procházení stránkou slábl dovnitř a ven.

en: Give this element horizontal motion so that it slides left or right as the viewer scrolls through the page.
cs: Dejte tomuto prvku vodorovný pohyb tak, aby se posouval doleva nebo doprava, když divák posouvá stránku.

en: Give this element rotating motion so that it spins as the viewer scrolls through the page.
cs: Dejte tomuto prvku rotační pohyb, aby se točil, když divák posouvá stránku.

en: Give this element vertical motion so that is moves faster or slower than the elements around it as the viewer scrolls through the page.
cs: Dejte tomuto prvku svislý pohyb, aby se při procházení stránky pohyboval rychleji nebo pomaleji než prvky kolem něj.

en: Global
cs: Globální

en: Global Body
cs: Globální Hlavní Obsah

en: Global Canvas
cs: Globální plátno

en: Global Canvases
cs: Globální plátna

en: Global Colors
cs: Globální Barvy

en: Global Fonts Weights
cs: Globální Tloušťky Písma

en: Global Footer
cs: Globální Patička

en: Global Header
cs: Globální Hlavička

en: Global Variables
cs: Globální Proměnné

en: Global canvas not found.
cs: Globální plátno nebylo nalezeno.

en: Go Back
cs: Jít zpìt

en: Go To
cs: Přejít Na

en: Go To A Module
cs: Přejít Na Modul

en: Go To A Row
cs: Přejít Na Řádek

en: Go To A Section
cs: Přejít Na Sekci

en: Go To Layer
cs: Přejít na vrstvu

en: Go To a Section, Row or Module
cs: Přejít Na Sekci, Řádek Nebo Modul

en: Go to Dashboard
cs: Přejít Na Nástěnku

en: Go to Editor
cs: Přejít Do Editoru

en: Good
cs: Dobré

en: Google API Key
cs: Google API klíč

en: Google Maps script is not available on this page.
cs: Skript Google Maps není na této stránce k dispozici.

en: Gradient
cs: Barevný přechod

en: Gradient Direction
cs: Směr přechodu

en: Gradient End
cs: Konec barevného přechodu

en: Gradient Length
cs: Délka Přechodu

en: Gradient Position
cs: Pozice gradientu

en: Gradient Start
cs: Začátek barevného přechodu

en: Gradient Stops
cs: Přechodové zastávky

en: Gradient Type
cs: Typ barevného přechodu

en: Gradient Unit
cs: Přechodová jednotka

en: Graph
cs: Graf

en: Graph 2
cs: Graf 2

en: Graph 3
cs: Graf 3

en: Graph 4
cs: Graf 4

en: Grayscale Filter Amount (%)
cs: Intenzita černobílého filtru (%)

en: Greater Than (>)
cs: Větší Než (>)

en: Greater Than or Equal (>=)
cs: Větší Nebo Rovná Se (>=)

en: Green
cs: Zelená

en: Grid
cs: Mřížka

en: Grid Auto Columns
cs: Automatické Sloupce Mřížky

en: Grid Auto Rows
cs: Automatické Řádky Mřížky

en: Grid Column Template
cs: Šablona Sloupců Mřížky

en: Grid Density
cs: Hustota Mřížky

en: Grid Direction
cs: Směr Mřížky

en: Grid Layout
cs: Rozvržení mřížky

en: Grid Mode
cs: Režim Mřížky

en: Grid Offset Rule
cs: Pravidlo Odsazení Mřížky

en: Grid Offset Rules
cs: Pravidla Odsazení Mřížky

en: Grid Row Template
cs: Šablona Řádků Mřížky

en: Grid Template Columns
cs: Sloupce Šablony Mřížky

en: Grid Tile Background Color
cs: Barva pozadí dlaždic

en: Grid View
cs: Zobrazení Mřížky

en: Groove
cs: Drážkovaný

en: Group
cs: Skupina

en: Group Carousel
cs: Skupinový Karusel

en: Group Carousels
cs: Skupinové Karusely

en: Group Settings Into Closed Toggles
cs: Nastavení skupiny do uzavřených přepínačů

en: Groups
cs: Skupiny

en: Grow
cs: Růst

en: Grow to Fill
cs: Zvětšit Na Vyplnění

en: Gutter
cs: Mezera Mezi Sloupci

en: Gutter Width
cs: Mezery mezi sloupci

en: HTML After
cs: HTML Za

en: HTML Before
cs: HTML Před

en: HTML/JS Snippet
cs: Úryvek HTML/JS

en: Hamburger Menu Icon Color
cs: Barva ikony nabídky Hamburger

en: Hamburger Menu Icon Font Size
cs: Ikona nabídky Hamburger Velikost písma

en: Hard Light
cs: Tvrdé světlo

en: Has Bought a Product
cs: Zakoupil produkt

en: Has Bought a Specific Product
cs: Zakoupil konkrétní produkt

en: Has No Value
cs: Nemá žádnou hodnotu

en: Has Not Bought a Product
cs: Nekoupil produkt

en: Has Not Bought a Specific Product
cs: Nekoupil konkrétní produkt

en: Has Not Visited a Specific Page
cs: Nenavštívil konkrétní stránku

en: Has Not Visited a Specific Post
cs: Nenavštívil konkrétní příspěvek

en: Has Products
cs: Má produkty

en: Has Visited a Specific Page
cs: Navštívil(a) konkrétní stránku

en: Has Visited a Specific Post
cs: Navštívil konkrétní příspěvek

en: Has a Specific Product
cs: Má specifický produkt

en: Header
cs: Záhlaví

en: Header Container
cs: Header Container (obal hlavičky)

en: Header Template
cs: Šablona Hlavičky

en: Header Templates
cs: Šablony Hlavičky

en: Heading
cs: Nadpis

en: Heading 1
cs: Nadpis 1

en: Heading 2
cs: Nadpis

en: Heading 3
cs: Nadpis

en: Heading 4
cs: Nadpis

en: Heading 5
cs: Nadpis

en: Heading 6
cs: Nadpis

en: Heading Container
cs: Záhlaví kontejneru

en: Heading Level
cs: Úroveň nadpisu

en: Heading Text
cs: Text k položkám

en: Heading Text Color
cs: Barva Textu Nadpisů

en: Heading Text H1
cs: Text Nadpisu H1

en: Heading Text H2
cs: Text Nadpisu H2

en: Heading Text H3
cs: Text Nadpisu H3

en: Heading Text H4
cs: Text Nadpisu H4

en: Heading Text H5
cs: Text Nadpisu H5

en: Heading Text H6
cs: Text Nadpisu H6

en: Headings
cs: Nadpisy

en: Headings: %s
cs: Nadpisy: %s

en: Heavy
cs: Těžký

en: Heavy 900
cs: Extra Tučné 900

en: Height
cs: Výška

en: Help
cs: Nápověda

en: Help Video
cs: Návodné Video

en: Here you can add the current item to your Divi Library for later use.
cs: Zde můžete přidat aktuální položku do své Knihovny Divi pro pozdější použití.

en: Here you can adjust the easing method of your animation. Easing your animation in and out will create a smoother effect when compared to a linear speed curve.
cs: Zde můžete upravit způsob uvolnění animace. Ulehčení animace dovnitř a ven vytvoří hladší efekt ve srovnání s lineární křivkou rychlosti.

en: Here you can adjust the element's position left or right from its starting location, which may differ based on its offset origin.
cs: Zde můžete upravit polohu prvku vlevo nebo vpravo od jeho počátečního umístění, které se může lišit v závislosti na jeho počátku odsazení.

en: Here you can adjust the element's position upwards or downwards from its starting location, which may differ based on its offset origin.
cs: Zde můžete upravit polohu prvku směrem nahoru nebo dolů od jeho počáteční polohy, která se může lišit v závislosti na jeho počátku odsazení.

en: Here you can adjust the element's starting location within its parent container. You can further adjust the element's position using the offset controls.
cs: Zde můžete upravit počáteční umístění prvku v jeho nadřazeném kontejneru. Polohu prvku můžete dále upravit pomocí ovládacích prvků odsazení.

en: Here you can adjust the order in which posts are displayed.
cs: Zde si mùžete upravit poøadí, ve kterém se pøíspìvky zobrazují.

en: Here you can choose Product Page Layout for WooCommerce.
cs: Zde můžete vybrat rozvržení stránky produktu pro WooCommerce.

en: Here you can choose between Description and short description to display.
cs: Zde si můžete vybrat mezi popisem a krátkým popisem, který se má zobrazit.

en: Here you can choose from which corner this element is offset from. The vertical and horizontal offset adjustments will be affected based on the element's offset origin.
cs: Zde si můžete vybrat, od kterého rohu je tento prvek odsazen. Úpravy vertikálního a horizontálního odsazení budou ovlivněny na základě počátku odsazení prvku.

en: Here you can choose how to position the product meta.
cs: Zde si můžete vybrat, jak umístit meta produktu.

en: Here you can choose icon size.
cs: Zde můžete vybrat velikost ikony.

en: Here you can choose icon width.
cs: Zde si můžete vybrat šířku ikony.

en: Here you can choose the direction that your sub-menus will open. You can choose to have them open downwards or upwards.
cs: Zde si můžete vybrat směr, kterým se otevře vaše podnabídka. Můžete si vybrat, zda je otevřena směrem dolů nebo nahoru.

en: Here you can choose the element's position type. Absolutely positioned elements will float inside their parent elements. Fixed positioned elements will float within the browser viewport. Relatively positioned elements sit statically in their parent container, but can still be offset without disrupting surrounding elements.
cs: Zde můžete zvolit typ pozicování prvku. Absolutně pozicované prvky budou plout uvnitř svých nadřazených prvků. Fixně pozicované prvky budou plout v rámci výřezu prohlížeče. Relativně pozicované prvky zůstávají staticky ve svém nadřazeném kontejneru, ale stále je lze posunout bez narušení okolních prvků.

en: Here you can choose the element's position type. Absolutlely positioned elements will float inside their parent elements. Fixed positioned elements will float within the browser viewport. Relatively positioned elements sit statically in their parent container, but can still be offset without disrupting surrounding elements.
cs: Zde můžete zvolit typ pozice prvku. Absolutně umístěné prvky se budou vznášet uvnitř svých rodičovských prvků. Pevně umístěné prvky se budou vznášet ve výřezu prohlížeče. Relativně umístěné prvky sedí staticky ve své nadřazené nádobě, ale stále je lze odsadit, aniž by narušovaly okolní prvky.

en: Here you can choose the image alignment.
cs: Zde lze zvolit zarovnání obrázku.

en: Here you can choose the size for all icons in this list.
cs: Zde můžete vybrat velikost pro všechny ikony v tomto seznamu.

en: Here you can choose to display the title.
cs: Zde si můžete zvolit zobrazení názvu.

en: Here you can choose when motion effects are triggered: When the top of the element enters into view, when the middle of the element enters into view, or when the bottom of the element enters into view.
cs: Zde si můžete vybrat, kdy se spouštějí pohybové efekty: Když vstoupí do pohledu horní část prvku, když se do pohledu dostane střed prvku, nebo když do pohledu vstoupí spodní část prvku.

en: Here you can choose where to place the Featured Image.
cs: Zde můžete zvolit, kam umístit doporučený obrázek.

en: Here you can choose where to place the icon.
cs: Zde si můžete vybrat, kam umístit ikonu.

en: Here you can choose where to place the reviews link.
cs: Zde si můžete vybrat, kam umístit odkaz na recenze.

en: Here you can choose whether background color setting above should be used or not.
cs: Zde si můžete vybrat, zda má být použito nastavení barvy pozadí uvedené výše, či nikoliv.

en: Here you can choose whether icon set below should be used.
cs: Zde si můžete vybrat, která z ikon níže by měla být použita.

en: Here you can choose whether or not display the Author Name in Post Meta.
cs: Zde můžete zvolit, zda se má v metadatech příspěvku zobrazit jméno autora.

en: Here you can choose whether or not display the Categories in Post Meta. Note: This option doesn't work with custom post types.
cs: Zde lze zvolit, jestli zobrazit kategorie v Meta příspěvku nebo ne. Poznámka: Tato volba nefunguje s upravenými typy příspěvků.

en: Here you can choose whether or not display the Comments Count in Post Meta.
cs: Zde lze zvolit, jestli zobrazit počet komentářů v Meta příspěvku nebo ne.

en: Here you can choose whether or not display the Date in Post Meta.
cs: Zde můžete zvolit, zda se má v metadatech příspěvku zobrazit datum.

en: Here you can choose whether or not display the Featured Image.
cs: Zde můžete zvolit, zda se má zobrazit doporučený obrázek.

en: Here you can choose whether or not display the Post Meta.
cs: Zde můžete zvolit, zda se mají zobrazit metadata příspěvku.

en: Here you can choose whether or not display the Post Title.
cs: Zde můžete zvolit, zda se má zobrazit název příspěvku.

en: Here you can choose whether or not the image should have a space below it.
cs: Zde si můžete vybrat, zda by obrázek měl mít prostor pod sebou.

en: Here you can choose whether or not the image should open in Lightbox. Note: if you select to open the image in Lightbox, url options below will be ignored.
cs: Zde si můžete vybrat, zda by měl být obrázek otevřen ve skriptu Lightbox. Poznámka: Pokud vyberete Otevřít obrázek ve skriptu Lightbox, tak níže uvedené URL volby budou ignorovány.

en: Here you can choose whether or not the map will be draggable on mobile devices.
cs: Zde vyberete, zda má či nemá být mapa posouvatelná na mobilních zařízeních.

en: Here you can choose whether or not to display the Coupon code.
cs: Zde si můžete vybrat, zda chcete či nechcete zobrazovat kód kupónu.

en: Here you can choose whether or not to display the Product image.
cs: Zde si můžete vybrat, zda chcete či nechcete zobrazovat obrázek produktu.

en: Here you can choose whether or not to display the Remove Item Icon.
cs: Zde si můžete vybrat, zda chcete nebo nechcete zobrazovat ikonu Odebrat položku.

en: Here you can choose whether or not to display the Update cart button.
cs: Zde si můžete vybrat, zda chcete či nechcete zobrazovat tlačítko Aktualizovat košík.

en: Here you can choose whether or not to include the follow button next to the icon.
cs: Zde si můžete vybrat, zda chcete umístit tlačítko Sledovat vedle ikony.

en: Here you can choose whether or not use the background color for the Title/Meta text.
cs: Zde můžete zvolit, zda se má pro text názvu/metadata použít barva pozadí.

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window
cs: Zde si můžete vybrat, zda se váš odkaz otevře v novém okně.

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window.
cs: Zde můžete zvolit, zda se odkaz otevře v novém okně.

en: Here you can choose whether the Categories should be added.
cs: Zde si můžete vybrat, zda se mají kategorie přidat.

en: Here you can choose whether the SKU should be added.
cs: Zde si můžete vybrat, zda se má SKU přidat.

en: Here you can choose whether the Tags should be added.
cs: Zde si můžete vybrat, zda se mají tagy přidat.

en: Here you can choose whether the custom reviews link should be added.
cs: Zde si můžete vybrat, zda se má přidat odkaz na vlastní recenze.

en: Here you can choose whether the header is expanded to fullscreen size.
cs: Zde lze vybrat roztažení hlavičky přes celou obrazovku.

en: Here you can choose whether the percent sign should be added after the number set above.
cs: Zde si můžete vybrat, zda by symbol procenta měl být přidán za číslo nastavené výše.

en: Here you can choose whether the quantity field should be added before the Add to Cart button.
cs: Zde si můžete zvolit, zda se má pole množství přidat před tlačítkem Přidat do košíku.

en: Here you can choose whether the scroll down button is shown.
cs: Zde lze zvolit zobrazení tlačítka pro posun dolů.

en: Here you can choose whether the star rating should be added.
cs: Zde si můžete vybrat, zda se má přidat hodnocení hvězdičkami.

en: Here you can choose whether the stock (displayed when product inventory is managed) should be visible or not.
cs: Zde můžete zvolit, zda má být skladová dostupnost (zobrazená při správě zásob produktu) viditelná, nebo ne.

en: Here you can choose whether the user should be redirected back to the current page after logging in.
cs: Zde si můžete vybrat, zda má být uživatel po přihlášení přesměrován zpět na aktuální stránku.

en: Here you can choose whether the zoom level will be controlled by mouse wheel or not.
cs: Zde si můžete vybrat, jestli bude zoom řízen kolečkem myši nebo ne.

en: Here you can choose whether your color should be light or dark. If you are working with a dark background, then your controls color should be light. If your background is light, then your controls color should be set to dark.
cs: Zde můžete zvolit, zda má být vaše barva světlá nebo tmavá. Pokud pracujete s tmavým pozadím, barva ovládacích prvků by měla být světlá. Pokud je pozadí světlé, barva ovládacích prvků by měla být nastavena na tmavou.

en: Here you can choose whether your text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
cs: Zde si můžete vybrat, zda by váš text měl být světlý nebo tmavý. Pokud pracujete s tmavým pozadím, pak by váš text měl být světlý. Pokud je vaše pozadí světlé, pak by váš text měl být nastaven na tmavý.

en: Here you can choose which action to execute on button click.
cs: Zde můžete vybrat, jakou akci provést po kliknutí na tlačítko.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the %s.
cs: Zde můžete vybrat, jaké typy znaků se používají k odlišení jednotlivých položek v %s.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the list.
cs: Zde můžete vybrat, jaké typy znaků se používají k odlišení jednotlivých položek v seznamu.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the ordered list.
cs: Zde si můžete vybrat, které typy znaků se použijí k rozlišení jednotlivých položek v seznamu.

en: Here you can chose whether Sale Badge should be displayed or not.
cs: Zde můžete zvolit, zda se má zobrazovat odznak Slevy.

en: Here you can chose whether product  image should be displayed or not.
cs: Zde můžete zvolit, zda se má zobrazovat obrázek produktu.

en: Here you can chose whether product gallery should be displayed or not.
cs: Zde můžete zvolit, zda se má zobrazovat galerie produktu.

en: Here you can control element overflow on the %s axis. If set to scroll, content that overflows static widths or heights will trigger a browser scrollbar. If set to hidden, content overflow will be clipped.
cs: Zde můžete ovládat přetečení prvku na ose %s. Pokud je nastaveno na rolování, obsah, který přetéká statické šířky nebo výšky, spustí posuvník prohlížeče. Pokud je nastaveno na skryté, přetečení obsahu bude oříznuto.

en: Here you can control element overflow on the X axis.
cs: Zde můžete ovládat přetečení prvku v ose X.

en: Here you can control element overflow on the Y axis.
cs: Zde můžete ovládat přetečení prvku v ose Y.

en: Here you can control element position on the z axis. Elements with higher z-index values will sit atop elements with lower z-index values.
cs: Zde můžete ovládat polohu prvku na ose z. Prvky s vyššími hodnotami z-indexu budou sedět na vrcholu prvků s nižšími hodnotami z-indexu.

en: Here you can control the corner radius of this element. Enable the link icon to control all four corners at once, or disable to define custom values for each.
cs: Zde můžete ovládat poloměr rohu tohoto prvku. Povolte ikonu propojení pro ovládání všech čtyř rohů najednou nebo deaktivujte pro definování vlastních hodnot pro každou z nich.

en: Here you can create the breadcrumb text for the Home page.
cs: Zde můžete vytvořit stručný text pro domovskou stránku.

en: Here you can create the content that will be used within the module
cs: Zde můžete vytvořit obsah, který se použije v modulu

en: Here you can create the content that will be used within the module.
cs: Zde si můžete vytvořit obsah, který bude použit v rámci modulu.

en: Here you can create the link for the Home page.
cs: Zde můžete vytvořit odkaz na domovskou stránku.

en: Here you can define a custom color for all icons in this list.
cs: Zde můžete definovat vlastní barvu pro všechny ikony v tomto seznamu.

en: Here you can define a custom color for the button icon.
cs: Zde můžete definovat vlastní barvu ikony tlačítka.

en: Here you can define a custom color for the icon.
cs: Zde můžete definovat vlastní barvu ikony.

en: Here you can define a custom color for the overlay
cs: Zde si mùžete vybrat obvyklou barvu pøekryvu

en: Here you can define a custom color for the overlay icon
cs: Zde si mùžete vybrat obvyklou barvu ikony pøekryvu

en: Here you can define a custom color for the overlay icon.
cs: Zde můžete definovat vlastní barvu ikony překryvu.

en: Here you can define a custom color for the overlay.
cs: Zde můžete definovat vlastní barvu překrytí.

en: Here you can define a custom color for the scroll down icon.
cs: Zde můžete definovat vlastní barvu pro ikonu posouvání dolů.

en: Here you can define a custom color for the social network icon.
cs: Zde můžete definovat vlastní barvu pro ikonu sociální sítě.

en: Here you can define a custom color for the zoom icon.
cs: Zde můžete definovat vlastní barvu pro ikonu zoomu.

en: Here you can define a custom color for your hamburger menu icon.
cs: Zde můžete definovat vlastní barvu pro ikonu nabídky hamburgeru.

en: Here you can define a custom color for your icon.
cs: Zde je možné pro ikonu definovat vlastní barvu.

en: Here you can define a custom color for your search icon.
cs: Zde můžete definovat vlastní barvu pro ikonu vyhledávání.

en: Here you can define a custom color for your shopping cart icon.
cs: Zde můžete definovat vlastní barvu pro ikonu nákupního košíku.

en: Here you can define a custom icon for the overlay
cs: Zde si mùžete vybrat obvyklou ikonu pøekryvu

en: Here you can define a custom icon for the overlay.
cs: Zde můžete definovat vlastní ikonu překrytí.

en: Here you can define the Date Format in Post Meta. Default is 'M j, Y'.
cs: Zde můžete definovat formát data v metadatech příspěvku. Výchozí je "M j, Y".

en: Here you can define the Icon alignment.
cs: Zde můžete nastavit zarovnání ikon.

en: Here you can define the alignment of Button.
cs: Zde můžete nastavit zarovnání tlačítka.

en: Here you can define the content that will be placed within the current tab.
cs: Zde můžete definovat obsah, který bude umístěn na aktuální kartě.

en: Here you can define the content that will be placed within the infobox for the pin.
cs: Zde je možné definovat obsah, který bude umístěn v infoboxu po posunutí kurzoru na bod.

en: Here you can define the custom pattern for the email Message. Fields should be included in following format - <strong>%%field_id%%</strong>. For example if you want to include the field with id = <strong>phone</strong> and field with id = <strong>message</strong>, then you can use the following pattern: <strong>My message is %%message%% and phone number is %%phone%%</strong>. Leave blank for default.
cs: Zde mùžete definovat obvyklý vzor pro emailovou zprávu. Pole by mìla mít následující formát - <strong>%%field_id%%</strong>. Pokud chcete napøíklad zahrnout pole s id = <strong>phone</strong> a pole s id = <strong>message</strong>, mùžete použít následující: <strong> Moje zpráva je %%message%% a moje telefonní èíslo je %%phone%%</strong>. Pro výchozí hodnoty nechte prázdné.

en: Here you can define whether previous and next posts must be within the same taxonomy term as the current post.
cs: Zde můžete určit, zda předchozí a následující příspěvky musí být ve stejném taxonomickém termínu jako aktuální příspěvek.

en: Here you can designate how fast the carousel rotates, if 'Automatic Carousel Rotation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation. (Ex. 1000 = 1 sec)
cs: Zde můžete určit, jak rychle se kolotoč točí, je-li možnost "Automatické Otáčení Kolotoče" povolena výše. Čím vyšší číslo, tím delší je přestávka mezi každou rotací. (Například 1000 = 1 sekunda)

en: Here you can designate how fast the slider fades between each slide, if 'Automatic Animation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation.
cs: Pokud je možnost "Automatické animace" výše povolena, tak zde můžete určit, jak rychle jezdec mizí mezi každým snímkem. Čím vyšší číslo, tím delší je přestávka mezi každou rotací.

en: Here you can save the current item and add it to your Divi Library for later use as well.
cs: Zde můžete uložit aktuální položku a zároveň ji přidat do své Knihovny Divi pro pozdější použití.

en: Here you can see a list of pre-made layout packs that ship with the Divi Builder. You can also access layouts that you have saved to your Divi Library. Choose the “Divi Builder Demo” layout pack to see the layouts it includes.
cs: Zde si můžete prohlédnout seznam předpřipravených balíčků rozvržení, které jsou součástí Divi Builder. Můžete také přistupovat k rozvržením, která jste uložili do své Knihovny Divi. Vyberte balíček rozvržení „Divi Builder Demo“ a zobrazí se rozvržení, která obsahuje.

en: Here you can select the Page type.
cs: Zde můžete vybrat typ stránky.

en: Here you can select the Product.
cs: Zde si můžete vybrat produkt.

en: Here you can select the tabs that you would like to display.
cs: Zde můžete vybrat karty, které chcete zobrazit.

en: Here you can select whether or not your section has an inner shadow. This can look great when you have colored backgrounds or background images.
cs: Zde si můžete vybrat, zda vaše sekce má nebo nemá vnitřní stín. Může to vypadat skvěle, pokud máte barevné pozadí nebo obrázky na pozadí.

en: Here you can set the Breadcrumb separator.
cs: Zde můžete nastavit oddělovač chleba.

en: Here you can set the background color for the active tab.
cs: Zde můžete nastavit barvu pozadí aktivní karty.

en: Here you can set the background color for the inactive tab.
cs: Zde můžete nastavit barvu pozadí neaktivní karty.

en: Here you can set the font for the active tab.
cs: Zde můžete nastavit písmo aktivní karty.

en: Here you can set the separator.
cs: Zde můžete nastavit oddělovač.

en: Heroes
cs: Hero Sekce

en: Hidden
cs: Skrytý

en: Hidden Field
cs: Skryté Pole

en: Hide Element
cs: Skrýt Prvek

en: Hide On Front End
cs: Skrýt Na Front Endu

en: Hide empty columns in the grid automatically. When enabled, columns without content will be removed from the layout, allowing remaining content to fill the available space.
cs: Automaticky skrýt prázdné sloupce v mřížce. Když je zapnuto, sloupce bez obsahu budou z rozložení odstraněny a zbývající obsah vyplní dostupné místo.

en: History
cs: Historie

en: History State Interval
cs: Interval Stavů Historie

en: Home
cs: Domů

en: Home Text
cs: Domácí text

en: Homepage
cs: Úvodní Stránka

en: Homepage Link
cs: Odkaz Na Domovskou Stránku

en: Homepage does not have editable page settings.
cs: Domovská stránka nemá upravitelná nastavení stránky.

en: Honeycomb
cs: Voštinový

en: Horizontal
cs: Horizontální

en: Horizontal Gap
cs: Vodorovná Mezera

en: Horizontal Gutters
cs: Horizontální žlaby

en: Horizontal Motion
cs: Horizontální pohyb

en: Horizontal Offset
cs: Horizontální posun

en: Horizontal Overflow
cs: Horizontální přetečení

en: Hour
cs: Hodina

en: Hour(s)
cs: Hodina(Hodin)

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Hours
cs: hodiny

en: Hover
cs: Vznášet se

en: Hover Icon Picker
cs: Výběr ikony při přejezdu myší

en: Hover Mode
cs: Režim Najetí

en: Hover Overlay Color
cs: Barva překrytí při přejetí myší

en: Hover State
cs: Stav Při Najetí

en: Hovered
cs: Při Najetí

en: How Does It Look?
cs: Jak to vypadá?

en: How do you want to load this Template?
cs: Jak chcete tuto Šablonu načíst?

en: Hr
cs: Hod

en: Hue
cs: Odstín

en: IP Address
cs: Připínáček adresy mapy

en: Icon
cs: Ikona

en: Icon Alignment
cs: Zarovnání ikon

en: Icon Color
cs: Barva ikony

en: Icon Element
cs: Prvek ikony

en: Icon Font Size
cs: Velikost písma ikony

en: Icon List
cs: Seznam S Ikonami

en: Icon List Item
cs: Položka Seznamu S Ikonou

en: Icon List Items
cs: Položky Seznamu S Ikonou

en: Icon Lists
cs: Seznamy S Ikonami

en: Icon Picker
cs: Výběr Ikony

en: Icon Size
cs: Velikost ikony

en: Icon Type
cs: Typ Ikony

en: Icon Unicode
cs: Unicode Ikony

en: Icon Weight
cs: Tloušťka Ikony

en: Icons
cs: Ikony

en: If defined, this element will stick to the bottom of this container, overriding its stickiness to the edge of the browser
cs: Pokud je definován, tento prvek se přilepí ke spodní části tohoto kontejneru a přepíše jeho přilnavost k okraji prohlížeče

en: If defined, this element will stick to the bottom of this container, overriding its stickiness to the edge of the browser.
cs: Pokud je definováno, tento prvek se přichytí ke spodní části tohoto kontejneru a přepíše své přichycení k okraji prohlížeče.

en: If defined, this element will stick to the top of this container, overriding its stickiness edge of the browser
cs: Pokud je definován, tento prvek se přilepí k horní části tohoto kontejneru a přepíše jeho lepkavou hranu prohlížeče

en: If defined, this element will stick to the top of this container, overriding its stickiness edge of the browser.
cs: Pokud je definováno, tento prvek se přichytí k horní části tohoto kontejneru a přepíše své přichycení k okraji prohlížeče.

en: If defined, this slide image will appear to the left of your slide text. Upload an image, or leave blank for a text-only slide.
cs: Pokud je definováno, tak se tento obrázek snímku objeví nalevo od vašeho textu na snímku. Nahrajte obrázek nebo nechte prázdné pole pro snímek pouze s textem.

en: If defined, this video will appear to the left of your slide text. Enter youtube or vimeo page url, or leave blank for a text-only slide.
cs: Pokud je definováno, tak se toto video objeví na levé straně od textu na snímku. Zadejte URL stránky Youtube nebo Vimeo, nebo nechte prázdné pro snímek jen s textovým polem.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the featured image of a post.
cs: Je-li funkce zapnuta a návštìvník pøejede kurzorem pøes obrázek pøíspìvku, objeví se vrchní barva a ikona

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the image
cs: Je-li funkce povolena a návštìvník pøejede kurzorem pøes obrázek, objeví se vrchní barva a ikona

en: If enabled, defined gradient stops will be repeated until the outer boundary of the background is reached.
cs: Pokud je povoleno, definované přechodové zastávky se budou opakovat, dokud nebude dosaženo vnější hranice pozadí.

en: If enabled, gradient will be positioned on top of background-image
cs: Pokud je povoleno, přechod bude umístěn na pozadí pozadí

en: If enabled, the background will be a gradient.
cs: Pokud je zapnuto, pozadí bude tvořeno přechodem.

en: If enabled, the field will take 100% of the width of the content area, otherwise it will take 50%
cs: Je-li funkce zapnuta, pole zabere 100% ze šíøky oblasti obsahu, jinak to bude 50%

en: If enabled, the gradient will be placed above the background image.
cs: Pokud je zapnuto, přechod bude umístěn nad obrázek pozadí.

en: If enabled, your background image will stay fixed as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
cs: Pokud je povoleno, váš obrázek na pozadí zůstane zafixován při posunu myší pro zábavný parallax efekt.

en: If the background image is smaller than the size of the element, you may want the image to repeat. This result will result in a background image pattern.
cs: Pokud je obrázek na pozadí menší než velikost prvku, můžete chtít, aby se obraz opakoval. Výsledkem bude výsledný obraz pozadí.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
cs: Pokud jste u nás již nakupovali, zadejte prosím své údaje níže. Pokud jste nový zákazník, pokračujte prosím do sekce Fakturační údaje.

en: If you the carousel layout option is chosen and you would like the carousel to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
cs: Pokud jste zvolili možnost rozložení kolotoče a chcete, aby se kolotoč automaticky posouval aniž by návštěvník musel klepnout na tlačítko Další, tak povolte tuto volbu a pak, v případě potřeby, nastavte níže rychlost otáčení.

en: If you would like the slider to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
cs: Pokud chcete, aby se posuvník automaticky posouval, aniž by návštěvník musel kliknout na tlačítko Další, tak povolte tuto volbu a pak, v případě potřeby, nastavte níže rychlost otáčení.

en: If you would like to add a delay before your animation runs you can designate that delay here in milliseconds. This can be useful when using multiple animated modules together.
cs: Pokud chcete před spuštěním animace přidat zpoždění, můžete tuto zpoždění určit v milisekundách. To může být užitečné při použití více animovaných modulů dohromady.

en: If you would like to adjust the date format, input the appropriate PHP date format here.
cs: Pokud byste chtěli nastavit formát data, zadejte zde vhodný PHP formát data.

en: If you would like to control the size of the icon, you must first enable this option.
cs: Pokud chcete ovládat velikost ikony, musíte tuto možnost nejprve povolit.

en: If you would like to customize the appearance of this module's button, you must first enable custom button styles.
cs: Chcete-li přizpůsobit vzhled tlačítka tohoto modulu, musíte nejprve povolit vlastní styly tlačítek.

en: If you would like to make your logo a link, input your destination URL here.
cs: Pokud chcete, aby se vaše logo stalo odkazem, zadejte zde cílovou adresu URL.

en: If you would like to use a subhead, add it here. Your subhead will appear below your title in a small font.
cs: Pokud byste chtěli použít podtitulek, přidejte jej sem. Váš podtitulek se objeví malým písmem pod vaším názvem.

en: If you would like your image to be a link, input your destination URL here. No link will be created if this field is left blank.
cs: Chcete-li, aby váš obrázek byl odkazem, tak zde vložte cílovou URL adresu. Pokud zůstane toto pole prázdné, tak nebude vytvořen žádný odkaz.

en: If you'd like to see a version that is fully compatible with Divi 5, consider letting the third-party developer know.
cs: Pokud chcete verzi, která je plně kompatibilní s Divi 5, zvažte, že o tom dáte vědět vývojáři třetí strany.

en: If your pricing is subscription based, input the subscription payment cycle here.
cs: Pokud jsou vaše ceny založené na předplatném, tak zde zadejte vstupní platební cyklus odběru.

en: Ignore Sticky Posts
cs: Ignorovat Připnuté Příspěvky

en: Image
cs: Obrázek

en: Image & Icon
cs: Obrázek & ikona

en: Image & Video
cs: Obrázek & video

en: Image Alignment
cs: Zarovnání obrázku

en: Image Animation
cs: Animace obrázku

en: Image Count
cs: Počet obrázků

en: Image Height
cs: Výška obrázku

en: Image Horizontal Offset
cs: Vodorovný Posun Obrázku

en: Image Link Target
cs: Cíl obrázku odkazu

en: Image Link URL
cs: Adresa URL odkazu obrázku

en: Image Order
cs: Obrázek objednávky

en: Image Overlay
cs: Pøekryv obrázku

en: Image Vertical Offset
cs: Svislý Posun Obrázku

en: Image Width
cs: Maximální šířka obrázku

en: Image or Icon
cs: Obrázek Nebo Ikona

en: Image/Icon
cs: Obrázek/Ikona

en: Image/Icon Animation
cs: Animace obrázku/ikony

en: Image/Icon Placement
cs: Umístění obrázku/ikony

en: Images
cs: Obrázky

en: Import
cs: Importovat

en: Import & Export
cs: Import a Export

en: Import & Export Presets
cs: Import a export předvoleb

en: Import & Export Variables
cs: Import a export proměnných

en: Import Canvas
cs: Importovat Plátno

en: Import Design Presets?
cs: Importovat předvolby designu?

en: Import Divi Builder Templates
cs: Importovat Šablony Divi Builder

en: Import Layout
cs: Import rozvržení

en: Import Options
cs: Možnosti Importu

en: Import Presets
cs: Importovat Předvolby

en: Import Templates
cs: Importovat Šablony

en: Import To New Canvas
cs: Importovat Do Nového Plátna

en: Import Variables
cs: Importovat Proměnné

en: Import them as static layouts from the website they were exported from. This may take several minutes depending on the number of references being imported.
cs: Importujte je jako statická rozvržení z webu, ze kterého byla exportována. V závislosti na počtu importovaných odkazů to může trvat několik minut.

en: Imported Content
cs: Obsah Importován

en: Imported templates
cs: Importované šablony

en: Improve With AI
cs: Vylepšete se pomocí AI

en: In A New Tab
cs: V Nové Kartě

en: In List (IN)
cs: V Seznamu (IN)

en: In Stock
cs: Na skladě

en: In Stock Text
cs: Skladem Text

en: In The Current Tab
cs: V Aktuální Kartě

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact height (in pixels) of your video here.
cs: Musíte zde zadat přesnou výšku vašeho videa (v pixelech), aby měla videa správnou velikost.

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact width (in pixels) of your video here.
cs: Musíte zde zadat přesnou šířku vašeho videa (v pixelech), aby měla videa správnou velikost.

en: Inactive Tab Background Color
cs: Barva pozadí neaktivní záložky

en: Inches (in)
cs: Palce (in)

en: Include Advanced Design settings
cs: Zahrnout Pokročilé Nastavení Designu

en: Include All Global Canvases
cs: Zahrnout Všechna Globální Plátna

en: Include All Templates
cs: Zahrnout Všechny Šablony

en: Include IP Address
cs: Včetně kategorií

en: Include the subscriber's ip address in the data sent to your email provider.
cs: Do dat odeslaných poskytovateli e-mailu zahrnout adresu IP účastníka.

en: Included Categories
cs: Zahrnuté kategorie

en: Included Tabs
cs: Zahrnuté Karty

en: Incomplete chunk data received. Expected %1$d chunks, received %2$d chunks.
cs: Byla přijata neúplná data dělení. Očekáváno: %1$d částí, přijato: %2$d částí.

en: Increase
cs: Zvýšit

en: Increase Font Size
cs: Zvìtšit velikost písma

en: Increase Module Bottom Padding
cs: Zvětšit Spodní Odsazení Modulu

en: Increase Module Bottom Padding by 10px
cs: Zvětšit Spodní Odsazení Modulu O 10 px

en: Increase Module Left Padding
cs: Zvětšit Levé Odsazení Modulu

en: Increase Module Left Padding by 10px
cs: Zvětšit Levé Odsazení Modulu O 10 px

en: Increase Module Padding
cs: Zvýšení výplně modulu

en: Increase Module Padding By 10px
cs: Zvýšení výplně modulu o 10px

en: Increase Module Right Padding
cs: Zvětšit Pravé Odsazení Modulu

en: Increase Module Right Padding by 10px
cs: Zvětšit Pravé Odsazení Modulu O 10 px

en: Increase Module Top Padding
cs: Zvětšit Horní Odsazení Modulu

en: Increase Module Top Padding by 10px
cs: Zvětšit Horní Odsazení Modulu O 10 px

en: Increase Row Bottom Padding
cs: Zvětšit Spodní Odsazení Řádku

en: Increase Row Bottom Padding by 10px
cs: Zvětšit Spodní Odsazení Řádku O 10 px

en: Increase Row Left Padding
cs: Zvětšit Levé Odsazení Řádku

en: Increase Row Left Padding by 10px
cs: Zvětšit Levé Odsazení Řádku O 10 px

en: Increase Row Padding
cs: Zvýšit vnitøní okraje øádku

en: Increase Row Padding By 10px
cs: Zvýšit vnitøní okraje øádku o 10 px

en: Increase Row Right Padding
cs: Zvětšit Pravé Odsazení Řádku

en: Increase Row Right Padding by 10px
cs: Zvětšit Pravé Odsazení Řádku O 10 px

en: Increase Row Top Padding by 10px
cs: Zvětšit Horní Odsazení Řádku O 10 px

en: Increase Section Bottom Padding
cs: Zvětšit Spodní Odsazení Sekce

en: Increase Section Bottom Padding by 10px
cs: Zvětšit Spodní Odsazení Sekce O 10 px

en: Increase Section Left Padding
cs: Zvětšit Levé Odsazení Sekce

en: Increase Section Left Padding by 10px
cs: Zvětšit Levé Odsazení Sekce O 10 px

en: Increase Section Padding
cs: Zvýšit vnitøní okraje sekce

en: Increase Section Padding By 10px
cs: Zvýšit vnitøní okraje sekce o 10 px

en: Increase Section Right Padding
cs: Zvětšit Pravé Odsazení Sekce

en: Increase Section Right Padding by 10px
cs: Zvětšit Pravé Odsazení Sekce O 10 px

en: Increase Section Top Padding
cs: Zvětšit Horní Odsazení Sekce

en: Increase Section Top Padding by 10px
cs: Zvětšit Horní Odsazení Sekce O 10 px

en: Increase or decrease the height of the shape divider.
cs: Zvýšení nebo snížení výšky děliče tvaru.

en: Increase or decrease the size of the %1$s text.
cs: Zvětšit nebo zmenšit velikost textu %1$s.

en: Increase or decrease the size of the %s text.
cs: Zvětšete nebo zmenšete velikost textu %s.

en: Increase or decrease the size of the button text.
cs: Zvětšit nebo zmenšit velikost textu tlačítka.

en: Increase or decrease the size of the scroll down arrow that appears towards the bottom of the module.
cs: Zvětšete nebo zmenšete velikost šipky dolů, která se zobrazí směrem ke spodní části modulu.

en: Increase or decrease the size of the text.
cs: Zvětšete nebo zmenšete velikost textu.

en: Increase or decrease the size of this element.
cs: Zvětšete nebo zmenšete velikost tohoto prvku.

en: Increase or decrease the thickness of the border around the button. Setting this value to 0 will remove the border entirely.
cs: Zvětšete nebo zmenšete tloušťku ohraničení kolem tlačítka. Nastavení této hodnoty na 0 zcela odstraní okraj.

en: Increasing indentation will push list items further towards the center of the text content, giving the list more visible separation from the the rest of the text.
cs: Zvětšující se odsazení posouvá položky seznamu dále směrem ke středu obsahu textu, což dává seznamu viditelnější oddělení od zbytku textu.

en: Increasing the border radius will increase the roundness of the button's corners. Setting this value to 0 will result in squared corners.
cs: Zvýšení poloměru hrany zvýší zaoblení rohů tlačítka. Nastavení této hodnoty na 0 bude mít za následek hranaté rohy.

en: Increasing the border radius will increase the roundness of the overlay corners. Setting this value to 0 will result in squared corners.
cs: Zvýšením poloměru hrany se zvýší zaoblení rohů překrytí. Nastavení této hodnoty na 0 bude mít za následek hranaté rohy.

en: Increasing the divider weight will increase the thickness of the dividing line.
cs: Zvýšení hmotnosti děliče zvýší tloušťku dělící čáry.

en: Increasing the spread strength will increase the density of the box shadow. Higher density results in a more intense shadow.
cs: Zvýšení síly šíření zvýší hustotu stínu boxu. Vyšší hustota má za následek intenzivnější stín.

en: Increasing the width of the border will increase its size/thickness.
cs: Zvýšení šířky ohraničení zvýší jeho velikost / tloušťku.

en: Inherited Rule (Non-editable)
cs: Zděděné Pravidlo (Nelze Upravit)

en: Inline
cs: V souladu

en: Inline Centered Logo
cs: Vložené středové logo

en: Inner Column
cs: Vnitřní Sloupec

en: Inner Columns
cs: Vnitřní Sloupce

en: Inner Max Width
cs: Vnitřní Max Šířka

en: Inner Row
cs: Vnitřní Řádek

en: Inner Rows
cs: Vnitřní Řádky

en: Inner Shadow
cs: Zobrazit vniřní stín

en: Inner Width
cs: Vnitřní šířka

en: Input
cs: Vstup

en: Input Facebook Profile Url.
cs: Zadejte adresu URL Facebook profilu.

en: Input Field
cs: Pole pro zadávání

en: Input Fields
cs: Vstupní pole

en: Input LinkedIn Profile Url.
cs: Zadejte profilovou URL pro LinkedIn.

en: Input Placeholder
cs: Zástupný symbol vstupu

en: Input X Profile Url.
cs: Zadejte profilovou URL pro X.

en: Input a title for the circle counter.
cs: Zadejte titulek pro kruhové počítadlo.

en: Input a title for the counter.
cs: Zadejte titulek číselníku.

en: Input the email address where messages should be sent.<br /><br /> Note: email delivery and spam prevention are complex processes. We recommend using a delivery service such as <a href="http://mandrill.com/">Mandrill</a>, <a href="https://sendgrid.com/">SendGrid</a>, or other similar service to ensure the deliverability of messages that are submitted through this form
cs: Zadejte e-mailovou adresu, na kterou se mají odesílat zprávy.<br /><br /> Poznámka: doručování e-mailů a ochrana proti spamu jsou složité procesy. Doporučujeme použít doručovací službu, jako je <a href="http://mandrill.com/">Mandrill</a>, <a href="https://sendgrid.com/">SendGrid</a> nebo jinou podobnou službu, abyste zajistili doručitelnost zpráv odeslaných přes tento formulář

en: Input the job title.
cs: Vložte titulek práce

en: Input the main text content for your module here.
cs: Zde zadejte hlavní text pro váš modul.

en: Input the name of the company.
cs: Vložte jméno společnosti

en: Input the name of the person.
cs: Zadejte jméno osoby.

en: Input the name of the testimonial author.
cs: Vložte jméno autora referencí.

en: Input the person's position.
cs: Zadejte pozici osoby

en: Input the value of the product here.
cs: Zde zadejte hodnotu produktu.

en: Input your desired button text, or leave blank for no button.
cs: Zadejte váš požadovaný text pro tlačítko nebo nechte prázdné místo, pokud zde nebude tlačítko.

en: Input your desired button text.
cs: Zadejte požadovaný text tlaèítka.

en: Input your desired link text.
cs: Zadejte požadovaný text odkazu.

en: Input your main slide text content here.
cs: Zadejte zde váš hlavní text snímku.

en: Input your value to action title here.
cs: Zde zadejte vaši hodnotu pro titulek akce.

en: Insert
cs: Vložit

en: Insert %s
cs: Vložit %s

en: Insert %s Module
cs: Vložit Modul %s

en: Insert Dynamic Content
cs: Vložit Dynamický Obsah

en: Insert Existing Page Layout
cs: Vložit Existující Rozvržení Stránky

en: Insert Existing Post Layout
cs: Vložit Existující Rozvržení Příspěvku

en: Insert Layout
cs: Vložit rozvržení

en: Insert Media
cs: Vložit média

en: Insert Module
cs: Vložit modul

en: Insert Module Or Row
cs: Vložit Modul Nebo Řádek

en: Insert Premade Layout
cs: Vložit Předpřipravené Rozvržení

en: Insert Row
cs: Vložit řadu

en: Insert Saved Layout
cs: Vložit Uložené Rozvržení

en: Insert Saved Module
cs: Vložit Uložený Modul

en: Insert Saved Row
cs: Vložit Uložený Řádek

en: Insert Saved Section
cs: Vložit Uloženou Sekci

en: Insert Section
cs: Vložit sekci

en: Insert Theme Builder Set
cs: Vložit Sadu Theme Builder

en: Insert Theme Builder Template
cs: Vložit Šablonu Theme Builder

en: Inset
cs: Vnitřní

en: Inside
cs: Uvnitř

en: Inspect
cs: Inspektor

en: Inspector
cs: Inspektor

en: Insufficient permission.
cs: Nedostatečná oprávnění.

en: Intensity effects how subtle or aggressive your animation will be. Lowering the intensity will create a smoother and more subtle animation while increasing the intensity will create a snappier more aggressive animation.
cs: Intenzita ovlivňuje, jak jemná nebo agresivní vaše animace bude. Snižování intenzity vytvoří hladší a jemnější animaci, zatímco zvýšení intenzity vytvoří snappier agresivnější animaci.

en: Interaction
cs: Interakce

en: Interactions
cs: Interakce

en: Interface Animations
cs: Animace Rozhraní

en: Interface Mode
cs: Režim Rozhraní

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
cs: Neplatný formát souboru. Měli byste nahrát soubor JSON.

en: Invalid Pin and address data. Please try again.
cs: Neplatný připínáček (adresa). Zkuste to znovu prosím.

en: Invalid Post ID.
cs: Neplatné ID příspěvku.

en: Invalid attribute name. Attribute names must contain only letters, numbers, hyphens, underscores, and colons.
cs: Neplatný název atributu. Názvy atributů mohou obsahovat pouze písmena, čísla, pomlčky, podtržítka a dvojtečky.

en: Invalid chunked request: missing required chunking parameters.
cs: Neplatný dělený požadavek: chybí povinné parametry dělení.

en: Invalid context parameter.
cs: Neplatný parametr kontextu.

en: Invalid email
cs: Neplatný e-mail

en: Invalid layout save target for current context.
cs: Neplatný cíl uložení rozvržení pro aktuální kontext.

en: Invalid library item type.
cs: Neplatný typ položky knihovny.

en: Invalid non-chunked request: chunking parameters should not be present.
cs: Neplatný nedělený požadavek: parametry dělení nesmí být přítomné.

en: Invalid nonce
cs: Neplatný nonce

en: Invalid nonce.
cs: Neplatný nonce.

en: Invalid parent setting specified.
cs: Bylo zadáno neplatné nadřazené nastavení.

en: Invalid post ID.
cs: Neplatné ID příspěvku.

en: Invalid post type.
cs: Neplatný typ příspěvku.

en: Invalid request. Missing required parameters %s.
cs: Neplatný požadavek. Chybí povinné parametry %s.

en: Invalid unit is being used for calculation
cs: Pro výpočet je použit neplatný typ jednotky

en: Invert
cs: Obrátit se

en: Invert the hue, saturation, and brightness by this amount.
cs: Invertovat odstín, sytost a jas v tomto množství.

en: Inverted Chevrons
cs: Obrácené chevrony

en: Inverted Chevrons 2
cs: Obrácené chevrony 2

en: Is
cs: Je

en: Is After
cs: Je po

en: Is Any Value
cs: Je nějaká hodnota

en: Is Before
cs: Je Před

en: Is Empty
cs: Je prázdný

en: Is Greater Than (numeric values only)
cs: Je větší než (pouze číselné hodnoty)

en: Is Less Than (numeric values only)
cs: Je menší než (pouze číselné hodnoty)

en: Is Not
cs: Není

en: Is Not On a Specific Date
cs: Není V Konkrétní Datum

en: Is On Specific Day(s) of the Week
cs: Je v konkrétní den (dny) v týdnu

en: Is On a Specific Date
cs: Je na určité datum

en: Is in stock
cs: Je skladem

en: Is out of stock
cs: Není skladem

en: Is the First Day of the Month
cs: je první den v měsíci

en: Is the Last Day of the Month
cs: je poslední den v měsíci

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Item
cs: Položka

en: Item Defaults
cs: Výchozí Nastavení Položek

en: Item Indent
cs: Odsazení Položky

en: Item Overlay
cs: Pøekryv položky

en: Item Title
cs: Název položky

en: JSON-encoded main loop settings data from settings context for current_page query resolution.
cs: Data nastavení hlavní smyčky kódovaná ve formátu JSON z kontextu nastavení pro vyhodnocení dotazu current_page.

en: Job Title
cs: Titulek práce

en: Justified
cs: Do Bloku

en: Justify
cs: Do Bloku

en: Justify Content
cs: Zarovnat Obsah

en: Justify Items
cs: Zarovnat Prvky

en: Justify Self
cs: Odůvodnění Vlastní

en: Keyboard Shortcuts
cs: Klávesové Zkratky

en: Label
cs: Popisek

en: Label Text
cs: Text Štítku

en: Label for the "after" image.
cs: Štítek pro obrázek „po“.

en: Label for the "before" image.
cs: Štítek pro obrázek „před“.

en: Labels
cs: Štítky

en: Landscape
cs: Krajina

en: Large
cs: Velká

en: Last Instance of Every Month
cs: Poslední instance každého měsíce

en: Last Item
cs: Poslední Položka

en: Last Modified Date
cs: Datum Poslední Úpravy

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Last Name Fullwidth
cs: Stránka - plná šířka

en: Last Used
cs: Naposledy použité

en: Last Used Position
cs: Počáteční pozice

en: Last, First Name
cs: Příjmení, Jméno

en: Lastly, it is recommended that you temporarily disable all WordPress plugins and browser extensions and try to save again to determine if something is causing a conflict.
cs: Nakonec ještì doporuèujeme, abyste doèasnì deaktivovali všechny WordPress pluginy a doplòky prohlížeèe a zkusili uložit stránku znovu, abyste zjistili, zda nìco zpùsobuje konflikt.

en: Latest %1$s
cs: Nejnovější %1$s

en: Latest Products
cs: Poslední produkty

en: Layer Blob
cs: Vrstva Blob

en: Layers
cs: Vrstvy

en: Layout
cs: Rozvržení

[ctx: Layout]
en: Add New
cs: Přidat Nový

en: Layout Details
cs: Rozvržení

en: Layout Direction
cs: Směr Rozvržení

en: Layout Style
cs: Styl Rozvržení

en: Layout Wrapping
cs: Zalamování Rozložení

en: Layout, Section, Row, Module
cs: Rozvržení, Sekce, Řádek, Modul

en: Learn More
cs: Zjistit Více

en: Leave a Reply to %s
cs: Napsat odpověď uživateli %s

en: Leave at 0 to remove restriction
cs: Ponechte na hodnotě 0 za účelem odstranění omezení

en: Leave blank if you're using this module on a Project or Post. Otherwise type the taxonomy name to make the 'In the Same Category' option work correctly.
cs: Pokud tento modul používáte u Projektu nebo Příspěvku, nechte prázdné. Jinak zadejte název taxonomie, aby možnost „Ve Stejné Kategorie“ fungovala správně.

en: Left
cs: Vlevo

en: Left Aligned
cs: Zarovnání doleva

en: Left Arrow Icon
cs: Ikona Levé Šipky

en: Left Border Color
cs: Barva rámečku

en: Left Border Style
cs: Styl rámečku

en: Left Border Width
cs: Šířka rámečku

en: Left Sidebar
cs: Levý boční panel

en: Left To Right
cs: Zleva doprava

en: Legacy
cs: Starší

en: Less Than (<)
cs: Menší Než (<)

en: Less Than or Equal (<=)
cs: Menší Nebo Rovná Se (<=)

en: Letter Spacing
cs: Rozestupy Mezi Písmeny

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the %1$s.
cs: Rozteč písmen upravuje vzdálenost mezi jednotlivými písmeny v %1$s.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the %s.
cs: Rozestupy mezi písmeny upravují vzdálenost mezi jednotlivými písmeny v %s.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the button.
cs: Mezery mezi písmeny upravují vzdálenost mezi jednotlivými písmeny v tlačítku.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter.
cs: Rozestupy mezi písmeny upravují vzdálenost mezi jednotlivými písmeny.

en: Letters Only (A-Z)
cs: Pouze písmena (A–Z)

en: Library
cs: Knihovna

en: Library Item Error
cs: Chyba Položky Knihovny

en: Library Item Preview
cs: Náhled Položky Knihovny

en: Library Item does not exist.
cs: Položka Knihovny Neexistuje.

en: Library Settings
cs: Nastavení Knihovny

en: Library item does not exist. Click close to close this browser window.
cs: Položka knihovny neexistuje. Kliknutím na Zavřít zavřete toto okno prohlížeče.

en: Library item not found
cs: Položka knihovny nebyla nalezena

en: Light
cs: Světlá

en: Light 300
cs: Lehké 300

en: Light Text Color
cs: Barva svìtlého textu

en: Lighten
cs: Zesvětlit

en: Lightness
cs: Světlost

en: Line
cs: Řádek

en: Line Color
cs: Barva popisku

en: Line Height
cs: Výška Řádku

en: Line Icons
cs: Ikony čáry

en: Line Position
cs: Pozice řádku

en: Line Style
cs: Styl oddělovače

en: Line height adjusts the distance between each line of the %1$s text. This becomes noticeable if the %1$s is long and wraps onto multiple lines.
cs: Výška řádku upravuje vzdálenost mezi jednotlivými řádky textu %1$s. To se stane znatelné, pokud je %1$s dlouhý a zalomí na více řádků.

en: Line height adjusts the distance between each line of the %s text. This becomes noticeable if the %s is long and wraps onto multiple lines.
cs: Výška řádku upravuje vzdálenost mezi jednotlivými řádky textu %s. To je patrné, pokud je %s dlouhý a zalomí se na více řádků.

en: Line height adjusts the distance between each line of the text. This becomes noticeable if the text is long and wraps onto multiple lines.
cs: Výška řádku upravuje vzdálenost mezi jednotlivými řádky textu. To je patrné, pokud je text dlouhý a zalomí se na více řádků.

en: Linear
cs: Lineární

en: Linear gradients radiate in a single direction across one axis. Radial gradients radiate from the center of the background in the shape of a circle.
cs: Lineární gradienty vyzařují v jednom směru přes jednu osu. Radiální přechody vyzařují ze středu pozadí ve tvaru kruhu.

en: Link
cs: Odkaz

en: Link Color
cs: Barva Odkazů

en: Link Destination
cs: Cíl Odkazu

en: Link Name
cs: Název Odkazu

en: Link Options
cs: Možnosti Odkazu

en: Link Target
cs: Cíl odkazu

en: Link Text
cs: Text Odkazu

en: Link To Taxonomy Pages
cs: Odkaz Na Stránky Taxonomie

en: Link URL
cs: Odkaz URL

en: Link to Category Index Pages
cs: Odkaz Na Indexové Stránky Kategorií

en: Link to Comments Area
cs: Odkaz Do Sekce Komentářů

en: Link to Tag Index Pages
cs: Odkaz Na Indexové Stránky Štítků

en: LinkedIn Profile Url
cs: LinkedIn profil url.

en: Links
cs: Odkazy

en: Links Text
cs: Text Odkazů

en: List
cs: Seznam

en: List View
cs: Zobrazení Seznamu

en: List of files selected for import. Click the X icon to remove a file.
cs: Seznam souborů vybraných k importu. Kliknutím na ikonu X soubor odeberete.

en: Load
cs: Načíst

en: Load Code Snippets
cs: Načíst Úryvky Kódu

en: Load From Library
cs: Načíst z Knihovny

en: Load Layout
cs: Načíst Rozvržení

en: Load Premade Layout
cs: Načíst rozvržení

en: Load Template
cs: Načíst Šablonu

en: Loaded Canvas
cs: Načtené Plátno

en: Loaded Page
cs: Načtená Stránka

en: Loaded Preset
cs: Načtená Předvolba

en: Loaded Template
cs: Načtená Šablona

en: Loaded Theme Builder
cs: Načten Theme Builder

en: Loading pre-made layouts is a great way to jump-start your new page. The Divi Builder comes with dozens of layouts to choose from, and you can find lots of great free layouts online too. You can save your favorite layouts to the Divi Library and load them on new pages or share them with the community. Click the highlighted button to open the layouts menu and select a pre-made layout.
cs: Načítání předpřipravených rozvržení je skvělý způsob, jak rychle nastartovat novou stránku. Divi Builder nabízí desítky rozvržení na výběr a spoustu skvělých bezplatných rozvržení najdete také online. Oblíbená rozvržení si můžete uložit do knihovny Divi a načítat je na nových stránkách nebo je sdílet s komunitou. Klikněte na zvýrazněné tlačítko, otevřete nabídku rozvržení a vyberte předpřipravené rozvržení.

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Local Canvases
cs: Místní plátna

en: Location
cs: Umístění

en: Lock %1$s
cs: Zamknout %1$s

en: Lock Item
cs: Zamknout Položku

en: Lock Module
cs: Zamknout modul

en: Log In To Divi Cloud
cs: Přihlásit Se Do Divi Cloud

en: Log out
cs: Odhlásit se

en: Logged In Status
cs: Stav přihlášení

en: Logged in as %1$s
cs: Přihlášen jako %1$s

en: Logger
cs: Protokolování

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Login Button
cs: Tlaèítko pøihlášení

en: Login Description
cs: Popis pøihlášení

en: Login Fields
cs: Pole pøihlášení

en: Login Form
cs: Zpùsob pøihlášení

en: Login Title
cs: Logo Název

en: Login To Divi Cloud
cs: Přihlásit se do Divi Cloud

en: Logins
cs: Přihlašte se

en: Logo Border Radius
cs: Poloměr Zaoblení Loga

en: Logo Image
cs: Obrázek loga

en: Logo Link Target
cs: Cíl odkazu na logo

en: Logo Link URL
cs: URL odkazu na logo

en: Loop
cs: Smyčka

en: Loop %s Custom Field
cs: Vlastní Pole Smyčky %s

en: Loop %s Custom Fields
cs: Vlastní Pole Smyčky %s

en: Loop Animation
cs: Opakovat Animaci

en: Loop Dynamic Content
cs: Dynamický Obsah Smyčky

en: Loop Element
cs: Prvek Smyčky

en: Loop ID
cs: ID Smyčky

en: Loop Menu CSS Classes
cs: CSS Třídy Položek Menu Ve Smyčce

en: Loop Menu Description
cs: Popis Menu Ve Smyčce

en: Loop Menu Link
cs: Odkaz Menu Ve Smyčce

en: Loop Menu Link Relationship
cs: Relace Odkazu Menu Ve Smyčce

en: Loop Menu Order
cs: Pořadí Menu Ve Smyčce

en: Loop Menu Text
cs: Text Menu Ve Smyčce

en: Loop Menu Title Attribute
cs: Atribut Title Položky Menu Ve Smyčce

en: Loop Meta Keys
cs: Meta Klíče Smyčky

en: Loop Position
cs: Pozice Ve Smyčce

en: Loop Post Terms
cs: Termíny Příspěvku Ve Smyčce

en: Loop Post Title
cs: Název Příspěvku Ve Smyčce

en: Loop Product
cs: Produkt Ve Smyčce

en: Loop Product Current Price
cs: Aktuální Cena Produktu Ve Smyčce

en: Loop Product Link URL
cs: URL Odkazu Produktu Ve Smyčce

en: Loop Product Regular Price
cs: Běžná Cena Produktu Ve Smyčce

en: Loop Product Sale Price
cs: Akční Cena Produktu Ve Smyčce

en: Loop Product Terms
cs: Termíny Produktu Ve Smyčce

en: Loop Product Title
cs: Název Produktu Ve Smyčce

en: Lost your password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Lottie Animation
cs: Animace Lottie

en: Lottie Animation File
cs: Soubor Animace Lottie

en: Lottie Animations
cs: Animace Lottie

en: Luminosity
cs: Světelnost

en: Made Global %s
cs: Nastaveno Jako Globální %s

en: Main Canvas
cs: Hlavní plátno

en: Main Element
cs: Hlavní prvek

en: Main Query
cs: Hlavní Dotaz

en: Make Fullscreen
cs: Přes celou obrazovku

en: Make Fullwidth
cs: Na plnou šíøku

en: Make Global
cs: Nastavit Jako Globální

en: Make Global Color
cs: Vytvořte globální barvu

en: Make Main Canvas
cs: Nastavit Jako Hlavní Plátno

en: Make Menu Links Fullwidth
cs: Aby Menu Odkazy Tučný

en: Make Row Full Width
cs: Nastavit Řádek Na Plnou Šířku

en: Make This Table Featured
cs: Zvýraznit tuto tabulku

en: Make global module attribute local
cs: Převést globální atribut modulu na lokální

en: Make global module children local
cs: Změnit podřízené položky globálního modulu na lokální

en: Make sure you entered the correct captcha.
cs: Zkontrolujte, že jste zadali správnou captcha.

en: Make this canvas available across all posts.
cs: Zpřístupnit toto plátno ve všech příspěvcích.

en: Manage Global %s
cs: Spravovat Globální %s

en: Manage Global Colors
cs: Spravovat Globální Barvy

en: Manage Template Assignments
cs: Spravovat Přiřazení Šablon

en: Manual Height Rows
cs: Řádky S Ručně Nastavenou Výškou

en: Manual Input
cs: Ruční Zadání

en: Manual Width Columns
cs: Sloupce S Ručně Nastavenou Šířkou

en: Manually select specific posts to exclude from your loop. This allows you to remove particular posts from your results while keeping the rest of your query intact.
cs: Ručně vyberte konkrétní příspěvky, které chcete ze smyčky vyloučit. Umožní vám to odebrat konkrétní příspěvky z výsledků a zároveň zachovat zbytek dotazu beze změny.

en: Manually select specific posts to include in your loop. This allows you to create a curated list of content by choosing individual posts rather than using broader queries.
cs: Ručně vyberte konkrétní příspěvky, které chcete do smyčky zahrnout. Umožní vám to vytvořit kurátorovaný seznam obsahu výběrem jednotlivých příspěvků místo použití širších dotazů.

en: Map
cs: Mapa

en: Map Center Address
cs: Adresa středu mapy

en: Map Pin
cs: Špendlík Na Mapě

en: Map Pin Address
cs: Připínáček adresy mapy

en: Map Pins
cs: Špendlíky Na Mapě

en: Maps
cs: Mapy

en: Margin
cs: Okraj

en: Margin adds extra space to the outside of the element, increasing the distance between the element and other items on the page.
cs: Okraj přidává další prostor na vnější stranu prvku, čímž se zvětší vzdálenost mezi prvkem a ostatními položkami na stránce.

en: Marker
cs: Značka

en: Mask Aspect Ratio
cs: Poměr stran masky

en: Mask Blend Mode
cs: Režim prolnutí masky

en: Mask Color
cs: Barva masky

en: Mask Height
cs: Výška masky

en: Mask Horizontal Offset
cs: Horizontální posun masky

en: Mask Position
cs: Pozice masky

en: Mask Size
cs: Velikost masky

en: Mask Style
cs: Styl masky

en: Mask Transform
cs: Transformace masky

en: Mask Vertical Offset
cs: Vertikální posun masky

en: Mask Width
cs: Šířka masky

en: Masonry
cs: Dlaždicové

en: Max Height
cs: Maximální výška

en: Max Width
cs: Max Šířka

en: Maximum Length
cs: Maximální délka

en: Maximum length: %1$d characters.
cs: Maximální délka: %1$d znaků.

en: Media
cs: Média

en: Medium
cs: Střední

en: Medium 500
cs: Střední 500

en: Member Description
cs: Popis člena

en: Member Image
cs: Obrázek člena

en: Member Position
cs: Pozice člena

en: Member Social Links
cs: Odkazy na sociální sítě člena

en: Menu ID to query (when query_type is menus).
cs: ID menu pro dotaz (když je query_type nastaveno na menus).

en: Menu Item
cs: Položka Menu

en: Menu Item Offset
cs: Posun Položek Menu

en: Menu Items Per Page
cs: Položek Menu Na Stránku

en: Menu Link
cs: Odkaz do menu

en: Menu Logo
cs: Logo menu

en: Menu Order
cs: Pořadí v Menu

en: Menu Style
cs: Styl Menu

en: Menu Text
cs: Text nabídky

en: Menu width is limited by your website content width. Enabling this option will extend the menu the full width of the browser window.
cs: Šířka nabídky je omezena šířkou obsahu vaší webové stránky. Povolení této volby rozšíří nabídku o celou šířku okna prohlížeče.

en: Menus
cs: Nabídky

en: Message
cs: Zpráva

en: Message AI Agent...
cs: Napsat agentovi AI...

en: Message Field
cs: Pole zrpávy

en: Message Pattern
cs: Vzor zprávy

en: Meta Key
cs: Meta Klíč

en: Meta Key: %s
cs: Meta Klíč: %s

en: Meta Layout
cs: Rozvržení meta

en: Meta Query
cs: Meta Dotaz

en: Meta Text
cs: Meta text

en: Meta Value
cs: Meta Hodnota

en: Meta Value: %s
cs: Meta Hodnota: %s

en: Meta key to query.
cs: Meta klíč pro dotaz.

en: Meta query parameters for filtering posts by custom fields. Array of meta query clauses. Multiple clauses are combined with AND relation.
cs: Parametry meta dotazu pro filtrování příspěvků podle vlastních polí. Pole podmínek meta dotazu. Více podmínek se kombinuje vztahem AND.

en: Meta value to compare against.
cs: Meta hodnota pro porovnání.

en: Meta value type.
cs: Typ meta hodnoty.

en: Mid
cs: Střední

en: Mid %s
cs: Střed %s

en: Mid Blur
cs: Střední rozostření

en: Mid Offset
cs: Střední offset

en: Mid Opacity
cs: Střední neprůhlednost

en: Mid Rotation
cs: Střední rotace

en: Mid Scale
cs: Střední měřítko

en: Middle of Element
cs: Uprostřed elementu

en: Millimeters (mm)
cs: milimetry (mm)

en: Min Height
cs: Min výška

en: Minimum Height Rows
cs: Řádky S Minimální Výškou

en: Minimum Length
cs: Minimální délka

en: Minimum Score
cs: Minimální skóre

en: Minimum length: %1$d characters.
cs: Minimální délka: %1$d znaků.

en: Minute
cs: Minuta

en: Minute(s)
cs: Minuta(Minut)

en: Minutes
cs: Minut

en: Mirror Mouse Movement
cs: Zrcadlit Pohyb Myši

en: Missing required parameter: `currentPage.id`.
cs: Chybí povinný parametr: `currentPage.id`.

en: Mobile Menu Background Color
cs: Mobilní Menu Barva Pozadí

en: Mobile Menu Text Color
cs: Barva textu mobilního menu

en: Modal
cs: Dialogové Okno

en: Modified
cs: Změněno

en: Modified Fields To Extend
cs: Upravená Pole K Rozšíření

en: Modify
cs: Modifikovat

en: Modify how this element blends with any layers beneath it. To reset, choose the "Normal" option.
cs: Upravte, jak se tento prvek spojuje s vrstvami pod ním. Chcete-li resetovat, zvolte možnost "Normální".

en: Module
cs: Modul

en: Module %1$s are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
cs: Modul %1$s je vytvořen pomocí záhlaví HTML. Úroveň nadpisu pro tento modul můžete změnit výběrem z H1 až H6. Vyšší úrovně okruhů jsou menší a méně významné.

en: Module %s are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
cs: %s modulu jsou vytvářeny pomocí HTML nadpisů. Úroveň nadpisu pro tento modul můžete změnit výběrem od H1 po H6. Vyšší úrovně nadpisů jsou menší a méně významné.

en: Module Alignment
cs: Zarovnání textu

en: Module Elements
cs: Prvky modulu

en: Module Link Target
cs: Cíl propojení modulu

en: Module Link URL
cs: Adresa URL modulu

en: Module Presets
cs: Předvolby Modulů

en: Module Text
cs: Text Modulu

en: Module Use
cs: Použití Modulů

en: Module heading levels are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
cs: Úrovně nadpisů modulu se vytvářejí pomocí HTML nadpisů. Úroveň nadpisu pro tento modul můžete změnit výběrem od H1 po H6. Vyšší úrovně nadpisů jsou menší a méně významné.

en: Module mousetrap
cs: Mousetrap modulu

en: Modules
cs: Moduly

en: Monday
cs: pondělí

en: Month: %s
cs: Měsíc: %s

en: Monthly
cs: Měsíční

en: More
cs: Více

en: More Options
cs: Další možnosti

en: Motion Effect Trigger
cs: Spouštěč pohybového efektu

en: Mountains
cs: obsahuje

en: Mountains 2
cs: obsahuje

en: Mouse Enter
cs: Najetí Myší

en: Mouse Exit
cs: Opuštění Myší

en: Mouse Wheel Zoom
cs: Přiblížení kolečkem myši

en: Move
cs: Přestěhovat se

en: Move Down
cs: Přesunout Dolů

en: Move Item
cs: Přesunout Položku

en: Move Module Down
cs: Přesunout Modul Dolů

en: Move Module To Bottom
cs: Přesunout Modul Dolů

en: Move Module To Parent
cs: Přesunout Modul Do Nadřazeného Prvku

en: Move Module To Top
cs: Přesunout Modul Nahoru

en: Move Module Up
cs: Přesunout Modul Nahoru

en: Move To Bottom
cs: Přesunout Dolů

en: Move To Parent
cs: Přesunout K Rodiči

en: Move To Top
cs: Přesunout Nahoru

en: Move Up
cs: Přesunout Nahoru

en: Move the element in any direction without affecting the elements around it.
cs: Přesuňte prvek libovolným směrem, aniž byste ovlivnili prvky kolem něj.

en: Move to Trash
cs: Přesunout do Koše

en: Moved %s
cs: Přesunuto: %s

en: Moved Modules
cs: Přesunuty Moduly

en: Movement Type
cs: Typ Pohybu

en: Multi-Column
cs: Více Sloupců

en: Multi-Row
cs: Více Řádků

en: Multiplication require one value to be unitless
cs: Násobení vyžaduje, aby jedna hodnota byla bez jednotky

en: Multiply
cs: Násobek

en: My Cloud
cs: Můj Cloud

en: My Divi Cloud
cs: Moje Divi Cloud

en: My Global %s
cs: Moje Globální %s

en: My Library
cs: Moje Knihovna

en: Name
cs: Název

en: Name Field
cs: Políèko jména

en: Name Format
cs: Formát Jména

en: Name Fullwidth
cs: Stránka - plná šířka

en: Name Your Font
cs: Název písma

en: Name, key, or label of the ACF repeater field to query (used when query_type is repeater)
cs: Název, klíč nebo popisek pole opakovače ACF pro dotaz (použije se, když query_type je repeater)

en: Navigate
cs: Navigovat

en: Navigate Within Current Category
cs: Navigace v rámci aktuální kategorie

en: Navigation
cs: Navigace

en: Navigation Arrows
cs: Šipky navigace

en: Network
cs: Sí

en: Never
cs: Nikdy

en: New Accordion Item
cs: Nová Položka Akordeonu

en: New Bar Counter
cs: Nový čítač panelu

en: New Body Template
cs: Nová Šablona Hlavního Obsahu

en: New Comment Title
cs: Nový nadpis komentáøe

en: New Contact Field
cs: Nové Kontaktní Pole

en: New Field
cs: Nové Pole

en: New Footer Template
cs: Nová Šablona Zápatí

en: New Global Canvas
cs: Nové globální plátno

en: New Header Template
cs: Nová Šablona Záhlaví

en: New Icon List Item
cs: Nová Položka Seznamu S Ikonou

en: New Message From %1$s%2$s
cs: Nová Zpráva Od %1$s%2$s

en: New Module
cs: Nový modul

en: New Preset From Current Styles
cs: Nová Předvolba Z Aktuálních Stylů

en: New Pricing Table
cs: Nová cenová tabulka

en: New Review Title
cs: Nový název recenze

en: New Row
cs: Nový řádek

en: New Section
cs: Nová sekce

en: New Slide
cs: Nový snímek

en: New Tab
cs: Nová záložka

en: New Template
cs: Nová Šablona

en: New Theme Builder
cs: Nový Theme Builder

en: New Theme Builder Item
cs: Nová Položka Theme Builder

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cs: Novější Komentáře <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
cs: Další

en: Next Entries &raquo;
cs: Další Příspěvky &raquo;

en: Next Entries »
cs: Další Příspěvky »

en: Next Link
cs: Další odkaz

en: Next Link Arrow
cs: Šipka pro následující odkaz

en: Next Page
cs: Další Stránka

en: Next Post
cs: Další Příspěvek

en: Nice Name
cs: Hezké Jméno

en: Nickname
cs: Přezdívka

en: No
cs: Ne

en: No Animation
cs: Bez animace

en: No Canvas
cs: Žádné Plátno

en: No Column Class
cs: Bez Třídy Sloupce

en: No File Selected.
cs: Není vybrán žádný soubor.

en: No Font File Provided.
cs: Nebyl poskytnut žádný soubor písma.

en: No Matches Found
cs: Nenalezena Žádná Shoda

en: No Modules Found
cs: Nenalezeny Žádné Moduly

en: No Preset
cs: Žádná Předvolba

en: No Presets Applied
cs: Nejsou Použity Žádné Předvolby

en: No Repeat
cs: Neopakovat

en: No Results Found
cs: Nebyly Nalezeny Žádné Výsledky

en: No Results Found.
cs: Nebyly Nalezeny Žádné Výsledky.

en: No Sidebar
cs: Bez postranního panelu

en: No Thanks
cs: Ne, díky

en: No Wrap
cs: Bez Zalamování

en: No commands found
cs: Nebyly nalezeny žádné příkazy

en: No entries found.
cs: Nebyly nalezeny žádné záznamy.

en: No entry found.
cs: Nebyl nalezen žádný záznam.

en: No field is selected
cs: Není vybráno žádné pole

en: No field selected
cs: Není vybráno žádné pole

en: No fields found
cs: Nebyla nalezena žádná pole

en: No fields were found that match the specified find value.
cs: Nebyla nalezena žádná pole odpovídající zadané hledané hodnotě.

en: No gallery images found for this product.
cs: Pro tento produkt nebyly nalezeny žádné obrázky v galerii.

en: No global canvases found
cs: Nebyla nalezena žádná globální plátna

en: No global canvases found in Trash
cs: V koši nebyla nalezena žádná globální plátna

en: No layers exist for this search query.
cs: Pro tento vyhledávací dotaz neexistují žádné vrstvy.

en: No library item found
cs: Nebyla nalezena žádná položka knihovny

en: No matching options found
cs: Nebyly nalezeny žádné odpovídající možnosti

en: No matching options. Press Enter to add as custom tag.
cs: Žádné odpovídající možnosti. Stiskněte Enter pro přidání jako vlastní štítek.

en: No modules found matching the selected criteria.
cs: Nebyly nalezeny žádné moduly odpovídající vybraným kritériím.

en: No option groups available.
cs: Nejsou k dispozici žádné skupiny možností.

en: No options added.
cs: Nebyly přidány žádné možnosti.

en: No options available
cs: Nejsou k dispozici žádné možnosti

en: No options found
cs: Nebyly nalezeny žádné možnosti

en: No post ID or content provided.
cs: Nebylo zadáno ID příspěvku ani obsah.

en: No products were found matching your selection.
cs: Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající vašemu výběru.

en: No results found
cs: Nenalezeno

en: No results found.
cs: Nebyly nalezeny žádné výsledky.

en: Non-Standard Meta Keys
cs: Nestandardní Meta Klíče

en: Nonce verification failed. Please refresh the page and try again.
cs: Ověření nonce se nezdařilo. Obnovte stránku a zkuste to znovu.

en: None
cs: Žádné

en: Normal
cs: Normální

en: Not Equals (!=)
cs: Nerovná Se (!=)

en: Not In List (NOT IN)
cs: Není V Seznamu (NOT IN)

en: Not that bad
cs: Ne tak špatné

en: Note: this action may take several minutes depending on the number of templates using this layout.
cs: Poznámka: Tato akce může trvat několik minut v závislosti na počtu šablon používajících toto rozvržení.

en: Note: this field is used to disable browser autofill during the form editing in VB
cs: Poznámka: toto pole je využíváno k deaktivaci prohlížeèového autodoplnìní bìhem úpravy formuláøe ve VB

en: Nothing found
cs: Nic Nenalezeno

en: Nothing found in Trash
cs: V Koši Nebylo Nic Nalezeno

en: Number
cs: Číslo

en: Number Counter
cs: Číselník (počítadlo)

en: Number Counter Title
cs: Titulek číselníku

en: Number Counters
cs: Počitadla čísel

en: Number Of Views
cs: Počet Zobrazení

en: Number Text
cs: Text Čísla

en: Number of Columns
cs: Počet Sloupců

en: Number of Rows
cs: Počet Řádků

en: Number of Views
cs: Počet zobrazení

en: Number of Words
cs: Počet Slov

en: Number of items per page
cs: Počet položek na stránku

en: Number of menu items per page (used when query_type is menus)
cs: Počet položek menu na stránku (použije se, když je query_type nastaveno na menus)

en: Number of posts per page (used when query_type is post_type)
cs: Počet příspěvků na stránku (použije se, když query_type je post_type)

en: Number of posts per page.
cs: Počet příspěvků na stránku.

en: Number of repeater items per page (used when query_type is repeater)
cs: Počet položek opakovače na stránku (použije se, když query_type je repeater)

en: Number of slides to scroll at once.
cs: Počet snímků posunutých najednou.

en: Number of slides to show at once.
cs: Počet snímků zobrazených najednou.

en: Number of terms per page (used when query_type is terms)
cs: Počet termínů na stránku (použije se, když query_type je terms)

en: Number of users per page (used when query_type is users)
cs: Počet uživatelů na stránku (použije se, když query_type je users)

en: Numbers
cs: Čísla

en: Numbers Only (0-9)
cs: Pouze čísla (0–9)

en: Numbers Text
cs: Text Čísel

en: Numeric
cs: Číselný

en: Odd Items
cs: Liché Položky

en: Off
cs: Vypnout

en: Offset Columns
cs: Odsazení Sloupců

en: Offset From Surrounding Sticky Elements
cs: Odsazení od okolních lepkavých prvků

en: Offset Number
cs: Kompenzované číslo

en: Offset Origin
cs: Offsetový původ

en: Offset Rule
cs: Pravidlo Odsazení

en: Offset Value
cs: Hodnota Odsazení

en: Offset for menu items query (overrides page calculation)
cs: Posun pro dotaz na položky menu (přepíše výpočet stránkování)

en: Offset for posts query (overrides page calculation)
cs: Posun pro dotaz příspěvků (přepíše výpočet stránky)

en: Offset for repeater query (overrides page calculation)
cs: Offset pro dotaz opakovače (přepíše výpočet stránkování)

en: Offset for terms query (overrides page calculation)
cs: Posun pro dotaz termínů (přepíše výpočet stránky)

en: Offset for users query (overrides page calculation)
cs: Posun pro dotaz uživatelů (přepíše výpočet stránky)

en: Ok
cs: OK

en: Old Price
cs: Pùvodní cena

en: On
cs: Zapnout

en: On Backorder
cs: V externím skladě

en: On Backorder Text
cs: Na pozadí textu

en: On Click
cs: Při Kliknutí

en: On Hover
cs: Při Najezdění

en: On Load
cs: Při Načtení

en: On Top Of Section Content
cs: Na začátku obsahu sekce

en: On View
cs: Při Zobrazení

en: Once
cs: Jednou

en: One or more posts not found.
cs: Jeden nebo více příspěvků nebylo nalezeno.

en: Only Display This Many Times
cs: Zobrazit pouze toto mnohokrát

en: Only Include Posts With Specific Terms
cs: Zahrnout Pouze Příspěvky S Konkrétními Termíny

en: Only Include Specific Posts
cs: Zahrnout Pouze Konkrétní Příspěvky

en: Only Replace Identical Fields
cs: Nahradit Pouze Identická Pole

en: Only Show Icon On Hover for %1$s
cs: Ukázat %1$s ikonu jen při přejetí myší

en: Only Show Icon On Hover for %s
cs: Zobrazit Ikonu Pouze Při Najetí U %s

en: Only Show Icon On Hover for Button
cs: Zobrazit Ikonu Tlačítka Pouze Při Najetí

en: Only display
cs: Pouze zobrazení

en: Only display after
cs: Zobrazit pouze po

en: Only display before
cs: Zobrazit pouze předtím

en: Only display if
cs: Zobrazit pouze pokud

en: Only display on
cs: Pouze zobrazení zapnuto

en: Only display on date archives after
cs: Zobrazit pouze archivy s datem poté

en: Only display on date archives before
cs: Zobrazit pouze archivy s datem dříve

en: Only display on first day of month
cs: Zobrazit Pouze První Den V Měsíci

en: Only display on last day of month
cs: Zobrazit Pouze Poslední Den V Měsíci

en: Only display on posts authored by
cs: Zobrazit pouze u příspěvků, jejichž autorem je

en: Only display on posts where
cs: Zobrazit pouze u příspěvků kde

en: Only display on search results for
cs: Zobrazit pouze ve výsledcích vyhledávání pro

en: Only display to
cs: Zobrazit pouze do

en: Only display to logged in visitors
cs: Zobrazit pouze přihlášeným návštěvníkům

en: Only display to logged out visitors
cs: Zobrazit pouze odhlášeným návštěvníkům

en: Only display to users who have
cs: Zobrazit pouze uživatelům, kteří mají

en: Only display to users who have visited
cs: Zobrazit pouze uživatelům, kteří navštívili

en: Only display to users who have visited
cs: Zobrazit Pouze Uživatelům, Kteří Navštívili

en: Only letters allowed.
cs: Povolena pouze písmena.

en: Only letters and numbers allowed.
cs: Povolena pouze písmena a čísla.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
cs: Recenzi mohou přidat pouze přihlášení zákazníci, kteří tento produkt zakoupili.

en: Only numbers allowed.
cs: Povolena pouze čísla.

en: Onsale
cs: Výprodej

en: Oops! An Error Has Occurred
cs: Jejda! Došlo k chybě

en: Oops, it looks like the current Theme Builder Template body layout is disabled.
cs: Jejda, vypadá to, že rozvržení hlavního obsahu aktuální šablony Theme Builder je zakázané.

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Opacity Range
cs: Rozsah Neprůhlednosti

en: Open
cs: Otevřít

en: Open %s
cs: Otevřít %s

en: Open Add to Library
cs: Otevřít Přidat Do Knihovny

en: Open All
cs: Otevřít Vše

en: Open Clear Layout
cs: Otevřít Vymazat Rozvržení

en: Open Command Center
cs: Otevřít Centrum Příkazů

en: Open Help Panel
cs: Otevřít Panel Nápovědy

en: Open History
cs: Otevřít Historii

en: Open Icon
cs: Otevřít ikonu

en: Open Layers
cs: Otevřít Vrstvy

en: Open Page Settings
cs: Otevøít nastavení stránky

en: Open Portability Window
cs: Otevřít Okno Přenositelnosti

en: Open Recent
cs: Otevřít Nedávné

en: Open Search
cs: Otevřít Vyhledávání

en: Open Settings
cs: Otevřít Nastavení

en: Open Title Text Color
cs: Otevřít barvu textu titulu

en: Open Toggle
cs: Otevřít přepínač

en: Open Toggle Background Color
cs: Barva pozadí otevřeného přepínače

en: Open in Lightbox
cs: Otevřit v Lightboxu

en: Operating System
cs: Operační systém

en: Opt-in Description
cs: Popis pøihlášení

en: Opt-in Form
cs: Zpùsob pøihlášení

en: Opt-in Form Fields
cs: Pole formuláøe

en: Opt-in Title
cs: Titulek tabulky cen

en: Option Enter
cs: Potvrdit Možnost

en: Option Group
cs: Skupina Možností

en: Option Group Presets
cs: Předvolby Skupin Možností

en: Option Group To Extend
cs: Skupina Možností K Rozšíření

en: Option Move Down
cs: Posunout Možnost Dolů

en: Option Move Left
cs: Posunout Možnost Doleva

en: Option Move Right
cs: Posunout Možnost Doprava

en: Option Move Up
cs: Posunout Možnost Nahoru

en: Optional label for identification
cs: Volitelný štítek pro identifikaci

en: Optional label for identification in the rule list
cs: Volitelný štítek pro identifikaci v seznamu pravidel

en: Optional post ID for global module template context (enables selective sync conversion).
cs: Volitelné ID příspěvku pro kontext šablony globálního modulu (umožňuje převod selektivní synchronizace).

en: Options
cs: Možnosti

en: Options Group Presets Confirmation Modal Overlay
cs: Překryv Potvrzovacího Modálního Okna Předvoleb Skupiny Možností

en: Orange
cs: Oranžová

en: Order
cs: Objednat

en: Order By
cs: Seřadit podle

en: Order direction (ascending or descending)
cs: Směr řazení (vzestupně nebo sestupně)

en: Ordered List
cs: Vložit seøazený seznam

en: Ordered List Item Indent
cs: Položka řádku objednaného seznamu

en: Ordered List Style Position
cs: Pozice stylu objednaného seznamu

en: Ordered List Style Type
cs: Typ stylu objednaného seznamu

en: Orientation
cs: Orientace

en: Other
cs: Jiné

en: Out Of Stock
cs: Vyprodáno

en: Out Of Stock Text
cs: Text Není Skladem

en: Out of Stock Text
cs: Není skladem Text

en: Outer Shadow
cs: Zobrazit vniřní stín

en: Outset
cs: Venkovní

en: Outside
cs: Venkovní

en: Overflow
cs: Přetečení

en: Overlay
cs: Překrytí

en: Overlay Background Color
cs: Barva pozadí překrytí

en: Overlay Icon
cs: Ikona překrytí

en: Overlay Icon Color
cs: Barva ikony pøekryvu

en: Overlay Image
cs: Překryvný obrázek

en: Override Active Global Templates
cs: Přepsat Aktivní Globální Šablony

en: Override Existing Assignments
cs: Přepsat Existující Přiřazení

en: Override Existing Default Website Template
cs: Přepsat Existující Výchozí Šablonu Webu

en: Override the default alignment for this specific element within its flex container. This allows individual elements to be aligned differently from the container's align-items setting.
cs: Přepište výchozí zarovnání pro tento konkrétní prvek v jeho flex kontejneru. To umožňuje zarovnat jednotlivé prvky jinak než podle nastavení align-items kontejneru.

en: Padding
cs: Vnitřní odsazení

en: Padding adds extra space to the inside of the element, increasing the distance between the edge of the element and its inner contents.
cs: Polstrování dodává vnitřnímu prvku prvek více prostoru, což zvyšuje vzdálenost mezi okrajem prvku a jeho vnitřním obsahem.

en: Page
cs: Stránka

en: Page Background Settings
cs: Nastavení Pozadí Stránky

en: Page Bar Icons
cs: Ikony Lišty Stránky

en: Page Color Palette Settings
cs: Nastavení Barevné Palety Stránky

en: Page Creation Flow
cs: Průběh Vytvoření Stránky

en: Page Custom CSS Settings
cs: Nastavení Vlastního CSS Stránky

en: Page Manager
cs: Správce stránek

en: Page Menu
cs: Nabídka stránky

en: Page Options
cs: Možnosti Stránky

en: Page Performance Settings
cs: Nastavení Výkonu Stránky

en: Page Settings
cs: Nastavení Stránky

en: Page Spacing Settings
cs: Nastavení Rozestupů Stránky

en: Page Title
cs: Název Stránky

en: Page Type
cs: Typ stránky

en: Page Visit
cs: Návštěva stránky

en: Pagenavi
cs: Navigace stránky

en: Pages
cs: stránky

en: Pagination
cs: Zobrazit stránkování

en: Pagination Active Page
cs: Stránkování Aktivní stránka

en: Pagination Navigation
cs: Navigace Stránkování

en: Pagination Text
cs: Text Stránkování

en: Paginations
cs: Stránkování

en: Paint
cs: Malovat

en: Parallax Method
cs: Paralaxní metoda

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Parent Action Icons On Hover
cs: Ikony Akcí Nadřazeného Prvku Při Najetí

en: Parent Action Icons On Hover
cs: Ikony nadřazených akcí při najetí myší

en: Parent Column
cs: Nadřazený Sloupec

en: Parent Container
cs: Nadřazený Kontejner

en: Parent Group
cs: Nadřazená Skupina

en: Parent Row
cs: Nadřazený Řádek

en: Parent Section
cs: Nadřazená Sekce

en: Parentheticals must be closed
cs: Závorky musí být uzavřené

en: Password
cs: Heslo

en: Paste %1$s
cs: Vložit %1$s

en: Paste %1$s %2$s Attributes
cs: Vložit Atributy %1$s %2$s

en: Paste %1$s Above
cs: Vložit %1$s Nad

en: Paste %1$s Attributes
cs: Vložit Atributy %1$s

en: Paste %1$s Below
cs: Vložit %1$s Pod

en: Paste %1$s Content Attributes
cs: Vložit Atributy Obsahu %1$s

en: Paste %1$s Design Attributes
cs: Vložit Atributy Designu %1$s

en: Paste %1$s Inside
cs: Vložit %1$s Dovnitř

en: Paste %1$s Preset
cs: Vložit Přednastavení %1$s

en: Paste %1$s Presets
cs: Vložit Přednastavení %1$s

en: Paste %1$s Style Attributes
cs: Vložit Atributy Stylu %1$s

en: Paste All %1$s Attributes
cs: Vložit Všechny Atributy %1$s

en: Paste All Attributes
cs: Vložit Všechny Atributy

en: Paste Attributes
cs: Vložit Atributy

en: Paste Design Attributes
cs: Vložit Atributy Designu

en: Paste Item Style
cs: Vložit Styl Položky

en: Paste Module
cs: Vložit modul

en: Paste Module Style
cs: Vložit Styl Modulu

en: Paste Select Content Attributes
cs: Vložit Vybrané Atributy Obsahu

en: Paste Select Design Attributes
cs: Vložit Vybrané Atributy Designu

en: Paste Select Presets
cs: Vložit Vybraná Přednastavení

en: Paste Select Style Attributes
cs: Vložit Vybrané Atributy Stylu

en: Paste to %1$s
cs: Vložit Do %1$s

en: Pattern Blend Mode
cs: Režim prolnutí vzoru

en: Pattern Color
cs: Barva vzoru

en: Pattern Height
cs: Výška vzoru

en: Pattern Horizontal Offset
cs: Horizontální posun vzoru

en: Pattern Repeat
cs: Opakování vzoru

en: Pattern Repeat Origin
cs: Počátek opakování vzoru

en: Pattern Size
cs: Velikost vzoru

en: Pattern Style
cs: Styl vzoru

en: Pattern Transform
cs: Transformace vzoru

en: Pattern Vertical Offset
cs: Vertikální posun vzoru

en: Pattern Width
cs: Šířka vzoru

en: Pause %s Video When Another Video Plays
cs: Pozastavit Video %s, Když Se Přehrává Jiné Video

en: Pause %s Video While Not In View
cs: Pozastavit Video %s, Když Není Vidět

en: Pause Video When Another Video Plays
cs: Pozastavení videa při dalším přehrávání videa

en: Pause Video While Not In View
cs: Pozastavit video, pokud není v zobrazení

en: Pause automatic rotation when hovering over the carousel.
cs: Pozastaví automatické otáčení při najetí na karusel.

en: Pause on Hover
cs: Pozastavit Při Najetí

en: Percent
cs: Procento

en: Percent Container
cs: Procentní nádoba

en: Percent Sign
cs: Symbol procenta

en: Percent Text
cs: Procentní text

en: Percentage
cs: Procentuální podíl

en: Percentage Text
cs: Text Procent

en: Perfect
cs: Perfektní

en: Performance Settings
cs: Nastavení Výkonu

en: Person
cs: Osoba

en: Persons
cs: Osoby

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone View
cs: Zobrazení Na Telefonu

en: Phone Wide
cs: Telefon Na Šířku

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Picas (pc)
cs: Picas (PC)

en: Pick a Color
cs: Vybrat Barvu

en: Pick a box shadow style to enable box shadow for this element. Once enabled, you will be able to customize your box shadow style further. To disable custom box shadow style, choose the None option.
cs: Chcete-li povolit stín boxu pro tento prvek, vyberte styl stínu pole. Po povolení budete moci svůj styl stínů boxu dále přizpůsobit. Chcete-li zakázat vlastní styl stínu, vyberte možnost Žádný.

en: Pick a color to be applied to the background of dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
cs: Vyberte barvu, kterou chcete použít na pozadí rozevíracích nabídek. Rozevírací nabídky se objeví, když se vznášíte nad odkazy s podřízenými položkami.

en: Pick a color to be used for active links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
cs: Vyberte barvu, která bude použita pro aktivní odkazy v rozbalovacích nabídkách. Rozbalovací nabídky se zobrazí, když umístíte kurzor na odkazy s dílčími položkami.

en: Pick a color to be used for links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
cs: Vyberte barvu, která má být použita pro odkazy v rozbalovacích nabídkách. Rozevírací nabídky se objeví, když se vznášíte nad odkazy s podřízenými položkami.

en: Pick a color to be used for links in mobile menus.
cs: Vyberte barvu, která bude použita pro odkazy v mobilních nabídkách.

en: Pick a color to be used for the %1$s text.
cs: Vyberte barvu, kterou chcete použít pro text %1$s.

en: Pick a color to be used for the %s text
cs: Vyberte barvu pro text %s

en: Pick a color to be used for the alternating %1$s
cs: Vyberte barvu, která se použije pro střídající se %1$s

en: Pick a color to be used for the background of button.
cs: Vyberte barvu použitou pro pozadí tlačítka.

en: Pick a color to be used for the border.
cs: Vyberte barvu, která bude použita pro ohraničení.

en: Pick a color to be used for the button border.
cs: Vyberte barvu, která bude použita pro ohraničení tlačítka.

en: Pick a color to be used for the button text.
cs: Vyberte barvu, kterou chcete použít pro text tlačítka.

en: Pick a color to be used for the dividing line between links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
cs: Vyberte barvu, která bude použita pro dělicí čáru mezi odkazy v rozevíracích nabídkách. Rozevírací nabídky se objeví, když se vznášíte nad odkazy s podřízenými položkami.

en: Pick a color to be used for the remove icon.
cs: Vyberte barvu, která se použije pro ikonu odstranění.

en: Pick a color to be used for the required field indicator.
cs: Vyberte barvu, která se použije pro indikátor požadovaného pole.

en: Pick a color to be used for the text
cs: Vyberte barvu pro text

en: Pick a color to be used for the text written inside input fields.
cs: Vyberte barvu, která bude použita pro text napsaný uvnitř vstupních polí.

en: Pick a color to be used in the unfilled space of the circle.
cs: Vyberte barvu, která má být použita v nevyplněném prostoru kruhu.

en: Pick a color to fill the module's input fields.
cs: Vyberte barvu pro vyplnění vstupních polí modulu.

en: Pick a color to fill the module's notice.
cs: Vyberte barvu, která vyplní upozornění modulu.

en: Pick a color to fill the module's radio buttons.
cs: Vyberte barvu, která vyplní přepínače modulu.

en: Pick a color to fill the module's remove icon.
cs: Vyberte barvu, která vyplní ikonu odebrání modulu.

en: Pick a color to fill the module's selected radio button.
cs: Vyberte barvu, která vyplní vybraný přepínač modulu.

en: Pick a color to fill the module's table alternating cell.
cs: Vyberte barvu, která vyplní střídající se buňku tabulky modulu.

en: Pick a color to fill the module's table cell.
cs: Vyberte barvu, která vyplní buňku tabulky modulu.

en: Pick a color to fill the module's table header.
cs: Vyberte barvu, která vyplní záhlaví tabulky modulu.

en: Pick a color to fill the module's table row.
cs: Vyberte barvu, která vyplní řádek tabulky modulu.

en: Pick a color to fill the module's table.
cs: Vyberte barvu, která vyplní tabulku modulu.

en: Pick a color to fill the module's tooltip.
cs: Vyberte barvu pro vyplnění popisku modulu.

en: Pick a color to use behind the post title text. Reducing the color's opacity will allow the background image to show through while still increasing text readability.
cs: Vyberte barvu, kterou chcete použít za textem názvu příspěvku. Snížení krytí barev umožní, aby se obrázek na pozadí zobrazoval a přitom se stále zvětšovala čitelnost textu.

en: Pick a color to use for the background area that appears behind the pricing text.
cs: Vyberte barvu, kterou chcete použít pro oblast pozadí, která se zobrazuje za textem ceny.

en: Pick a color to use for the background behind pricing table titles.
cs: Vyberte barvu, kterou chcete použít pro pozadí za názvy cenových tabulek.

en: Pick a color to use for the background overlay. Decreasing the opacity will allow background images and gradients to show through while still keeping the text readable.
cs: Vyberte barvu, kterou chcete použít pro překrytí pozadí. Snížení neprůhlednosti umožní, aby se obrázky na pozadí a přechody zobrazovaly, zatímco text bude stále čitelný.

en: Pick a color to use for the bullets that appear next to each list item within the pricing table's feature area.
cs: Vyberte barvu, která se použije pro odrážky, které se zobrazí vedle každé položky seznamu v oblasti vlastností cenové tabulky.

en: Pick a color to use for the circular background area behind the quote icon.
cs: Vyberte barvu, kterou chcete použít pro kruhovou oblast pozadí za ikonou nabídky.

en: Pick a color to use for the dot navigation that appears at the bottom of the slider to designate which slide is active.
cs: Vyberte barvu, kterou chcete použít pro navigaci tečkami, která se zobrazí v dolní části posuvníku, abyste určili, který snímek je aktivní.

en: Pick a color to use for the icon that appears when hovering over a Carousel Item.
cs: Vyberte barvu ikony, která se zobrazí při najetí na položku karuselu.

en: Pick a color to use for the icon that appears when hovering over a product.
cs: Vyberte barvu, kterou chcete použít pro ikonu, která se zobrazí při vznášení nad produktem.

en: Pick a color to use for the overlay that appears behind the play icon when hovering over the video.
cs: Vyberte barvu, kterou chcete použít pro překrytí, které se zobrazí za ikonou přehrávání při přechodu na video.

en: Pick a color to use for the sale badge that appears on products that are on sale.
cs: Vyberte barvu odznaku slevy, který se zobrazuje u zlevněných produktů.

en: Pick a color to use for the sales bade that appears on products that are on sale.
cs: Vyberte si barvu, která se použije pro prodejní bade, která se objeví na výrobcích, které jsou v prodeji.

en: Pick a color to use for the section divider. By default, it will assume the color of the section above or below this section to ensure a smooth transition.
cs: Vyberte barvu, kterou chcete použít pro dělič sekcí. Ve výchozím nastavení převezme barvu sekce nad nebo pod touto částí, aby byl zajištěn hladký přechod.

en: Pick a color to use for the slider arrows that are used to navigate through each slide.
cs: Vyberte barvu, kterou chcete použít pro posuvné šipky, které se používají pro procházení jednotlivými snímky.

en: Pick a text shadow style to enable text shadow for this element. Once enabled, you will be able to customize your text shadow style further. To disable custom text shadow style, choose the None option.
cs: Vyberte styl stínového textu a povolte stín textu pro tento prvek. Jakmile je tato funkce aktivována, budete dále moci upravit stínový styl textu. Chcete-li zakázat styl stínového stylu vlastního textu, vyberte možnost Žádný.

en: Pick a unique color to be used for the background of featured pricing tables. This helps featured tables stand out from the rest.
cs: Vyberte si jedinečnou barvu, která bude použita pro pozadí uváděných cenových tabulek. To pomáhá představovat tabulky vyčnívat ze zbytku.

en: Pick a unique color to be used for the menu background color when viewed on a mobile device.
cs: Při prohlížení v mobilním zařízení vyberte jedinečnou barvu, která se použije pro barvu pozadí nabídky.

en: Pick a unique color to use for body text in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
cs: Vyberte si jedinečnou barvu, která se použije pro text těla v doporučených cenových tabulkách. Unikátní barvy mohou pomoci představovat položky vystupovat z ostatních.

en: Pick a unique color to use for currency and frequency text within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
cs: Vyberte si jedinečnou barvu, kterou chcete použít pro text měny a frekvence v rámci vybraných cenových tabulek. Unikátní barvy mohou pomoci představovat položky vystupovat z ostatních.

en: Pick a unique color to use for excluded list items within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
cs: Vyberte jedinečnou barvu, kterou chcete použít pro vyloučené položky seznamu v rámci vybraných cenových tabulek. Unikátní barvy mohou pomoci představovat položky vystupovat z ostatních.

en: Pick a unique color to use for price text within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
cs: Vyberte si jedinečnou barvu, kterou chcete použít pro cenový text v rámci vybraných cenových tabulek. Unikátní barvy mohou pomoci představovat položky vystupovat z ostatních.

en: Pick a unique color to use for subtitles in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
cs: Vyberte si jedinečnou barvu, která se použije pro titulky v doporučených cenových tabulkách. Unikátní barvy mohou pomoci představovat položky vystupovat z ostatních.

en: Pick a unique color to use for the background area that appears behind the pricing text in featured tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
cs: Vyberte jedinečnou barvu, která se použije pro oblast pozadí, která se zobrazuje za textem cen v zobrazených tabulkách. Unikátní barvy mohou pomoci představovat položky vystupovat z ostatních.

en: Pick a unique color to use for the background behind pricing table titles in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
cs: Vyberte si jedinečnou barvu, která se použije pro pozadí za názvy cenových tabulek v doporučených cenových tabulkách. Unikátní barvy mohou pomoci představovat položky vystupovat z ostatních.

en: Pick a unique color to use for the bullets that appear next to each list items within featured tabes. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
cs: Vyberte jedinečnou barvu, která se použije pro odrážky, které se zobrazují vedle jednotlivých položek seznamu v označených kartách. Unikátní barvy mohou pomoci představovat položky vystupovat z ostatních.

en: Pick a unique color to use for title text in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
cs: Vyberte si jedinečnou barvu, která se použije pro titulní text v doporučených cenových tabulkách. Unikátní barvy mohou pomoci představovat položky vystupovat z ostatních.

en: Pick an animation style to enable animations for this element. Once enabled, you will be able to customize your animation style further. To disable animations, choose the None option.
cs: Vyberte animační styl pro aktivaci animací pro tento prvek. Po zapnutí budete moci styl animace dále přizpůsobit. Chcete-li zakázat animace, vyberte možnost Žádná.

en: Pick an icon to be used for the button.
cs: Vyberte ikonu, která se má pro tlačítko použít.

en: Pick from up to five different animation directions, each of which will adjust the starting and ending position of your animated element.
cs: Vyberte si z pěti různých animačních směrů, z nichž každá upraví počáteční a koncovou polohu animovaného prvku.

en: Pills
cs: Pilulky

en: Pin
cs: Připínáček

en: Pinwheel
cs: Větrník

en: Pixels
cs: Pixely

en: Place Gradient Above Background Image
cs: Obrázek na pozadí titulku

en: Placeholder
cs: Zástupný text

en: Placeholder Text
cs: Text Zástupného Symbolu

en: Play Button
cs: Tlačítko Přehrát

en: Play Icon
cs: Ikona k pøehrání

en: Play Mode
cs: Režim Přehrávání

en: Player Buttons
cs: Tlaèítka hráèe

en: Player Sliders
cs: Posuvníky hráèe

en: Player Sliders Current
cs: Souèasné posuvníky hráèe

en: Player Timer
cs: Èasovaè hráèe

en: Please %s
cs: Prosím %s

en: Please enter a %s
cs: Zadejte prosím %s

en: Please enter your valid google map API key.
cs: Zadejte prosím platný klíč Google Maps API.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
cs: Vyplňte prosím své údaje výše, aby se zobrazily dostupné platební metody.

en: Please input a valid email address.
cs: Zadejte platnou e-mailovou adresu.

en: Please log in to Divi Cloud to save your layout.
cs: Chcete-li uložit rozvržení, přihlaste se do Divi Cloud.

en: Please select at least one file.
cs: Vyberte prosím alespoň jeden soubor.

en: Please, check the fields below to make sure you entered the correct information.
cs: Zkontrolujte prosím níže uvedená pole, abyste se ujistili, že jste zadali správné informace.

en: Please, fill in the following fields:
cs: Vyplňte prosím následující pole:

en: Please, fix the following errors:
cs: Opravte prosím následující chyby:

en: Plugin Options
cs: Možnosti Pluginu

en: Points (pt)
cs: Body (pt)

en: Polka Dots
cs: Puntíky

en: Popularity (Sales)
cs: Popularita (Prodeje)

en: Portability
cs: Přenositelnost

en: Portfolio Filters
cs: Filtry portfolia

en: Portfolio Image
cs: Obrázek z portfolia

en: Portfolio Pagination
cs: Stránkování portfolia

en: Portfolio Pagination Active
cs: Aktivní Stránkování Portfolia

en: Portfolio Post Meta
cs: Meta obrázku z portfolia

en: Portfolio Title
cs: Titulek portfolia

en: Portfolios
cs: Portfolia

en: Portrait
cs: Portrét

en: Position
cs: Pozice

en: Position Text
cs: Text Pozice

en: Post
cs: Příspěvek

en: Post Carousel
cs: Karusel Příspěvků

en: Post Carousels
cs: Karusely Příspěvků

en: Post Category
cs: Kategorie příspěvku

en: Post Content
cs: Odeslat obsah

en: Post Contents
cs: Obsah Příspěvku

en: Post Count
cs: Počet Příspěvků

en: Post ID is required.
cs: ID příspěvku je povinné.

en: Post IDs array is required.
cs: Pole ID příspěvků je povinné.

en: Post Info
cs: Informace O Příspěvku

en: Post Meta
cs: Meta příspěvku

en: Post Name
cs: Název Příspěvku

en: Post Offset
cs: Posun Příspěvků

en: Post Slider
cs: Posuvník pøíspìvkù

en: Post Sliders
cs: Posuvníky

en: Post Status
cs: Stav Příspěvku

en: Post Tag
cs: Příspěvek Tag

en: Post Title
cs: Titulek příspěvku

en: Post Titles
cs: Post Tituly

en: Post Type
cs: Typ Příspěvku

en: Post Type Archive
cs: Archiv typu příspěvku

en: Post Types
cs: Typy příspěvků

en: Post Visit
cs: Po návštěvě

en: Post not found.
cs: Příspěvek nebyl nalezen.

en: Post type "%s" does not exist.
cs: Typ příspěvku "%s" neexistuje.

en: Post type archive pages do not have editable page settings.
cs: Archivní stránky typu příspěvku nemají upravitelná nastavení stránky.

en: Post type is required.
cs: Typ příspěvku je povinný.

en: Post type mismatch.
cs: Neshoda typu příspěvku.

en: Post type to query (when query_type is post_type). Can be a single post type or comma-separated list. If empty, queries all post types.
cs: Typ příspěvku pro dotaz (když query_type je post_type). Může to být jeden typ příspěvku nebo seznam oddělený čárkami. Pokud je prázdné, dotazuje všechny typy příspěvků.

en: Post type to query. Can be a single post type or comma-separated list (e.g., "post", "post,product,media"). If empty, queries all post types.
cs: Typ příspěvku pro dotaz. Může to být jeden typ příspěvku nebo seznam oddělený čárkami (např. "post", "post,product,media"). Pokud je prázdné, dotazuje všechny typy příspěvků.

en: Posts For Current Page
cs: Příspěvky na aktuální stránku

en: Posts Per Page
cs: Příspěvků Na Stránku

en: Posts by %s
cs: Příspěvky od %s

en: Posts for Current Page
cs: Příspěvky Pro Aktuální Stránku

en: Premade Layout
cs: Předpřipravené Rozvržení

en: Premade Layouts
cs: Předdefinované vzhledy

en: Preset
cs: Přednastavení

en: Preset 1
cs: Předvolba 1

en: Preset 2
cs: Předvolba 2

en: Preset 3
cs: Předvolba 3

en: Preset 4
cs: Předvolba 4

en: Preset 5
cs: Předvolba 5

en: Preset 6
cs: Předvolba 6

en: Preset 7
cs: Předvolba 7

en: Preset Manager
cs: Správce předvoleb

en: Preset Name
cs: Název předvolby

en: Preset Preview
cs: Náhled Předvolby

en: Preset Settings
cs: Přednastavená nastavení

en: Presets
cs: Předvolby

en: Presets cannot be empty.
cs: Předvolby nemohou být prázdné.

en: Presets conversion encountered a fatal error.
cs: Při převodu předvoleb došlo k fatální chybě.

en: Presets conversion failed: %s
cs: Převod předvoleb se nezdařil: %s

en: Prev
cs: Předch.

en: Prevent sticky posts from appearing at the top of your loop results. When enabled, sticky posts will be treated as regular posts and sorted according to your other ordering criteria.
cs: Zabraňte tomu, aby se připnuté příspěvky zobrazovaly na začátku výsledků smyčky. Když je tato možnost zapnutá, připnuté příspěvky se budou chovat jako běžné příspěvky a seřadí se podle vašich dalších kritérií řazení.

en: Prevent the current post from appearing in the loop results. This is useful when displaying related posts to avoid showing the same post that the visitor is currently viewing.
cs: Zabraňte tomu, aby se aktuální příspěvek objevil ve výsledcích smyčky. To je užitečné při zobrazení souvisejících příspěvků, aby se nezobrazoval stejný příspěvek, který si návštěvník právě prohlíží.

en: Preview
cs: Náhled

en: Preview Dropdown
cs: Rozbalovací nabídka náhledu

en: Preview On Front End
cs: Náhled na front endu

en: Preview Page
cs: Náhled Stránky

en: Previous
cs: Předchozí

en: Previous Link
cs: Pøedchozí odkaz

en: Previous Link Arrow
cs: Šipka pro pøedchozí odkaz

en: Previous Page
cs: Předchozí Stránka

en: Previous Post
cs: Předchozí příspěvek

en: Price
cs: Cena

en: Price Text
cs: Cena Text

en: Pricing Area Background Color
cs: Barva pozadí pozadí cen

en: Pricing Button
cs: Tlačítko tabulky cen

en: Pricing Content
cs: Obsah tabulky cen

en: Pricing Heading
cs: Nadpis cenové tabulky

en: Pricing Item
cs: Položka stanovení ceny

en: Pricing Subtitle
cs: Titulek stanovení ceny

en: Pricing Table
cs: Cenové tabulky

en: Pricing Table Items
cs: Položky Ceníku

en: Pricing Tables
cs: Tabulky cen

en: Pricing Title
cs: Titulek tabulky cen

en: Pricing Top
cs: Vršek tabulky cen

en: Primary Color
cs: Primární Barva

en: Priority
cs: Priorita

en: Privacy
cs: Soukromí

en: Product
cs: Produkt

en: Product 1
cs: Produkt 1

en: Product 2
cs: Produkt 2

en: Product 3
cs: Produkt 3

en: Product 4
cs: Produkt 4

en: Product 5
cs: Produkt 5

en: Product 6
cs: Produkt 6

en: Product Additional Information
cs: Další Informace O Produktu

en: Product Breadcrumb
cs: Drobečková Navigace Produktu

en: Product Category
cs: Kategorie Produktů

en: Product Content
cs: Obsah produktu

en: Product Count
cs: Poèet produktù

en: Product Description
cs: Popis Produktu

en: Product Gallery Preview Unavailable
cs: Náhled Galerie Produktu Není K Dispozici

en: Product ID
cs: ID Produktu

en: Product ID.
cs: ID produktu.

en: Product Image
cs: Obrázek produktu

en: Product Layout
cs: Rozvržení Produktu

en: Product Name
cs: Název produktu

en: Product Offset Number
cs: Číslo offsetu produktu

en: Product Price
cs: Cena Produktu

en: Product Purchase
cs: Nákup produktu

en: Product Reviews
cs: Recenze Produktu

en: Product Reviews Count
cs: Počet Recenzí Produktu

en: Product Row Layout
cs: Rozložení produktového řádku

en: Product SKU
cs: SKU Produktu

en: Product Short Description
cs: Krátký Popis Produktu

en: Product Stock
cs: Sklad produktu

en: Product Stock Quantity
cs: Skladové Množství Produktu

en: Product Stock Status
cs: Stav Skladu Produktu

en: Product Title
cs: Název produktu

en: Product Title Text
cs: Text Názvu Produktu

en: Product Type
cs: Typ Produktu

en: Product image
cs: Obrázek produktu

en: Product long description
cs: Dlouhý popis produktu

en: Product name
cs: Název produktu

en: Product not found.
cs: Produkt nebyl nalezen.

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
cs: Množ.

en: Progress bar
cs: Ukazatel průběhu

en: Promo Button
cs: Tlačítko proma

en: Promo Description
cs: Popis proma

en: Promo Title
cs: Propagaèní název

en: Public Display Name
cs: Veřejné Zobrazované Jméno

en: Publish
cs: Publikovat

en: Publish Date
cs: Datum Publikování

en: Publish Page
cs: Publikovat Stránku

en: Published
cs: Publikováno

en: Purple
cs: Fialová

en: Quantity
cs: Množství

en: Query Type
cs: Typ Dotazu

en: Queue elements/presets using %1$s and leverage ^>*+ operators. Filter on the fly with :filter.
cs: Zařaďte prvky/předvolby do fronty pomocí %1$s a využijte operátory ^>*+. Filtrujte za běhu pomocí :filter.

en: Quick Actions
cs: Rychlé akce

en: Quote Icon
cs: Ikona citace

en: Quote Icon Background Color
cs: Barva pozadí ikony uvozovek

en: Radio Button
cs: Přepínač

en: Radio Button Background Color
cs: Barva Pozadí Přepínače

en: Radio Buttons
cs: Přepínače

en: Ramp
cs: Rampa

en: Ramp 2
cs: Rampa 2

en: Random
cs: Náhodně

en: Random Order
cs: Náhodná objednávka

en: Rate&hellip;
cs: Ohodnotit&hellip;

en: Rating
cs: Hodnocení

en: Rating Container
cs: Kontejner hodnocení

en: Rating Layout
cs: Rozvržení hodnocení

en: Read More
cs: Přečtěte si více

en: Read More Button
cs: Tlačítko Přečtěte si více

en: Read More Text
cs: Text „Číst Více“

en: Read more
cs: Přečtěte si více

en: Recent
cs: Procento

en: Red
cs: Červená

en: Redirect
cs: Pøesmìrovat

en: Redirect To The Current Page
cs: Přesměrování na aktuální stránku

en: Redirect URL
cs: Pøesmìrovací URL

en: Redirect URL Query
cs: Pøesmìrovací URL

en: Redirect to a custom URL.
cs: Pøesmìrovací URL

en: Redirect users after successful form submission.
cs: Pøesmìrovat uživatele po úspìšném vyplnìní formuláøe.

en: Redo
cs: Znovu

en: Registration Date
cs: Datum Registrace

en: Regular
cs: Normální

en: Regular 400
cs: Běžné 400

en: Regular Section
cs: Běžná Sekce

en: Reimagine
cs: Znovu si představte

en: Relation
cs: Vztah

en: Relationship
cs: Vztah

en: Relative
cs: Relativní

en: Relink them to this website's global Header, Body, and/or Footer.
cs: Znovu je propojte s globálním záhlavím, hlavním obsahem a/nebo zápatím tohoto webu.

en: Remember me
cs: Zapamatovat si mě

en: Remove
cs: Odebrat

en: Remove Attribute
cs: Odebrat Atribut

en: Remove Cookie
cs: Odebrat Cookie

en: Remove Icon
cs: Odebrat ikonu

en: Remove Icon Background Color
cs: Barva Pozadí Ikony Odebrání

en: Remove Icon Color
cs: Barva Ikony Odebrání

en: Remove Icon Font Size
cs: Velikost Písma Ikony Odebrání

en: Remove Preset
cs: Odebrat Předvolbu

en: Remove Variable
cs: Odebrat Proměnnou

en: Remove tag
cs: Odebrat štítek

en: Remove this item
cs: Odebrat tuto položku

en: Removed %s
cs: Odebráno: %s

en: Removed Column
cs: Odebrán Sloupec

en: Removed Group Preset
cs: Odebrána Předvolba Skupiny

en: Removed Module Attribute
cs: Odebrán Atribut Modulu

en: Removed Module Preset
cs: Odebrána Předvolba Modulu

en: Removed layout from template
cs: Rozvržení bylo odebráno ze šablony

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename Template
cs: Přejmenovat Šablonu

en: Renamed template
cs: Šablona byla přejmenována

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Repeat End
cs: Opakovat konec

en: Repeat Frequency
cs: Frekvence opakování

en: Repeat Gradient
cs: Opakujte přechod

en: Repeat X (horizontal)
cs: Opakovat X (horizontální)

en: Repeat Y (vertical)
cs: Opakovat Y (vertikální)

en: Repeat and Stretch
cs: Opakujte a protáhněte

en: Repeat with space between
cs: Opakujte s mezerou mezi

en: Repeater Offset
cs: Posun Repeateru

en: Repeaters Per Page
cs: Repeaterů Na Stránku

en: Replace Existing Content.
cs: Nahradit Stávající Obsah.

en: Replace Existing Preset
cs: Nahradit Stávající Předvolbu

en: Replace Global Color
cs: Nahradit globální barvu

en: Replace Value
cs: Hodnota Náhrady

en: Replaced Attributes
cs: Nahrazené Atributy

en: Replaced Group Preset
cs: Nahrazena Předvolba Skupiny

en: Replaced Module Attributes
cs: Nahrazeny Atributy Modulu

en: Replaced Module Preset
cs: Nahrazena Předvolba Modulu

en: Reply Button
cs: Tlaèítko odpovìdi

en: Report This Error
cs: Nahlásit tuto chybu

en: Required Field
cs: Povinné pole

en: Required Field Indicator Color
cs: Barva indikátoru povinného pole

en: Reset
cs: Reset Úlohy

en: Reset %1$s %2$s
cs: Obnovit %1$s %2$s

en: Reset %1$s %2$s Attributes
cs: Obnovit Atributy %1$s %2$s

en: Reset %1$s Attributes
cs: Obnovit Atributy %1$s

en: Reset %1$s Preset
cs: Obnovit Přednastavení %1$s

en: Reset %s Column Structure
cs: Obnovit Strukturu Sloupců %s

en: Reset After Duration
cs: Resetovat po trvání

en: Reset All Attributes
cs: Obnovit Všechny Atributy

en: Reset All Templates
cs: Resetovat Všechny Šablony

en: Reset Attributes
cs: Obnovit Atributy

en: Reset Content Attributes
cs: Obnovit Atributy Obsahu

en: Reset Design Attributes
cs: Obnovit Atributy Vzhledu

en: Reset Exclude From Filters
cs: Resetovat Filtry Pro Vyloučení

en: Reset Field
cs: Resetovat Pole

en: Reset Filters
cs: Resetovat Filtry

en: Reset Presets
cs: Obnovit Předvolby

en: Reset Roles
cs: Resetovat Role

en: Reset Select Content Attributes
cs: Obnovit Vybrané Atributy Obsahu

en: Reset Select Design Attributes
cs: Obnovit Vybrané Atributy Designu

en: Reset Select Presets
cs: Obnovit Vybraná Přednastavení

en: Reset Select Style Attributes
cs: Obnovit Vybrané Atributy Stylu

en: Reset Style Attributes
cs: Obnovit Atributy Stylu

en: Reset Template Assignments
cs: Resetovat Přiřazení Šablon

en: Reset Use On Filters
cs: Resetovat Filtry Použít Na

en: Reset search input
cs: Resetovat vyhledávací pole

en: Resize
cs: Změnit Velikost

en: Resize window
cs: Změnit velikost okna

en: Responsive Editor
cs: Responzivní Editor

en: Responsive Zoom In
cs: Odpovídající nazoomování

en: Responsive Zoom Out
cs: Odpovídající odzoomování

en: Restore
cs: Obnovit

en: Restore Variable
cs: Obnovit Proměnnou

en: Restored draft
cs: Koncept byl obnoven

en: Result Message
cs: Zpráva o úspìchu

en: Result Message Text
cs: Text Zprávy Výsledku

en: Results for "%1$s"
cs: Výsledky pro "%1$s"

en: Return To Theme Builder
cs: Zpět Do Theme Builder

en: Returning customer?
cs: Vrací se zákazník?

en: Review Avatar
cs: Recenze Avatar

en: Review Body
cs: Přezkum Body

en: Review Count
cs: Počet recenzí

en: Review Count Text
cs: Text Počtu Recenzí

en: Review Meta
cs: Recenze Meta

en: Review Rating
cs: Zkontrolujte hodnocení

en: Reviews
cs: Recenze

en: Reviews Count
cs: Recenze Počet

en: Ridge
cs: Rýhovaný

en: Right
cs: Vpravo

en: Right Arrow Icon
cs: Ikona Pravé Šipky

en: Right Border Color
cs: Barva rámečku

en: Right Border Style
cs: Styl rámečku

en: Right Border Width
cs: Šířka rámečku

en: Right Click
cs: Kliknutí Pravým Tlačítkem

en: Right Click Options Overlay
cs: Překryv Možností Pravého Kliknutí

en: Right Sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Right To Left
cs: Zprava doleva

en: Role Editor
cs: Editor Rolí

en: Roles
cs: Role

en: Roll
cs: Válec

en: Root
cs: Kořen

en: Root Container
cs: Kořenový Kontejner

en: Root-level Font Size (rem)
cs: Velikost Písma Kořene (rem)

en: Rotate
cs: Otočit

en: Rotate 90 Degree
cs: Otočit o 90 stupňů

en: Rotate 90 degree
cs: Otočit o 90 stupňů

en: Rotate the element on different axis to spin the element in 3D space.
cs: Otočte prvek kolem různých os a roztočte jej v 3D prostoru.

en: Rotating
cs: Rotující

en: Round
cs: Zakulacený

en: Rounded Corners
cs: Zaoblený obdélník

en: Routing
cs: Směrování

en: Row
cs: Řádek

en: Row Alignment
cs: Zarovnání

en: Row End
cs: Konec Řádku

en: Row Height
cs: Výška Řádku

en: Row Heights
cs: Výšky Řádků

en: Row Inner
cs: Vnitřní Řádek

en: Row Link Target
cs: Cíl odkazu řádku

en: Row Link URL
cs: Řádek URL odkazu

en: Row Minimum Height
cs: Minimální Výška Řádku

en: Row Reverse
cs: Obrácený Řádek

en: Row Span
cs: Rozpětí Řádku

en: Row Start
cs: Začátek Řádku

en: Rows
cs: Řádky

en: Rules
cs: Pravidla

en: Sale Badge
cs: Odznak slevy

en: Sale Badge Color
cs: Barva loga slevy

en: Sale New Price
cs: Prodej Nová cena

en: Sale New Price Text
cs: Text Nové Ceny Ve Slevě

en: Sale Old Price
cs: Prodej Stará cena

en: Sale Old Price Text
cs: Text Původní Ceny Ve Slevě

en: Sale Price
cs: Prodejní cena

en: Sale Price Text
cs: Text Ceny Ve Slevě

en: Sale Products
cs: Výprodej zboží

en: Saturation
cs: Saturace

en: Saturday
cs: sobota

en: Save
cs: Uložit

en: Save & Exit
cs: Uložit a Zavřít

en: Save & Publish
cs: Uložit a publikovat

en: Save & Set Pending
cs: Uložit a nastavit jako čekající

en: Save & Set Private
cs: Uložit a nastavit jako soukromé

en: Save & Set To Draft
cs: Uložit a nastavit jako koncept

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Save Cloud Item
cs: Uložit cloudovou položku

en: Save Divi Roles
cs: Uložit Role Divi

en: Save Draft
cs: Uložit Koncept

en: Save Dropdown
cs: Rozbalovací nabídka uložení

en: Save Individual Items
cs: Uložit jednotlivé položky

en: Save Layout to Library
cs: Uložit Rozvržení Do Knihovny

en: Save Page
cs: Uložit Stránku

en: Save Page As Draft
cs: Uložit stránku jako koncept

en: Save Preset
cs: Uložit Přednastavení

en: Save Template To Library
cs: Uložit Šablonu Do Knihovny

en: Save Theme Builder Set
cs: Uložit Sadu Theme Builder

en: Save Theme Builder Template
cs: Uložit Šablonu Theme Builder

en: Save To Divi Cloud
cs: Uložit Do Divi Cloud

en: Save To Divi Library
cs: Uložit Do Knihovny Divi

en: Save To Library
cs: Uložit Do Knihovny

en: Save Variables
cs: Uložit Proměnné

en: Save and Reload
cs: Uložit a znovu načíst

en: Save as Global
cs: Uložit jako Global

en: Save of Global Presets Has Failed
cs: Uložení globálních předvoleb se nezdařilo

en: Save this set of templates to the Divi Library for later use
cs: Uložit tuto sadu šablon do Knihovny Divi pro pozdější použití

en: Save this template to the Divi Library for later use
cs: Uložit tuto šablonu do Knihovny Divi pro pozdější použití

en: Save to Divi Cloud
cs: Uložit do Divi Cloud

en: Save to Library
cs: Uložit Do Knihovny

en: Save your current %1$s to the Divi Library for later use.
cs: Uložte aktuální %1$s do knihovny Divi pro pozdější použití.

en: Save your current module to the Divi Library for later use.
cs: Uložit aktuální modul do Knihovny Divi pro pozdější použití.

en: Save your current page to the Divi Library for later use.
cs: Uložit aktuální stránku do Knihovny Divi pro pozdější použití.

en: Save your current row to the Divi Library for later use.
cs: Uložit aktuální řádek do Knihovny Divi pro pozdější použití.

en: Save your current section to the Divi Library for later use.
cs: Uložit aktuální sekci do Knihovny Divi pro pozdější použití.

en: Saved
cs: Uložit

en: Saved Layout
cs: Uložené Rozvržení

en: Saved Module
cs: Uložený Modul

en: Saved Row
cs: Uložený Řádek

en: Saved Section
cs: Uložená Sekce

en: Saving
cs: Ukládání

en: Saving To Divi Cloud
cs: Ukládání Do Divi Cloud

en: Saving and loading from the library
cs: Uložení a načítání z knihovny

en: Saving and loading layouts from the Divi Library
cs: Ukládání a načítání rozvržení z Knihovny Divi

en: Saving to Cloud
cs: Ukládání do cloudu

en: Saving...
cs: Ukládání...

en: Scale
cs: Měřítko

en: Scaling Up and Down
cs: Měřítko nahoru a dolů

en: Scaling up & down
cs: Zvětšování a zmenšování

en: Scallops
cs: Hřebenatky

en: Scheduled
cs: Naplánováno

en: Scheduled Date
cs: Datum Naplánování

en: Screen
cs: Obrazovka

en: Scroll
cs: Svitek

en: Scroll Down Button
cs: Tlaèítko skrolování

en: Scroll Down Icon
cs: Ikona ke scrollování dolù

en: Scroll Down Icon Color
cs: Barva ikony pro posun dolů

en: Scroll Down Icon Size
cs: Velikost ikony pro posun dolů

en: Scroll To Animate
cs: Posouvat Pro Animaci

en: Scroll To Element
cs: Přejít K Prvku

en: Scroll Transform Effects
cs: Rolujte Transformační efekty

en: Search
cs: Hledat

en: Search %1$s
cs: Hledat %1$s

en: Search &hellip;
cs: Hledat &hellip;

en: Search Body Templates
cs: Hledat Šablony Hlavního Obsahu

en: Search Documentation or Get Support
cs: Hledat v Dokumentaci Nebo Získat Podporu

en: Search Fonts
cs: Hledat rozvržení

en: Search Footer Templates
cs: Hledat Šablony Zápatí

en: Search Global Canvases
cs: Hledat globální plátna

en: Search Header Templates
cs: Hledat Šablony Záhlaví

en: Search Icon Color
cs: Barva ikony vyhledávání

en: Search Icon Font Size
cs: Ikona vyhledávání Velikost písma

en: Search Icons
cs: Hledat ikony

en: Search Layout
cs: Hledat Rozvržení

en: Search Queries separated by commas
cs: Vyhledávací Dotazy Oddělené Čárkami

en: Search Results
cs: Výsledky Vyhledávání

en: Search Templates
cs: Hledat Šablony

en: Search Theme Builder Items
cs: Hledat Položky Theme Builder

en: Search Theme Builders
cs: Hledat Theme Builders

en: Search attributes...
cs: Hledat atributy...

en: Search commands...
cs: Hledat příkazy...

en: Search element types...
cs: Hledat typy elementů...

en: Search elements...
cs: Hledat prvky...

en: Search fields...
cs: Hledat pole...

en: Search for a module
cs: Hledat modul

en: Search for:
cs: Hledat:

en: Search groups...
cs: Hledat skupiny...

en: Search modules...
cs: Hledat moduly...

en: Search option groups...
cs: Hledat skupiny možností...

en: Search pages...
cs: Hledat stránky...

en: Search presets...
cs: Hledat předvolby...

en: Search results for: %s
cs: Výsledky vyhledávání pro: %s

en: Search results pages do not have editable page settings.
cs: Stránky s výsledky vyhledávání nemají upravitelná nastavení stránky.

en: Search settings...
cs: Hledat nastavení...

en: Search term
cs: Hledaný výraz

en: Search term to filter posts by title only.
cs: Hledaný výraz pro filtrování příspěvků pouze podle názvu.

en: Search variables...
cs: Hledat proměnné...

en: Search...
cs: Hledat...

en: Searches
cs: Hledání

en: Sec
cs: Sek

en: Second(s)
cs: Sekunda(Sekund)

en: Secondary Color
cs: Sekundární Barva

en: Section
cs: Sekce

en: Section Area Background Color
cs: Barva Pozadí Oblasti Sekce

en: Section Link Target
cs: Cíl odkazu na oddíl

en: Section Link URL
cs: Adresa URL odkazu oddílu

en: Section dividers allow you to add creative shape transitions between different sections on your page.
cs: Oddělovače oddílů umožňují přidávat přechody mezi různými sekcemi na stránce.

en: Sections
cs: Sekce

en: Select A Preset
cs: Vyberte A Preset

en: Select All In Container
cs: Vybrat Vše V Kontejneru

en: Select Child Option
cs: Vybrat Podřazenou Možnost

en: Select Custom Field
cs: Vyberte Vlastní Pole

en: Select Down Icon
cs: Vybrat Ikonu Dolů

en: Select Dropdown
cs: Rozbalovací nabídka pro výběr

en: Select Icon
cs: Vyberte ikonu

en: Select Left Icon
cs: Vybrat Ikonu Doleva

en: Select Menu
cs: Vybrat Menu

en: Select Next Option
cs: Vybrat Další Možnost

en: Select Next Responsive State Picker Option
cs: Vybrat Další Možnost Ve Výběru Responzivity A Stavů

en: Select Parent Option
cs: Vybrat Nadřazenou Možnost

en: Select Prev Responsive State Picker Option
cs: Vybrat Předchozí Možnost Ve Výběru Responzivity A Stavů

en: Select Previous Option
cs: Vybrat Předchozí Možnost

en: Select Right Icon
cs: Vybrat Ikonu Doprava

en: Select Templates
cs: Vybrat Šablony

en: Select a Network
cs: Vybrat síť

en: Select a canvas to display
cs: Vyberte plátno k zobrazení

en: Select a canvas to display in this portal.
cs: Vyberte plátno, které se má v tomto portálu zobrazit.

en: Select a layout file (.json) to import.
cs: Vyberte soubor rozvržení (.json) k importu.

en: Select a list
cs: Vybrat seznam

en: Select a menu
cs: Vyberte menu

en: Select a target module first to see available presets
cs: Nejprve vyberte cílový modul, aby se zobrazily dostupné předvolby

en: Select an account
cs: Vyberte účet

en: Select an animation to be used when dropdown menus appear. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
cs: Vyberte animaci, která se použije, když se zobrazí rozbalovací nabídky. Rozevírací nabídky se objeví, když se vznášíte nad odkazy s podřízenými položkami.

en: Select an ordering method for the gallery. This controls which gallery items appear first in the list.
cs: Vyberte způsob objednání galerie. Tato volba určuje, které položky galerie se zobrazí jako první v seznamu.

en: Select from thousands of premade layouts designed for every type of site
cs: Vyberte si z tisíců předem připravených rozvržení navržených pro každý typ webu

en: Select grid property...
cs: Vyberte vlastnost mřížky...

en: Select how you would like to display the featured image in slides
cs: Vyberte si, jak chcete zobrazit obrázek v posuvníku

en: Select target offset...
cs: Vyberte cílové odsazení...

en: Select the categories that you would like to exclude from the search results.
cs: Vyberte kategorie, které chcete vyloučit z výsledků vyhledávání.

en: Select the categories that you would like to include in the feed.
cs: Vyberte kategorie, které chcete zahrnout mezi poskytováné webem.

en: Select the date and time to publish this page.
cs: Vyberte datum a čas publikování této stránky.

en: Select the divider shape that you would like to use. Shapes are represented visually within the list.
cs: Vyberte tvar děliče, který chcete použít. Tvary jsou zobrazeny vizuálně v seznamu.

en: Select the post type for this page.
cs: Vyberte typ obsahu pro tuto stránku.

en: Select the shape of the dividing line used for the divider.
cs: Vyberte tvar dělící čáry použité pro dělič.

en: Select the status for this page.
cs: Vyberte stav pro tuto stránku.

en: Select up Icon
cs: Vybrat Ikonu Nahoru

en: Select which child items to target (e.g., even, odd, every 3rd)
cs: Vyberte, které podřízené položky cílit (např. sudé, liché, každá 3.)

en: Select which element to apply this attribute to
cs: Vyberte, na který prvek se má tento atribut použít

en: Selected Files:
cs: Vybrané soubory:

en: Selected Font Files:
cs: Vybrané Soubory Písma:

en: Selected Radio Button
cs: Vybrané přepínací tlačítko

en: Selected Radio Button Background Color
cs: Barva Pozadí Vybraného Přepínače

en: Selectors
cs: Selektory

en: Semi Bold
cs: Semi tučné

en: Semi Bold 600
cs: Polotučné 600

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: Sensitivity
cs: Citlivost

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Separator Text
cs: Text Oddělovače

en: Separator between breadcrumb items.
cs: Oddělovač mezi položkami drobečkové navigace.

en: Sepia
cs: Sépie

en: Service Provider
cs: Poskytovatel služby

en: Set
cs: Sada

en: Set %s
cs: Nastavit %s

en: Set As Background
cs: Nastavit pozadí

en: Set As Background Video
cs: Nastavit jako video pozadí

en: Set Details
cs: Podrobnosti Sady

en: Set Name
cs: Název Sady

en: Set as Default Preset
cs: Nastavit jako Výchozí Přednastavení

en: Set as Main Canvas
cs: Nastavit jako hlavní plátno

en: Set background to Primary Color
cs: Nastavit pozadí na Primární Barvu

en: Set background to Secondary Color
cs: Nastavit pozadí na Sekundární Barvu

en: Set how many columns this item should span horizontally.
cs: Nastavte, přes kolik sloupců se má tato položka vodorovně roztáhnout.

en: Set how many rows this item should span vertically.
cs: Nastavte, přes kolik řádků se má tato položka svisle rozpínat.

en: Set the fixed height for each row in the grid. All rows will maintain this exact height regardless of their content, creating a uniform grid structure.
cs: Nastavte pevnou výšku pro každý řádek v mřížce. Všechny řádky budou mít tuto přesnou výšku bez ohledu na obsah, čímž vznikne jednotná struktura mřížky.

en: Set the fixed width for each column in the grid. All columns will maintain this exact width regardless of their content or container size.
cs: Nastavte pevnou šířku každého sloupce v mřížce. Všechny sloupce si zachovají přesně tuto šířku bez ohledu na svůj obsah nebo velikost kontejneru.

en: Set the minimum height for each row in the grid. Rows will never be shorter than this height, ensuring adequate space for content and maintaining layout consistency.
cs: Nastavte minimální výšku pro každý řádek v mřížce. Řádky nikdy nebudou kratší než tato výška, což zajistí dostatek místa pro obsah a zachová konzistenci rozvržení.

en: Set the minimum width for each column in the grid. Columns will never be smaller than this width, ensuring content remains readable and properly formatted.
cs: Nastavte minimální šířku každého sloupce v mřížce. Sloupce nikdy nebudou menší než tato šířka, což zajistí čitelnost a správné formátování obsahu.

en: Set the number of columns in the grid. This determines how many vertical columns your grid layout will have across the container width.
cs: Nastavte počet sloupců v mřížce. Určuje, kolik svislých sloupců bude mít rozložení mřížky napříč šířkou kontejneru.

en: Set the number of posts to display per page in your loop. This controls how many items are shown before pagination is required.
cs: Nastavte počet příspěvků, které se mají v rámci smyčky zobrazit na stránku. Tím určíte, kolik položek se zobrazí, než bude potřeba stránkování.

en: Set the number of posts to skip from the beginning of your query results. Use this to exclude the first few posts and start your loop from a different point.
cs: Nastavte počet příspěvků, které se mají přeskočit od začátku výsledků dotazu. Použijte to k vynechání několika prvních příspěvků a ke spuštění smyčky od jiného místa.

en: Set the number of rows in the grid. This determines how many horizontal rows your grid layout will have down the container height.
cs: Nastavte počet řádků v mřížce. Určuje, kolik vodorovných řádků bude mít rozvržení mřížky po výšce kontejneru.

en: Set the offset distance for the dropdown menu.
cs: Nastavte vzdálenost odsazení pro rozbalovací nabídku.

en: Set the position of the field labels.
cs: Nastavte polohu popisků polí.

en: Set the position of the slider (0-100).
cs: Nastavte pozici posuvníku (0–100).

en: Set the row layout.
cs: Nastavte rozložení řádků.

en: Set the width of the fields.
cs: Nastavte šířku polí.

en: Set where this item should end horizontally within the grid. Negative values are supported.
cs: Nastavte, kde má tato položka v mřížce vodorovně končit. Záporné hodnoty jsou podporovány.

en: Set where this item should end vertically within the grid. Negative values are supported.
cs: Nastavte, kde má tato položka v mřížce svisle končit. Záporné hodnoty jsou podporovány.

en: Set where this item should start horizontally within the grid. Negative values are supported.
cs: Nastavte, kde má tato položka v mřížce vodorovně začínat. Záporné hodnoty jsou podporovány.

en: Set where this item should start vertically within the grid. Negative values are supported.
cs: Nastavte, kde má tato položka v mřížce svisle začínat. Záporné hodnoty jsou podporovány.

en: Setting
cs: Nastavení

en: Setting States
cs: Stavy Nastavení

en: Setting a maximum height will prevent your element from ever surpassing the defined height value. As your module content increases and surpasses the maximum height, it will overflow the element wrapper.
cs: Nastavení maximální výšky zabrání tomu, aby prvek překročil definovanou hodnotu výšky. S tím, jak se obsah vašeho modulu zvyšuje a překračuje maximální výšku, přeteče prvek.

en: Setting a maximum width will prevent your element from ever surpassing the defined width value. Maximum width can be used in combination with the standard width setting. Maximum width supersedes the normal width value.
cs: Nastavení maximální šířky zabrání tomu, aby prvek překročil definovanou hodnotu šířky. Maximální šířku lze použít v kombinaci se standardním nastavením šířky. Maximální šířka nahradí normální hodnotu šířky.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings Modal Default Position
cs: Výchozí Pozice Okna Nastavení

en: Settings Tabs
cs: Karty Nastavení

en: Settings Types
cs: Typy Nastavení

en: Settings, Background, Color Palette, Gutters, Custom CSS, Performance
cs: Nastavení, Pozadí, Paleta Barev, Mezery, Vlastní CSS, Výkon

en: Settings, History, Exit, Shortcuts
cs: Nastavení, Historie, Ukončit, Zkratky

en: Settings, Pages, Posts, Custom Post Types
cs: Nastavení, Stránky, Příspěvky, Vlastní Typy Příspěvků

en: Shadow Color
cs: Barva písma podtitulku

en: Shadow's horizontal distance from the element. A negative value places the shadow to the left of the element.
cs: Stínová horizontální vzdálenost od prvku. Záporná hodnota umístí stín nalevo od prvku.

en: Shadow's horizontal distance from the text. A negative value places the shadow to the left of the text.
cs: Stínová horizontální vzdálenost od textu. Záporná hodnota umístí stín na levé straně textu.

en: Shadow's vertical distance from the element. A negative value places the shadow above the element.
cs: Stínová vertikální vzdálenost od prvku. Záporná hodnota umístí stín nad prvek.

en: Shadow's vertical distance from the text. A negative value places the shadow above the text.
cs: Stínová svislá vzdálenost od textu. Záporná hodnota umístí stín nad text.

en: Shapes
cs: Tvary

en: Shift all colors by this amount.
cs: Změňte všechny barvy o tuto částku.

en: Shipping
cs: Doprava

en: Shopping Cart Icon Color
cs: Nákupní košík ikonu barvy

en: Shopping Cart Icon Font Size
cs: Velikost písma ikony nákupního košíku

en: Short Description
cs: Stručný popis

en: Shortcode Module
cs: Modul Shortcode

en: Shortcut
cs: Zkratka

en: Shortcut name has to be unique. There is already existing shortcut using this name:
cs: Název zkratky musí být jedinečný. Tato zkratka už tento název používá:

en: Show %1$s Icon
cs: %1$s ikona

en: Show %s Icon
cs: Zobrazit Ikonu %s

en: Show Arrows
cs: Zobrazit šipky

en: Show Author
cs: Zobrazit autora

en: Show Author Avatar
cs: Zobrazit autora Avatar

en: Show Border Separator
cs: Smazat rámeček oddělovače

en: Show Bullets
cs: Zobrazit odrážky

en: Show Button
cs: Tlačítko Sledovat

en: Show Button Icon
cs: Zobrazit Ikonu Tlačítka

en: Show CTA On Mobile
cs: Zobrazit obrázek na mobilu

en: Show Cart Quantity
cs: Zobrazit množství v košíku

en: Show Categories
cs: Zobrazit kategorie

en: Show Child Elements
cs: Zobrazit Podřízené Prvky

en: Show Comment Count
cs: Zobrazit Komentář Počet

en: Show Comments Count
cs: Zobrazit počet komentářů

en: Show Content
cs: Zobrazit obsah

en: Show Content On Mobile
cs: Na mobilním zařízení skrýt obsah

en: Show Controls
cs: Zobrazit ovládání

en: Show Coupon Code
cs: Zobrazit kód kupónu

en: Show Customer Reviews Count
cs: Zobrazit počet hodnocení zákazníků

en: Show Date
cs: Zobrazit datum

en: Show Disabled Modules At 50% Opacity
cs: Zobrazit Zakázané Moduly s 50% Neprůhledností

en: Show Divider
cs: Zobrazovat oddělovač

en: Show Dot Navigation
cs: Zobrazit Tečkovou Navigaci

en: Show Dropdown On
cs: Zobrazit Rozbalovací Nabídku Na

en: Show Element
cs: Zobrazit Prvek

en: Show Excerpt
cs: Zobrazit výňatek

en: Show Featured Drop Shadow
cs: Zobrazit Doporučené Drop Shadow

en: Show Featured Image
cs: Zobrazit uvedený obrázek

en: Show First Name Field
cs: Zobrazit pole Jméno

en: Show Gallery Images
cs: Zobrazit obrázky galerie

en: Show Image
cs: Zobrazit obrázek

en: Show Image / Video On Mobile
cs: Zobrazit obrázek / video na mobilním zařízení

en: Show Image On Mobile
cs: Zobrazit obrázek na mobilu

en: Show Image Overlays on Main Video
cs: Zobrazit překryvné obrázky na hlavním videu

en: Show Inner Shadow
cs: Zobrazit vniřní stín

en: Show Last Name Field
cs: Zobrazit pole Příjmení

en: Show Meta
cs: Zobrazit Meta

en: Show Name
cs: Zobrazit jméno

en: Show Next Post Link
cs: Skrýt odkaz na další pøíspìvek

en: Show On Front End
cs: Zobrazit Na Frontendu

en: Show Only
cs: Zobrazit ovládání

en: Show Pagination
cs: Zobrazit stránkování

en: Show Percentage
cs: Zobrazit procento

en: Show Post Categories
cs: Zobrazit kategorie příspěvků

en: Show Post Meta
cs: Zobrazit metaúdaje o pøíspìvku

en: Show Previous Post Link
cs: Skrýt odkaz na pøedchozí pøíspìvek

en: Show Price
cs: Zobrazit cenu

en: Show Product Image
cs: Zobrazit obrázek produktu

en: Show Quantity Field
cs: Zobrazit pole množství

en: Show Quote Icon
cs: Ikona citace

en: Show Rating
cs: Zobrazit hodnocení

en: Show Read More Button
cs: Zobrazit tlaèítko Èíst dál

en: Show Remove Item Icon
cs: Zobrazit ikonu Odebrat položku

en: Show Reply Button
cs: Tlačítko Zobrazit odpověď

en: Show SKU
cs: Zobrazit SKU

en: Show Sale Badge
cs: Zobrazit odznak prodeje

en: Show Scroll Down Button
cs: Zobrazit tlačítko pro posun dolů

en: Show Search Icon
cs: Zobrazit ikonu vyhledávání

en: Show Shopping Cart Icon
cs: Zobrazit ikonu nákupního košíku

en: Show Space Below The Image
cs: Odstranit prostor pod obrázkem

en: Show Star Rating
cs: Zobrazit hodnocení hvězdičkami

en: Show Stock
cs: Zobrazit skladové zásoby

en: Show Tags
cs: Zobrazit značky

en: Show Theme Builder Layouts
cs: Zobrazit Rozvržení Theme Builder

en: Show Title
cs: Zobrazit titulek

en: Show Title and Caption
cs: Zobrazit titulek a popisek

en: Show Update Cart Button
cs: Zobrazit tlačítko Aktualizovat košík

en: Showing the full content will not truncate your posts in the slider. Showing the excerpt will only display excerpt text.
cs: Zobrazení celého obsahu neoøízne vaše pøíspìvky v posuvníku. Zobrazení úryvku zobrazí pouze text úryvku.

en: Showing the full content will not truncate your posts on the index page. Showing the excerpt will only display your excerpt text.
cs: Zobrazení celého obsahu nebude zkracovat vaše příspěvky na stránce rejstříku. Zobrazením výňatku se zobrazí pouze váš vyňatý text.

en: Shrink
cs: Smršťování

en: Shrink to Fit
cs: Zmenšit Na Míru

en: Sidebar
cs: Postranní panel

en: Sidebar Layout
cs: Rozvržení Postranního Panelu

en: Sidebars
cs: Bočnice

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop up to activate Divi Cloud.
cs: Přihlaste se do svého účtu Elegant Themes pomocí vyskakovacího okna a aktivujte Divi Cloud.

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
cs: Přihlaste se ke svému účtu Elegant Themes pomocí vyskakovacího okna a aktivujte Divi Cloud.

en: Signed
cs: Se Znaménkem

en: Simply describe your page content, sit back, relax, and let Divi AI build your page with the click of a button.
cs: Jednoduše popište obsah stránky, usaďte se, uvolněte se a nechte Divi AI vytvořit stránku jedním kliknutím.

en: Simply describe your page, sit back, relax and let Divi AI build it for you
cs: Jednoduše popište svou stránku, posaďte se, uvolněte se a nechte Divi AI, aby ji pro vás vytvořila

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
cs: Protože váš prohlížeč nepodporuje JavaScript nebo je vypnutý, nezapomeňte před odesláním objednávky kliknout na tlačítko %1$sAktualizovat součty%2$s. Pokud tak neučiníte, může vám být účtována vyšší částka než je uvedena výše.

en: Singular
cs: Jednotné

en: Site Logo
cs: Logo Webu

en: Site Tagline
cs: Slogan Webu

en: Site Title
cs: Název Webu

en: Site visitors who subscribe to your list will be redirected to this URL.
cs: Návštěvníci stránek, kteří se přihlásí k vašemu seznamu, budou přesměrováni na tuto adresu URL.

en: Size
cs: Velikost

en: Sizes
cs: Velikosti

en: Sizing
cs: Zmìny velikosti

en: Skype Button Action
cs: Skype Tlačítko Akce

en: Slant
cs: Sklon

en: Slant 2
cs: Šikmá 2

en: Slide
cs: Slajd

en: Slide Active Controller
cs: Ovladač uživatelského rozhraní slajdu

en: Slide Active Controllers
cs: Aktivní Ovladače Snímku

en: Slide Arrows
cs: Šipky posouvání

en: Slide Button
cs: Tlačítko slajdu

en: Slide Controllers
cs: Ovladače slajdu

en: Slide Description
cs: Popis slajdu

en: Slide Description Container
cs: Kontejner popisu slidů

en: Slide Image
cs: Obrázek snímku

en: Slide Meta
cs: Titulek slajdu

en: Slide Title
cs: Titulek slajdu

en: Slider
cs: Posuvník

en: Slider Arrows
cs: Šipky posuvníku

en: Slider Arrows Color
cs: Barva šipek posuvníku

en: Slider Color
cs: Barva Posuvníku

en: Slider Controls
cs: Ovládání posuvníku

en: Slider Controls Color
cs: Barva ovládání posuvníku

en: Sliders
cs: Posuvníky

en: Slides
cs: Prezentace

en: Slides to Scroll
cs: Posunout Snímky

en: Slides to Show
cs: Zobrazit Snímky

en: Smiles
cs: úsměvy

en: Social Follow
cs: Sledování na sociálních sítích

en: Social Icon
cs: Ikona sociální sítě

en: Social Media Follow
cs: Sledovat sociální sítě

en: Social Media Follows
cs: Sociální média následují

en: Social Network
cs: Sociální síť

en: Social Networks
cs: Sociální sítě

en: Soft Light
cs: Měkké světlo

en: Solid
cs: Pevný

en: Solid Icons
cs: Pevné ikony

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
cs: Omlouváme se, ale zdá se, že pro váš stát nejsou k dispozici žádné platební metody. Pokud potřebujete pomoc nebo si přejete domluvit alternativní řešení, kontaktujte nás prosím.

en: Sort By Date: Newest To Oldest
cs: Seřadit podle data: Od nejnovějších k nejstarším

en: Sort By Date: Oldest To Newest
cs: Seřadit podle data: Od nejstarších k nejnovějším

en: Sort By Popularity
cs: Seřadit podle oblíbenosti

en: Sort By Price: High To Low
cs: Seřadit podle ceny: Od vysoké po nízkou

en: Sort By Price: Low To High
cs: Seřadit podle ceny: Od nízké po vysokou

en: Sort By Rating
cs: Seřadit podle hodnocení

en: Sort by Menu Order
cs: Seřadit podle pořadí nabídek

en: Source Element
cs: Zdrojový Prvek

en: Space
cs: Mezera

en: Space Around
cs: Mezera Okolo

en: Space Between
cs: Mezera Mezi

en: Space Evenly
cs: Mezera Rovnoměrně

en: Spacing
cs: Øádkování

en: Spacing Settings
cs: Nastavení Rozestupů

en: Spam Protection
cs: Ochrana proti spamu

en: Specialty
cs: Specializace

en: Specialty Column
cs: Speciální Sloupec

en: Specialty Section
cs: Speciální Sekce

en: Specific %1$s
cs: Konkrétní %1$s

en: Specific %1$s Pages
cs: Konkrétní Stránky %1$s

en: Specific Author Page
cs: Konkrétní Stránka Autora

en: Specific Author Page By Role
cs: Konkrétní Stránka Autora Podle Role

en: Specific Search Queries
cs: Konkrétní vyhledávací dotazy

en: Specific post ID to exclude when exclude_current_post is true. Can be a single ID or comma-separated list.
cs: Konkrétní ID příspěvku k vyloučení, když exclude_current_post je true. Může to být jedno ID nebo seznam oddělený čárkami.

en: Specific post IDs to exclude from the query. Can be a single ID or comma-separated list.
cs: Konkrétní ID příspěvků k vyloučení z dotazu. Může to být jedno ID nebo seznam oddělený čárkami.

en: Specific post IDs to include in the query. Can be a single ID or comma-separated list.
cs: Konkrétní ID příspěvků k zahrnutí do dotazu. Může to být jedno ID nebo seznam oddělený čárkami.

en: Specify the data type of the meta value for proper comparison. Choose from CHAR (text), NUMERIC (numbers), DECIMAL (decimal numbers), or other data types.
cs: Zadejte datový typ meta hodnoty pro správné porovnání. Vyberte z CHAR (text), NUMERIC (čísla), DECIMAL (desetinná čísla) nebo dalších datových typů.

en: Specify the value of your link's <em>rel</em> attribute. The <em>rel</em> attribute specifies the relationship between the current document and the linked document.<br><strong>Tip:</strong> Search engines can use this attribute to get more information about a link.
cs: Specifikujte hodnotu <em>rel</em> atributu vašeho odkazu. Atribut <em>rel</em> stanovuje vztah mezi souèasným a propojeným dokumentem.<br><strong>Tip:</strong> Vyhledávaèe mùžou tento atribut použít, aby zjistili více informací o odkazu.

en: Spectrum Picker
cs: Výběr Spektra

en: Spectrum Range
cs: Rozsah Spektra

en: Speculation Rule
cs: Pravidlo Spekulace

en: Speculation Rules
cs: Pravidla Spekulace

en: Speed Up The Builder With Prerendering
cs: Zrychlit Editor Pomocí Prerenderingu

en: Speed up or slow down your animation by adjusting the animation duration. Units are in milliseconds and the default animation duration is one second.
cs: Zrychlete nebo zpomalujte animaci úpravou trvání animace. Jednotky jsou v milisekundách a výchozí doba animace je jedna sekunda.

en: Split Testing
cs: A/B Testování

en: Split Testing Statistics
cs: Statistiky Split Testování

en: Square
cs: Náměstí

en: Square Stripes
cs: Čtvercové pruhy

en: Squares
cs: Čtverce

en: Stacked
cs: Skládaný

en: Standard Meta Keys
cs: Standardní Meta Klíče

en: Star Rating
cs: Hodnocení hvězdičkami

en: Start
cs: Začátek

en: Start Position
cs: Počáteční pozice

en: Start Typing
cs: Spustit nástroj na tvorbu

en: Start from a layout in your Divi Library or clone an existing page
cs: Začněte s rozvržením z vaší knihovny Divi nebo klonujte existující stránku

en: Starting
cs: Začíná

en: Starting %s
cs: Začátek %s

en: Starting Blur
cs: Spuštění rozostření

en: Starting Offset
cs: Počáteční offset

en: Starting Opacity
cs: Spuštění neprůhlednosti

en: Starting Rotation
cs: Spuštění rotace

en: Starting Scale
cs: Počáteční měřítko

en: State
cs: Stav

en: Static
cs: Statické

en: Status
cs: Stav

en: Stick to Bottom
cs: Držte se dna

en: Stick to Top
cs: Držte se nahoře

en: Stick to Top and Bottom
cs: Držte se nahoře a dole

en: Sticky
cs: Připnuté

en: Sticky Bottom Offset
cs: Lepkavý spodní odsazení

en: Sticky State
cs: Připnutý Stav

en: Sticky Top Offset
cs: Lepkavý horní offset

en: Stop
cs: Zastavit

en: Store State
cs: Uložit stav

en: Store States
cs: Uložit stavy

en: Stretch
cs: Roztáhnout

en: Stretch to Fill
cs: Roztažením vyplňte

en: Strikethrough
cs: Míra proklikù

en: Strings
cs: Řetězce

en: Structure
cs: Struktura

en: Style
cs: Styly

en: Style Attributes
cs: Atributy Stylu

en: Style Position
cs: Pozice Stylu

en: Style Settings
cs: Nastavení Stylu

en: Style Type
cs: Typ Stylu

en: Styles
cs: Styly

en: Sub Agent
cs: Dílčí agent

en: Submit
cs: Odeslat

en: Submit Button
cs: Tlaèítko poslat

en: Submit Comment
cs: Odeslat Komentář

en: Submit a Comment
cs: Odeslat Komentář

en: Subscribe Button
cs: Tlaèítko poslat

en: Subscription Error:
cs: Chyba odběru:

en: Subtitle
cs: Podtitulek

en: Subtitle Goes Here
cs: Sem Zadejte Podnadpis

en: Subtitle Text
cs: Text Podtitulu

en: Subtotal
cs: Mezisoučet

en: Success Action
cs: Sekce

en: Success Message
cs: Zpráva o úspìchu

en: Success!
cs: Úspěch!

en: Successfully updated %d field(s).
cs: Úspěšně aktualizováno: %d pole/polí.

en: Sunday
cs: Neděle

en: Support Center
cs: Centrum Podpory

en: Supported File Formats:
cs: Podporované Formáty Souborů:

en: Supported Font Weights
cs: Podporované hmotnosti písma

en: Switch Back To Classic Editor
cs: Přepnout zpět na klasický editor

en: Switch Tab
cs: Přepnout Kartu

en: Sync children to global module
cs: Synchronizovat podřízené položky s globálním modulem

en: Sync values
cs: Hodnoty synchronizace

en: Tab
cs: Karta

en: Tab Text
cs: Text Karty

en: Table
cs: Stůl

en: Table Background Color
cs: Barva Pozadí Tabulky

en: Table Cell
cs: Buňka tabulky

en: Table Cell Alternating Background Color
cs: Buňka tabulky střídající se barva pozadí

en: Table Cell Background Color
cs: Barva Pozadí Buňky Tabulky

en: Table Header
cs: Záhlaví tabulky

en: Table Header Background Color
cs: Barva pozadí hlavičky tabulky

en: Table Header Row
cs: Řádek záhlaví tabulky

en: Table Row
cs: Řádek tabulky

en: Table Row Background Color
cs: Barva Pozadí Řádku Tabulky

en: Table Rows
cs: Řádky tabulky

en: Tablet View
cs: Zobrazení Na Tabletu

en: Tablet Wide
cs: Tablet Na Šířku

en: Tabs
cs: Záložky

en: Tabs Content
cs: Obsah tabulek

en: Tabs Controls
cs: Ovládání záložek

en: Tag
cs: Štítek

en: Tag 1
cs: Štítek 1

en: Tag 2
cs: Štítek 2

en: Tag 3
cs: Štítek 3

en: Tag Page
cs: Stránka značky

en: Tag input container
cs: Kontejner pro zadávání štítků

en: Tags
cs: Štítky

en: Tags Separator
cs: Oddělovač Štítků

en: Target
cs: Cíl

en: Target Element
cs: Cílový Prvek

en: Target Loop
cs: Cílová Smyčka

en: Target Module
cs: Cílový Modul

en: Target Offset
cs: Cílové Odsazení

en: Target predefined selectors within this element without the need to write out selectors name. i.e. %s
cs: Cilte na předdefinované selektory v tomto prvku bez nutnosti vypisovat názvy selektorů, např. %s

en: Taxonomy
cs: Taxonomie

en: Taxonomy to query (when query_type is terms). Can be a single taxonomy or comma-separated list.
cs: Taxonomie pro dotaz (když query_type je terms). Může to být jedna taxonomie nebo seznam oddělený čárkami.

en: Template
cs: Šablona

en: Template Details
cs: Podrobnosti Šablony

en: Template Name
cs: Název Šablony

en: Template Settings
cs: Nastavení Šablony

en: Templates
cs: Šablony

en: Term
cs: Termín

en: Term Count
cs: Počet Termínů

en: Term Description
cs: Popis Termínu

en: Term ID
cs: ID Termínu

en: Term ID to filter by (when query_type is post_type). Can be a single ID or comma-separated list.
cs: ID termínu pro filtrování (když query_type je post_type). Může to být jedno ID nebo seznam oddělený čárkami.

en: Term Link
cs: Odkaz na Termín

en: Term Name
cs: Název Termínu

en: Term Offset
cs: Posun Termínů

en: Term Order
cs: Pořadí Termínů

en: Terms
cs: Termíny

en: Terms Groups
cs: Skupiny Termínů

en: Terms Per Page
cs: Termínů Na Stránku

en: Testimonial
cs: Reference

en: Testimonial Author
cs: Autor reference

en: Testimonial Description
cs: Popis reference

en: Testimonial Meta
cs: Meta reference

en: Testimonial Portrait
cs: Portrét reference

en: Testimonials
cs: Osvědčení

en: Text & Logo Alignment
cs: Zarovnání textu a loga

en: Text Alignment
cs: Zarovnání textu

en: Text Background Color
cs: Barva pozadí textu

en: Text Color
cs: Barva textu

en: Text Overlay Border Radius
cs: Rozsah hranic pøekryvu textu

en: Text Overlay Color
cs: Barva pøekryvu textu

en: Text Shadow
cs: Textový stín

en: Text Shadow Blur Strength
cs: Stínová síla textu

en: Text Shadow Color
cs: Barva textu

en: Text Shadow Horizontal Length
cs: Textová stínová horizontální délka

en: Text Shadow Vertical Length
cs: Vertikální zarovnání textu

en: Text Size
cs: Velikost Textu

en: Text Vertical Alignment
cs: Vertikální zarovnání textu

en: Text for the home link in the breadcrumb.
cs: Text pro odkaz na domovskou stránku v drobečkové navigaci.

en: Textarea
cs: Oblast textu

en: Texts
cs: Texty

en: Thanks for contacting us
cs: Děkujeme za kontaktování

en: The D4 presets data to convert to D5 format and apply migrations.
cs: Data předvoleb D4 k převodu do formátu D5 a provedení migrací.

en: The Google Maps API Script is currently disabled in the <a href="%s" target="_blank">Theme Options</a>. This module will not function properly without the Google Maps API.
cs: Skript Google Maps API je aktuálně zakázán v <a href="%s" target="_blank">Nastavení šablony</a>. Tento modul nebude bez Google Maps API fungovat správně.

en: The HTML attribute name (e.g., class, data-custom)
cs: Název HTML atributu (např. class, data-custom)

en: The ID of the current post (used for exclude_current_post)
cs: ID aktuálního příspěvku (použije se pro exclude_current_post)

en: The REST API route definition for %s is missing the required permission_callback argument.
cs: Definici trasy REST API pro %s chybí povinný argument permission_callback.

en: The REST API route definition missing the required permission_callback argument.
cs: Definici trasy REST API chybí povinný argument permission_callback.

en: The Skype account name.
cs: Skype jméno účtu.

en: The URL for this social network link.
cs: Adresa URL kvůli odkazu na tuto sociální síť.

en: The account ID.
cs: ID účtu.

en: The account data.
cs: Data účtu.

en: The account name.
cs: Název účtu.

en: The body layout of a template should not be disabled if you wish to display and edit the content of individual posts using this layout.
cs: Rozvržení hlavního obsahu šablony by nemělo být zakázáno, pokud chcete pomocí tohoto rozvržení zobrazovat a upravovat obsah jednotlivých příspěvků.

en: The bullet point that begins each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
cs: Bod odrážky, který začíná každou položku seznamu, může být umístěn uvnitř nebo mimo rámec nadřazeného seznamu. Umístění položek seznamu uvnitř bude odsazeno dále v seznamu.

en: The characters that begin each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
cs: Znaky na začátku každé položky seznamu lze umístit buď dovnitř, nebo vně obalového prvku seznamu. Umístění dovnitř položky více odsune v rámci seznamu.

en: The characters that begins each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
cs: Znaky, které začínají každou položku seznamu, mohou být umístěny uvnitř nebo mimo rámec nadřazeného seznamu. Umístění položek seznamu uvnitř bude odsazeno dále v seznamu.

en: The color of the shadow.
cs: Barva stínu.

en: The dividing line can be placed either above, below or in the center of the module.
cs: Dělicí linku lze umístit buď nad, pod nebo do středu modulu.

en: The following account will be removed:
cs: Následující úèet bude odebrán:

en: The higher the value, the bigger the blur, the shadow becomes wider and lighter.
cs: Čím vyšší hodnota, tím větší je rozostření, stín se stává širším a světlejším.

en: The item you are trying to convert is empty.
cs: Položka, kterou se pokoušíte převést, je prázdná.

en: The library item type is not attached to a given item.
cs: Typ položky v knihovně není připojen k dané položce.

en: The message that will be shown to site visitors who subscribe to your list.
cs: Zpráva, která se zobrazí návštěvníkům webu, kteří se přihlásili k vašemu seznamu.

en: The page you requested could not be found.
cs: Požadovanou stránku se nepodařilo najít.

en: The preset data is too large to save in a single request. This usually happens when you have a large number of presets. The system will automatically split the data into smaller chunks and retry. Please try saving again.
cs: Data předvoleb jsou příliš velká na uložení v rámci jednoho požadavku. K tomu obvykle dochází, když máte velké množství předvoleb. Systém data automaticky rozdělí na menší části a zkusí to znovu. Zkuste prosím uložit znovu.

en: The provider slug.
cs: Slug poskytovatele.

en: The selected canvas no longer exists
cs: Vybrané plátno už neexistuje

en: The speed at which the carousel automatically cycles.
cs: Rychlost, s jakou karusel automaticky prochází.

en: The speed of the slide transition animation.
cs: Rychlost animačního přechodu snímků.

en: The title of your blurb will appear in bold below your blurb image.
cs: Titulek vaší upoutávky se objeví tučně pod vaším obrázkem upoutávky.

en: The title will appear above the content and when the accordion is closed.
cs: Nadpis se zobrazí nad obsahem a také při zavřeném akordeonu.

en: The title will appear above the content and when the toggle is closed.
cs: Titulek přepnutí se objeví nad obsahem a když je přepínač zavřený.

en: The title will be used within the tab button for this tab.
cs: Titulek bude použit v textu tlačítka pro tuto záložku.

en: The value for this attribute (e.g., my-class, custom-value)
cs: Hodnota tohoto atributu (např. my-class, custom-value)

en: Theme Builder Item
cs: Položka Theme Builder

en: Theme Builder Items
cs: Položky Theme Builder

en: Theme Builder Library Templates
cs: Šablony Knihovny Theme Builder

en: Theme Builder Template Editing
cs: Úpravy Šablony Theme Builder

en: Theme Customizer
cs: Přizpůsobení Motivů

en: Theme Options
cs: Možnosti Motivů

en: There are no reviews yet.
cs: Zatím nejsou žádné recenze.

en: There must be operators between values
cs: Mezi hodnotami musí být operátory

en: There must be spaces around operators
cs: Kolem operátorů musí být mezery

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
cs: Při odesílání zprávy došlo k chybě. Zkuste to prosím později.

en: There was no response.
cs: Nepřišla žádná odpověď.

en: Thin
cs: Tenký

en: Thin 100
cs: Tenké 100

en: Thinking...
cs: Přemýšlím...

en: This %1$s
cs: Tento %1$s

en: This Divi 4 module is running in backwards compatibility mode because it has custom settings applied to it by a third-party Divi Extension which is not yet compatible with Divi 5. You can edit the shortcode directly or recreate the module using Divi 5.
cs: Tento modul Divi 4 běží v režimu zpětné kompatibility, protože na něm jsou použita vlastní nastavení z rozšíření Divi třetí strany, které zatím není kompatibilní s Divi 5. Můžete upravit shortcode přímo nebo modul znovu vytvořit pomocí Divi 5.

en: This Layout Is Built With Divi
cs: Toto rozvržení je vytvořené v Divi

en: This Loop %1$s
cs: Tato Smyčka %1$s

en: This applies motion effects to individual elements within the module rather than the module as a whole. For example, to each image within a Gallery, rather than the Gallery container.
cs: To aplikuje pohybové efekty na jednotlivé prvky v modulu spíše než na modul jako celek. Například do každého obrázku v galerii, nikoli do kontejneru Galerie.

en: This attribute exists in the following presets:
cs: Tento atribut existuje v následujících předvolbách:

en: This content could not be displayed. Click the button below to save and reload the builder
cs: Tento obsah nelze zobrazit. Klikněte na tlačítko níže a uložte a znovu načtěte tvůrce

en: This content could not be displayed. Please report this error to our team so that we can fix it and then save and reload the builder.
cs: Tento obsah nelze zobrazit. Oznamte prosím tuto chybu našemu týmu, abychom ji mohli opravit a poté znovu načíst a znovu načíst tvůrce.

en: This content will appear below the subscribe button.
cs: Obsah, který sem vložíte, se objeví pod textem podnadpisu.

en: This content will appear below the title.
cs: Obsah, který sem vložíte, se objeví pod textem podnadpisu.

en: This controls how your text is aligned within the module.
cs: Tato volba určuje, jak je text zarovnán v rámci modulu.

en: This controls the direction of the lazy-loading animation.
cs: Ovládá směr pohybu líného načítání obrázků.

en: This controls the orientation of the image within the module.
cs: Toto ovládá orientaci obrázku v modulu.

en: This controls the transition delay of the hover animation.
cs: Toto ovládá přechodové zpoždění animace vznášení.

en: This controls the transition duration of the hover animation.
cs: Tím se řídí doba přechodu animace vznášení.

en: This controls the transition speed curve of the hover animation.
cs: Toto ovládá křivku přechodové rychlosti animace vznášení.

en: This field is disabled
cs: Toto pole je zakázané

en: This file should not be imported in this context.
cs: Tento soubor by se v tomto kontextu neměl importovat.

en: This import contains references to the global Header, Body, and/or Footer from the website they were exported from. How would you like to import these references?
cs: Tento import obsahuje odkazy na globální záhlaví, hlavní obsah a/nebo zápatí z webu, ze kterého byly exportovány. Jak chcete tyto odkazy importovat?

en: This is a legacy Divi 4 module running in backwards compatibility mode. In most cases, legacy modules should appear the same as they did in Divi 4. However, these modules aren't as performant and fully featured as Divi 5 modules.
cs: Toto je starší modul Divi 4 spuštěný v režimu zpětné kompatibility. Ve většině případů by se starší moduly měly zobrazovat stejně jako v Divi 4. Tyto moduly však nejsou tak výkonné a plně vybavené jako moduly Divi 5.

en: This is the date the countdown timer is counting down to.
cs: Toto je datum, ke kterému se časovač odpočtu odpočítává.

en: This is the title displayed for the countdown timer.
cs: Toto je titulek zobrazený pro odpočítávání.

en: This item is assigned to another template. Saving will override and remove its current assignment.
cs: Tato položka je přiřazena k jiné šabloně. Uložením se přepíše a odstraní její aktuální přiřazení.

en: This layout contains global design presets. Check the box below to import these styles as presets, or leave it unchecked to bring them in as static styles.
cs: Toto rozvržení obsahuje globální přednastavení návrhu. Zaškrtněte políčko níže, chcete-li tyto styly importovat jako přednastavené, nebo je ponechte nezaškrtnuté, chcete-li je přenést jako statické styly.

en: This legacy module is running in backward compatibility mode. Legacy modules require a reload when editing and cause slower loading times on the front end.
cs: Tento starší modul běží v režimu zpětné kompatibility. Starší moduly vyžadují při úpravách znovunačtení a způsobují pomalejší načítání na frontendu.

en: This module will not function properly on the front end of your website because this is not the assigned Checkout page.
cs: Tento modul nebude na front endu webu fungovat správně, protože toto není přiřazená stránka pokladny.

en: This number of columns cannot be used on this row.
cs: Tento počet sloupců nelze v tomto řádku použít.

en: This option will cover the player UI on the main video. This image can either be uploaded in each video setting or auto-generated by Divi.
cs: Tato volba bude vztahovat rozhraní přehrávače na hlavní video. Tento obrázek může být buď nahrán v každém nastavení videa nebo automaticky vygenerován pomocí Divi.

en: This post has been assigned a template using the Theme Builder, however, the template being used does not contain a Post Content module.
cs: Tomuto příspěvku byla přiřazena šablona pomocí Theme Builder, ale používaná šablona neobsahuje modul Obsah Příspěvku.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
cs: Tento příspěvek je chráněn heslem. Zadejte heslo pro zobrazení komentářů.

en: This sets a static height value for your element. Once set, the height of the element will no longer be determined by its inner content. Content that exceeds the static height of the element will overflow the element wrapper.
cs: Nastaví hodnotu statické výšky pro prvek. Jakmile je nastaven, výška prvku již nebude určena jeho vnitřním obsahem. Obsah, který přesahuje statickou výšku elementu, přeteče obalem elementu.

en: This setting adjusts the shape of the bullet point that begins each list item.
cs: Toto nastavení upravuje tvar odrážky, která začíná každou položku seznamu.

en: This setting determines the vertical alignment of your content. Your content can either be vertically centered, or aligned to the bottom.
cs: Toto nastavení určuje vertikální zarovnání vašeho obsahu. Váš obsah může být buď vertikálně centrovaný nebo zarovnaný na spodek.

en: This setting determines the vertical alignment of your slide image. Your image can either be vertically centered, or aligned to the bottom of your slide.
cs: Toto nastavení určuje vertikální zarovnání obrázku na snímku. Váš obrázek může být buď vertikálně centrován nebo zarovnán do dolní části vašeho snímku.

en: This setting will let you choose to use the thumbnail track controls below the slider or dot navigation at the bottom of the slider.
cs: Toto nastavení vám umožní zvolit ovládací prvky s náhledem stopy pod posuvníkem nebo bodovou navigací v dolní části posuvníku.

en: This setting will make your slider arrows either light or dark in color.
cs: Toto nastavení zbarví vaše šipky posuvníku do světlé nebo tmavé barvy.

en: This setting will toggle visibility of CTA on mobile devices.
cs: Toto nastavení přepíná viditelnost výzvy k akci na mobilních zařízeních.

en: This setting will toggle visibility of Images/Video on mobile devices.
cs: Toto nastavení přepíná viditelnost obrázků/videa na mobilních zařízeních.

en: This setting will toggle visibility of content on mobile devices.
cs: Toto nastavení přepíná viditelnost obsahu na mobilních zařízeních.

en: This setting will turn on and off the circle buttons at the bottom of the slider.
cs: Toto nastavení lze zapnout a vypnout kruhovými tlačítky ve spodní části posuvníku.

en: This setting will turn on and off the featured image in the slider.
cs: Toto nastavení zapne a vypne obrázek v posuvníku.

en: This setting will turn on and off the meta section.
cs: Toto nastavení zapne a vypna meta sekci.

en: This setting will turn on and off the navigation arrows.
cs: Toto nastavení bude zapínat a vypínat navigační šipky.

en: This setting will turn on and off the read more button.
cs: Toto nastavení zapne a vypne tlaèítko èíst dál.

en: This settings turns on and off the 1px divider line, but does not affect the divider height.
cs: Toto nastavení zapíná a vypíná 1px oddělovač, ale nemá vliv na výšku oddělovače.

en: This will adjust the color of the 1px divider line.
cs: Upraví barvu 1px řádku oddělovač

en: This will affect all <strong>%1$s</strong> Groups using the <strong>%2$s</strong> across your entire site. Do you wish to proceed?
cs: Toto ovlivní všechny skupiny <strong>%1$s</strong>, které používají <strong>%2$s</strong>, na celém webu. Chcete pokračovat?

en: This will affect all <strong>%1$s</strong> Modules using the <strong>%2$s</strong> across your entire site. Do you wish to proceed?
cs: Toto ovlivní všechny moduly <strong>%1$s</strong>, které používají <strong>%2$s</strong>, na celém webu. Chcete pokračovat?

en: This will assign <strong>%1$s</strong> as the <strong>Default %2$s Preset</strong> across your entire site. All <strong>%2$s</strong> Modules that use the <strong>Default %2$s Preset</strong> will be affected. Do you wish to proceed?
cs: Tímto nastavíte <strong>%1$s</strong> jako <strong>Výchozí Předvolba %2$s</strong> na celém webu. Všechny moduly <strong>%2$s</strong>, které používají <strong>Výchozí Předvolba %2$s</strong>, budou ovlivněny. Chcete pokračovat?

en: This will assign <strong>%1$s</strong> as the default <strong>%2$s</strong> across your entire site. All elements that use <strong>Default %2$s</strong> will be affected. Do you wish to proceed?
cs: Tímto nastavíte <strong>%1$s</strong> jako výchozí <strong>%2$s</strong> na celém webu. Všechny prvky, které používají <strong>Výchozí %2$s</strong>, budou ovlivněny. Chcete pokračovat?

en: This will change the Display Order of the module.
cs: Tím se změní pořadí zobrazení modulu.

en: This will change the fill color for the bar.
cs: Změní barvu výplně panelu

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
cs: Změní označení modulu v Editoru pro snadnou identifikaci.

en: This will delete and unassign the <strong>%1$s</strong> preset across your entire site, and assign the <strong>Default %2$s Preset</strong> in all instances. Do you wish to proceed?
cs: Tímto odstraníte a zrušíte přiřazení předvolby <strong>%1$s</strong> na celém webu a ve všech výskytech přiřadíte <strong>Výchozí Předvolba %2$s</strong>. Chcete pokračovat?

en: This will delete and unassign this <strong>%1$s</strong> preset across your entire site, and assign the <strong>Default %2$s Preset</strong> in all instances. Do you wish to proceed?
cs: Tím smažete a zrušíte přiřazení této předvolby <strong>%1$s</strong> na celém vašem webu a ve všech případech přiřadíte <strong>výchozí předvolbu %2$s</strong>. Přejete si pokračovat?

en: This will disable the module on selected devices
cs: Tímto zakážete modul na vybraných zařízeních

en: This will disable the module on selected devices.
cs: Tím se modul zakáže na vybraných zařízeních.

en: This will reset all Theme Builder settings and delete all templates. Are you sure you want to do this?
cs: Tímto se resetují všechna nastavení Theme Builder a smažou se všechny šablony. Opravdu to chcete udělat?

en: This will turn thumbnails on and off.
cs: Zapne nebo vypne náhledy.

en: This will update all instances across your entire site.
cs: Tím se aktualizují všechny instance na celém webu.

en: This would create an infinite loop
cs: To by vytvořilo nekonečnou smyčku

en: Three values are required
cs: Jsou vyžadovány tři hodnoty

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Thumbnail Item
cs: Položka Náhled

en: Thumbnail Orientation
cs: Orientace náhledu

en: Thumbnail Overlay Color
cs: Barva překrytí náhledu

en: Thumbnail Size
cs: Velikost Miniatury

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Tilt
cs: Náklon

en: Time Delay
cs: Časové Zpoždění

en: Time:
cs: Čas:

en: Timer Section
cs: Sekce odpočítávání

en: Title
cs: Název

en: Title Link
cs: Odkaz na titulek

en: Title Text
cs: Název textu

en: Title displayed above the portfolio.
cs: Titulek zobrazený nad portfoliem

en: Title is required.
cs: Název je povinný.

en: Title/Meta Background Image
cs: Obrázek na pozadí titulku

en: Title: a-z
cs: Název: a-z

en: Title: z-a
cs: Název: z-a

en: To Hour
cs: Do Hodiny

en: To Minute
cs: Do Minuty

en: To use the Checkout Payment module, you need to add a Checkout Billing module and a Checkout Shipping module to this page first.
cs: Chcete-li použít modul Platba Pokladny, musíte nejprve na tuto stránku přidat modul Fakturace Pokladny a modul Doprava Pokladny.

en: To use the Checkout Payment module, you need to add a Checkout Billing module to this page first.
cs: Chcete-li použít modul Platba Pokladny, musíte nejprve na tuto stránku přidat modul Fakturace Pokladny.

en: Toggle
cs: Přepínač

en: Toggle %s
cs: Přepnout %s

en: Toggle Attribute
cs: Přepnout Atribut

en: Toggle Content
cs: Obsah přepínače

en: Toggle Cookie
cs: Přepnout Cookie

en: Toggle Divi Builder
cs: Přepnout Divi Builder

en: Toggle Gradient
cs: Přepnout Přechod

en: Toggle Icon
cs: Ikona přepínače

en: Toggle Mask
cs: Přepnout Masku

en: Toggle Options
cs: Přepnout Možnosti

en: Toggle Pattern
cs: Přepnout Vzor

en: Toggle Preset
cs: Přepnout Předvolbu

en: Toggle Responsive View
cs: Přepnout Responzivní Zobrazení

en: Toggle Title
cs: Titulek přepínače

en: Toggle Visibility
cs: Přepnout Viditelnost

en: Toggle between the various gallery layout types.
cs: Přepínejte mezi různými typy rozložení galerie.

en: Toggle dropdown
cs: Přepnout rozbalovací nabídku

en: Toggled layout visibility
cs: Přepnuta viditelnost rozvržení

en: Toggles
cs: Přepíná

en: Tool Call
cs: Volání nástroje

en: Tooltip
cs: Popisek

en: Tooltip Background Color
cs: Barva Pozadí Popisku

en: Top
cs: Nahoře

en: Top Border Color
cs: Barva rámečku

en: Top Border Style
cs: Styl rámečku

en: Top Border Width
cs: Šířka rámečku

en: Top Center
cs: Nahoře uprostřed

en: Top Left
cs: Nahoře vlevo

en: Top Rated Products
cs: Nejlépe hodnocené produkty

en: Top Right
cs: Nahoře vpravo

en: Top To Bottom
cs: Shora dolů

en: Top of Element
cs: Horní část prvku

en: Total
cs: Celkem

en: Trackbacks/Pingbacks
cs: Trackbacky/Pingbacky

en: Transform
cs: Přeměnit

en: Transform Origin
cs: Původ transformace

en: Transform Rotate
cs: Transformovat otočit

en: Transform Scale
cs: Měřítko transformace

en: Transform Translate
cs: Transformovat transformaci

en: Transforms
cs: Transformace

en: Transition Default and Sticky Styles
cs: Výchozí a rychlé styly přechodu

en: Transition Delay
cs: Přechodové zpoždění

en: Transition Duration
cs: Doba přechodu

en: Transition Speed
cs: Rychlost Přechodu

en: Transition Speed Curve
cs: Křivka přechodové rychlosti

en: Transitions
cs: Přechody

en: Translate
cs: Přeložit

en: Travel back in time by this amount.
cs: Cestujte zpět v čase o tuto částku.

en: Triangle
cs: Trojúhelník

en: Triangles
cs: Trojúhelníky

en: Trigger Animation
cs: Spuštění Animace

en: Trigger Event
cs: Spouštěcí Událost

en: Trigger:
cs: Spouštěč:

en: True Parallax
cs: Pravý parallax

en: Try Again
cs: Zkusit znovu

en: Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
cs: Zkuste upřesnit vyhledávání nebo pomocí navigace výše najděte příspěvek.

en: Tuesday
cs: úterý

en: Tuesday, Aug 06 (l, M d)
cs: úterý, 06. srp (l, M d)

en: Tufted
cs: Všívané

en: Turn comment count on and off.
cs: Zase komentář počet zapnutí a vypnutí.

en: Turn excerpt on and off.
cs: Zapněte a vypněte úryvek.

en: Turn image on or off
cs: Zapnout nebo vypnout obrázek

en: Turn image on or off.
cs: Zapnutí nebo vypnutí obrazu.

en: Turn meta on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte meta.

en: Turn name on or off
cs: Zapnout nebo vypnout název

en: Turn name on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte jméno.

en: Turn on or off the author link.
cs: Zapnout nebo vypnout odkaz na autora.

en: Turn pagination on and off.
cs: Zapnout nebo vypnout stránkování.

en: Turn pagination on or off
cs: Zapnout nebo vypnout stránkování

en: Turn price on or off
cs: Zapnout nebo vypnout cenu

en: Turn price on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte cenu.

en: Turn project titles on or off.
cs: Zapnout nebo vypnout titulek projektu

en: Turn rating on or off
cs: Zapnout nebo vypnout hodnocení

en: Turn rating on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte hodnocení.

en: Turn sale badge on or off
cs: Zapnout nebo vypnout odznak slevy

en: Turn sale badge on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte odznak prodeje.

en: Turn the captcha on or off using this option.
cs: Pomocí tohoto nastavení zapnete nebo vypnete CAPTCHA.

en: Turn the category links on or off.
cs: Vypnout nebo zapnout odkazy na kategorie.

en: Turn the date display on or off.
cs: Zapnout nebo vypnout zobrazení data.

en: Turn the date on or off.
cs: Zapnout nebo vypnout datum.

en: Turn the pagination on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte stránkování.

en: Turn this on to exclude pages from search results.
cs: Zapnutím vyloučíte stránky z výsledků vyhledávání.

en: Turn this on to show the Search Button.
cs: Zapnutím zobrazíte Tlačítko Vyhledávání.

en: Turn this on to show the next post link.
cs: Zapněte pro zobrazení odkazu na následující příspěvek.

en: Turn this on to show the previous post link.
cs: Zapněte pro zobrazení odkazu na předchozí příspěvek.

en: Turning off percentages will remove the percentage text from within the filled portion of the bar.
cs: Vypnutí procenta odstraní procentuální text z vyplněné části pruhu.

en: Turning this on will allow automatic sliding to continue on mouse hover.
cs: Soustružení na to umožní automatické posuvné pokračovat na myši pohybovat.

en: Turning this on will exclude Posts from search results.
cs: Zapnutím vyloučíte příspěvky z výsledků vyhledávání.

en: Two values are required
cs: Jsou vyžadovány dvě hodnoty

en: Type
cs: Typ

en: Type > then search to nest, Cmd+Enter to add, Enter to insert all
cs: Napište > a pak hledejte pro vnoření, Cmd+Enter pro přidání, Enter pro vložení všeho

en: Type of query to perform (post_type, terms, users, current_page, repeater, or repeater_field_name)
cs: Typ dotazu, který se má provést (post_type, terms, users, current_page, repeater nebo repeater_field_name)

en: Type the Redirect URL
cs: Zadejte pøesmìrovací URL

en: Type the message you want to display after successful form submission. Leave blank for default
cs: Zadejte správu, kterou chcete zobrazit po úspìšném odeslání formuláøe. Pro výchozí hodnoty nechte prázdné.

en: Type the text you want to use as placeholder for the search field.
cs: Zadejte text, který chcete použít jako zástupný text pro pole hledání.

en: Type: %s
cs: Typ: %s

en: URL Parameter
cs: Parametr URL

en: URL Parameter Name
cs: Název parametru URL

en: URL Parameter Value
cs: Hodnota parametru URL

en: URL for the home link in the breadcrumb.
cs: URL pro odkaz na domovskou stránku v drobečkové navigaci.

en: URLs
cs: URL

en: Ultra Bold 800
cs: Ultra Tučné 800

en: Ultra Light
cs: Tvrdé světlo

en: Ultra Light 200
cs: Ultra Lehké 200

en: Ultra Wide
cs: Ultra Široké

en: Unassigned
cs: Nepřiřazeno

en: Unclosed block: missing closing brace.
cs: Neuzavřený blok: chybí uzavírací složená závorka.

en: Underline
cs: Podtrhnout text

en: Underneath Section Content
cs: Vložit sekci

en: Undo
cs: Zpět

en: Undo/Redo
cs: Zpět/Znovu

en: Undock Active Tab
cs: Odpojit Aktivní Kartu

en: Undock Tab
cs: Odpojit Kartu

en: Unexpected closing brace.
cs: Neočekávaná uzavírací složená závorka.

en: Unknown Field
cs: Neznámé Pole

en: Unknown Module
cs: Neznámý Modul

en: Unknown Target
cs: Neznámý Cíl

en: Unknown error.
cs: Neznámá chyba.

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Unlock %1$s
cs: Odemknout %1$s

en: Unlock %s
cs: Odemknout %s

en: Unlock Module
cs: Odemknout Modul

en: Unlock module
cs: Odemknout modul

en: Unlock parent module first
cs: Nejprve odemkněte nadřazený modul

en: Unordered List
cs: Vložit neseøazený seznam

en: Unordered List Item Indent
cs: Centrovat položky seznamu

en: Unordered List Style Position
cs: Neřízená pozice seznamu

en: Unordered List Style Type
cs: Vložit neseøazený seznam

en: Unsaved Changes
cs: Neuložené Změny

en: Unsaved changes will be lost if you leave the Theme Builder at this time.
cs: Pokud nyní opustíte Theme Builder, neuložené změny budou ztraceny.

en: Unsigned
cs: Bez Znaménka

en: Unsupported
cs: Nepodporováno

en: Unsupported post type.
cs: Nepodporovaný typ příspěvku.

en: Until Date
cs: Do data

en: Up
cs: Nahoru

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update All Presets
cs: Aktualizovat Všechny Předvolby

en: Update Preset With Current Styles
cs: Aktualizovat předvolbu aktuálními styly

en: Update Presets?
cs: Aktualizovat Předvolby?

en: Update cart
cs: Aktualizovat košík

en: Update this value in all detected locations.
cs: Aktualizovat tuto hodnotu ve všech zjištěných umístěních.

en: Update totals
cs: Aktualizovat součty

en: Updated template settings
cs: Aktualizováno nastavení šablony

en: Updated templates order
cs: Aktualizováno pořadí šablon

en: Updating breakpoints will affect take affect across your entire website. When disabling a breakpoint, its styles will be stored for posterity. When enabling a breakpoint, any existing styles for that breakpoint will be restored.
cs: Aktualizace bodů zlomu se projeví na celém webu. Při vypnutí bodu zlomu budou jeho styly uchovány pro budoucí použití. Při zapnutí bodu zlomu se obnoví všechny existující styly pro daný bod zlomu.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website.
cs: Aktualizace bodů zlomu se projeví na celém webu.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website. When disabling a breakpoint, its styles will be stored for posterity.
cs: Aktualizace bodů zlomu se projeví na celém webu. Při vypnutí bodu zlomu budou jeho styly uchovány pro budoucí použití.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website. When enabling a breakpoint, any existing styles for that breakpoint will be restored.
cs: Aktualizace bodů zlomu se projeví na celém webu. Při zapnutí bodu zlomu se obnoví všechny existující styly pro daný bod zlomu.

en: Upgrade Your Divi Cloud
cs: Upgradovat Divi Cloud

en: Upload
cs: Nahrát

en: Upload Font
cs: Nahrát

en: Upload a video
cs: Nahrát video

en: Upload an image
cs: Nahrát obrázek

en: Upload an image to display at the top of your blurb.
cs: Nahrajte obrázek pro zobrazení v horní části upoutávky.

en: Upload an image to display beside your menu.
cs: Nahrajte obrázek, který se zobrazí vedle vaší nabídky.

en: Upload an image.
cs: Nahrajte obrázek.

en: Upload the "after" image.
cs: Nahrajte obrázek „po“.

en: Upload the "before" image.
cs: Nahrajte obrázek „před“.

en: Upload the .WEBM version of your video here. All uploaded videos should be in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers.
cs: Zde nahrajte .WEBM verzi videa. Všechna nahraná videa by měla být ve formátu MP4 nebo .WEBM k zajištění maximální kompatibility ve všech prohlížečích.

en: Upload your Lottie JSON animation file.
cs: Nahrajte svůj soubor animace Lottie JSON.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display over your video. You can also generate a still image from your video.
cs: Nahrajte vámi požadovaný obrázek nebo zadejte URL k obrázku, který chcete zobrazit přes vaše video. Můžete si také vytvořit statický snímek z videa.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display.
cs: Nahrajte požadovaný obrázek nebo zadejte URL k obrázku, který chcete zobrazit.

en: Upload your desired video in .MP4 format, or type in the URL to the video you would like to display.
cs: Nahrajte požadované video ve formátu .MP4 nebo zadejte URL videa, které chcete zobrazit.

en: Upload/Remove Fonts
cs: Nahrát/Odebrat Písma

en: Uppercase
cs: Vše Velkými

en: Upwards
cs: Nahoru

en: Use A Spam Protection Service
cs: Používejte službu ochrany proti spamu

en: Use Background Color
cs: Použít barvu pozadí

en: Use Background Color Gradient
cs: Použít na pozadí barevný přechod

en: Use Background Overlay
cs: Použít pøekryv pozadí

en: Use Basic Captcha
cs: Používejte základní captcha

en: Use Current Loop
cs: Použít Aktuální Smyčku

en: Use Custom %s Size
cs: Použít Vlastní Velikost %s

en: Use Custom Fields
cs: Použít jinou šířku

en: Use Custom Icon Size
cs: Použijte vlastní velikost ikon

en: Use Custom Styles For %1$s
cs: Použít vlastní styly Pro %1$s

en: Use Dot Navigation
cs: Použít bodovou navigaci

en: Use Focus Borders
cs: Použít barvu vybraného rámečku

en: Use Global Body
cs: Použít Globální Hlavní Obsah

en: Use Global Footer
cs: Použít Globální Zápatí

en: Use Global Header
cs: Použít Globální Záhlaví

en: Use Grayscale Filter
cs: Použít černobílý filtr

en: Use Icon
cs: Použít ikonu

en: Use On
cs: Použít Pro

en: Use Parallax Effect
cs: Použít Parallax efekt

en: Use Post Excerpts
cs: Použít úryvky Post

en: Use Single Name Field
cs: Políèko jména

en: Use Text Background Color
cs: Použít barvu pozadí

en: Use Text Overlay
cs: Použít pøekryv textu

en: Use Thumbnail Track
cs: Použít náhledy stopy

en: Use Visual Builder
cs: Použít Visual Builder

en: Use With Global Templates From This Website
cs: Použít S Globálními Šablonami Z Tohoto Webu

en: Use the Divi Builder
cs: Použít Divi Builder

en: Use the color picker to choose a color for the background overlay.
cs: Použít nabídku barev pro výbìr barvy na pøekryv pozadí.

en: Use the color picker to choose a color for the text overlay.
cs: Použít nabídku barev pro výbìr barvy na pøekryv textu.

en: Use the current loop context for displaying products.
cs: Použít aktuální kontext smyčky pro zobrazení produktů.

en: Use the fields below to add a new account.
cs: Využijte pole níže, abyste pøidali nový úèet.

en: User
cs: Uživatel

en: User IDs separated by commas
cs: ID Uživatelů Oddělená Čárkami

en: User Link
cs: Odkaz na Uživatele

en: User Login
cs: Přihlašovací Jméno

en: User Offset
cs: Posun Uživatelů

en: User Role
cs: Uživatelská role

en: User is Logged In
cs: Uživatel je přihlášen

en: User is Logged Out
cs: Uživatel je odhlášen

en: User role to filter by (when query_type is users). Can be a single role or comma-separated list.
cs: Role uživatele pro filtrování (když query_type je users). Může to být jedna role nebo seznam oddělený čárkami.

en: Username
cs: Uživatelské Jméno

en: Username or email
cs: Uživatelské jméno nebo e-mail

en: Users
cs: Uživatelé

en: Users Groups
cs: Skupiny Uživatelů

en: Users Per Page
cs: Uživatelů Na Stránku

en: Using Scrolling Effects, you can transform elements on your page as you scroll. The animation's transition is based on the user's scrolling behavior. Once the element enters the browser viewport (top), the animation begins, and it once it leaves the viewport (bottom), the animation ends.
cs: Pomocí efektů posouvání můžete při posouvání transformovat prvky na stránce. Přechod animace je založen na chování uživatele při posouvání. Jakmile prvek vstoupí do výřezu prohlížeče (nahoře), animace začne a jakmile prvek opustí výřez (dole), animace skončí.

en: Using the Custom CSS tab , you can either output free form styles or output styles before / after / on the element.
cs: Pomocí karty Vlastní CSS můžete buď vypsat volné styly, nebo vypsat styly před / za / na prvku.

en: Using the Divi Role Editor, you can limit the types of actions that can be taken by WordPress users of different roles. This is a great way to limit the functionality available to your customers or guest authors to ensure that they only have the necessary options available to them.
cs: Pomocí editoru rolí Divi můžete omezit typy akcí, které mohou provádět uživatelé WordPress s různými rolemi. Je to skvělý způsob, jak omezit funkce dostupné vašim zákazníkům nebo hostujícím autorům, aby měli k dispozici pouze potřebné možnosti.

en: Using the transform controls, you can perform visual adjustments to any element using a combination of Scale, Translation, Rotation and Skew settings. This allows you to create advanced design effects without the need of a separate graphic design program.
cs: Pomocí ovládání transformací můžete provádět vizuální úpravy libovolného prvku kombinací nastavení Měřítko, Posun, Otočení a Zkosení. To vám umožní vytvářet pokročilé designové efekty bez potřeby samostatného grafického programu.

en: Using the transform controls, you can performance visual adjustments to any element using a combination of Scale, Translation, Rotation and Skew settings. This allows you to create advanced design effects without the need of a separate graphic design program.
cs: Pomocí ovládacích prvků transformace můžete provádět vizuální úpravy libovolného prvku pomocí kombinace nastavení Měřítko, Překlad, Rotace a Skew. To vám umožňuje vytvářet pokročilé efekty návrhu bez nutnosti samostatného programu grafického návrhu.

en: Values must be comma separated
cs: Hodnoty musí být oddělené čárkami

en: Variable Manager
cs: Správce proměnných

en: Variable Settings
cs: Nastavení Proměnných

en: Variables
cs: Proměnné

en: Variables Manager
cs: Správce Proměnných

en: Variation Label
cs: Variační štítek

en: Vertical
cs: Vertikální

en: Vertical Gap
cs: Svislá Mezera

en: Vertical Gutters
cs: Svislé žlaby

en: Vertical Motion
cs: Vertikální pohyb

en: Vertical Offset
cs: Vertikální posun

en: Vertical Overflow
cs: Vertikální přetečení

en: Vertically Centered
cs: Vertikálně centrováno

en: Very poor
cs: Velmi špatné

en: Video Icon
cs: Ikona videa

en: Video MP4 File Or Youtube URL
cs: Video MP4 soubor nebo Youtube URL

en: Video Play
cs: Přehrát Video

en: Video Slider
cs: Posuvník videa

en: Video Slider Item
cs: Položka Posuvníku Videa

en: Video Slider Items
cs: Položky Posuvníku Videa

en: Video Sliders
cs: Video posuvníky

en: Video WEBM File
cs: Video WEBM soubor

en: Videos
cs: Videa

en: View
cs: Zobrazení

en: View Body Template
cs: Zobrazit Šablonu Hlavního Obsahu

en: View Footer Template
cs: Zobrazit Šablonu Zápatí

en: View Front End
cs: Zobrazit front end

en: View Global Canvas
cs: Zobrazit globální plátno

en: View Header Template
cs: Zobrazit Šablonu Záhlaví

en: View Page
cs: Zobrazit Stránku

en: View Split Testing Stats
cs: Zobrazit Statistiky Split Testování

en: View Template
cs: Zobrazit Šablonu

en: View Theme Builder
cs: Zobrazit Theme Builder

en: View Theme Builder Item
cs: Zobrazit Položku Theme Builder

en: Viewport Bottom
cs: Pohled dole

en: Viewport Enter
cs: Vstup Do Zobrazení

en: Viewport Exit
cs: Opuštění Zobrazení

en: Viewport Height (vh)
cs: Výška výřezu (vh)

en: Viewport Maximum (vmax)
cs: Maximální zobrazovaná oblast (vmax)

en: Viewport Minimum (vmin)
cs: Minimální zobrazovaná oblast (vmin)

en: Viewport Top
cs: Výřez nahoře

en: Viewport Width (vw)
cs: Šířka výřezu (vw)

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Visible
cs: Viditelné

en: Visual
cs: Vizuální

en: Wave
cs: Vlna

en: Waves
cs: Vlny

en: Waves 2
cs: Vlny 2

en: Wavy
cs: Vlnité

en: Website Field
cs: Políèko webové stránky

en: Wednesday
cs: středa

en: Weekly
cs: Týdně

en: Weights
cs: Tloušťky

en: When a minimum height is set, the element will always have a height of at least the amount defined. This supersedes smaller static height values. Unlike height, minimum height does not result in content overflow and will allow the height of your element to remain dynamic.
cs: Když je nastavena minimální výška, prvek bude mít vždy výšku alespoň definovaného množství. To nahrazuje menší hodnoty statické výšky. Na rozdíl od výšky nevede minimální výška k přetečení obsahu a umožní, aby výška vašeho prvku zůstala dynamická.

en: When a visitor clicks into an input field, it becomes focused. You can pick a color to be used for the input field background while focused.
cs: Když návštěvník klikne na vstupní pole, stane se zaměřeným. Během zaostřování můžete vybrat barvu, která bude použita pro pozadí vstupního pole.

en: When a visitor clicks into an input field, it becomes focused. You can pick a color to be used for the input text while focused.
cs: Když návštěvník klikne na vstupní pole, stane se zaměřeným. Během zaostřování můžete vybrat barvu, která bude použita pro vstupní text.

en: When clicked the module will link to this URL.
cs: Po kliknutí na modul bude odkaz na tuto adresu URL.

en: When clicked, this link will direct to the specified URL.
cs: Po kliknutí tento odkaz přesměruje na zadanou URL.

en: When enabled, a background color is added behind the slider text to make it more readable atop background images.
cs: Je-li funkce povolena, je za text na posuvníku pøidána barva pozadí tak, aby byl lépe èitelný i pøes obrázky na pozadí.

en: When enabled, a custom overlay color will be added above your background image and behind your slider content.
cs: Je-li funkce povolena, bude pøed váš obrázek na pozadí a za obsah vašeho posuvníku pøiøazená obvyklá vrchní barva

en: When enabled, any existing preset class will be removed when applying the preset
cs: Je-li povoleno, při použití předvolby bude odebrána jakákoli existující třída předvolby

en: When enabled, only replace values in fields that have the same type as the source field. When disabled, replace matching values in any field type.
cs: Je-li povoleno, nahradí se hodnoty pouze v polích, která mají stejný typ jako zdrojové pole. Je-li zakázáno, nahradí se odpovídající hodnoty v jakémkoli typu pole.

en: When enabled, this will add a custom icon within the button.
cs: Pokud je tato možnost povolena, bude do tlačítka přidána vlastní ikona.

en: When enabled, this will force your image to extend 100% of the width of the column it's in.
cs: Je-li tato možnost povolena, vynutí váš obrázek, aby rozšířil 100% šířky sloupce, ve kterém se nachází.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
cs: Když uložíte rozvržení do Divi Cloud, budou dostupná na každém webu, který vytvoříte.

en: Whether or not the First Name field should be included in the opt-in form.
cs: Zda se pole pole Jméno má zahrnout do formuláře opt-in.

en: Whether or not the Last Name field should be included in the opt-in form.
cs: Zda se v přihlášce uvede pole Příjmení.

en: Whether or not the Name field should be included in the opt-in form.
cs: Zda má být ve formuláři pro přihlášení zahrnuto pole Jméno.

en: Whether or not to show pagination for the gallery.
cs: Zda se má u galerie zobrazit stránkování.

en: Whether or not to show the title and caption for images (if available).
cs: Ukazovat titulek a popisek obrázkù (pokud je dostupný) èi ne.

en: Whether or not to use a 3rd-party spam protection service like Google reCAPTCHA.
cs: Zda použít službu ochrany proti spamu třetí strany, jako je Google reCAPTCHA, či nikoli.

en: Whether or not to use a single Name field in the opt-in form.
cs: Zda se použije jedno pole Název v opt-in formuláři.

en: Whether to exclude the current post from results (used when query_type is post_type, except for attachments)
cs: Zda vyloučit aktuální příspěvek z výsledků (použije se, když query_type je post_type, kromě příloh)

en: Whether to ignore sticky posts in results order (used only when query_type is post_type and post_type is post)
cs: Zda ve výsledcích ignorovat připnuté příspěvky při řazení (použije se pouze, když query_type je post_type a post_type je post)

en: While Editing Element
cs: Při Úpravě Prvku

en: While In Builder
cs: V Editoru

en: Widescreen
cs: Širokoúhlé

en: Widget Area
cs: Oblast widgetů

en: Width
cs: Maximální šířka

en: Wireframe Mode
cs: Režim Drátěného Modelu

en: Wireframe View
cs: Náhled skici webu

en: Wireframe, Desktop, Tablet, Phone, Click Mode, Grid Mode, Hover Mode, Zoom
cs: Wireframe, Plocha, Tablet, Telefon, Režim Kliknutí, Režim Mřížky, Režim Najetí, Přiblížení

en: Woo Breadcrumbs
cs: Woo strouhanka

en: Woo Cart Products
cs: Produkty Woo Cart

en: Woo Cart Totals
cs: Woo košík celkem

en: Woo Checkout Billing
cs: Woo Checkout Fakturace

en: Woo Checkout Details
cs: Woo Podrobnosti o pokladně

en: Woo Checkout Information
cs: Woo Informace o pokladně

en: Woo Checkout Payment
cs: Woo platba za pokladnu

en: Woo Checkout Payment module can be used on a page and cannot be previewed.
cs: Modul Woo Checkout Payment lze použít na stránce a nelze jej zobrazit v náhledu.

en: Woo Checkout Shipping
cs: Woo Pokladna Poštovné

en: Woo Cross Sells
cs: Woo Cross prodává

en: Woo Notice
cs: Woo Upozornění

en: Woo Product Add To Cart
cs: Woo Product Přidat do košíku

en: Woo Product Description
cs: Popis produktu Woo

en: Woo Product Gallery
cs: Galerie produktů Woo

en: Woo Product Images
cs: Obrázky produktů Woo

en: Woo Product Information
cs: Informace o produktu Woo

en: Woo Product Price
cs: Cena produktu Woo

en: Woo Product Rating
cs: Hodnocení produktu Woo

en: Woo Product Reviews
cs: Recenze produktů Woo

en: Woo Product Stock
cs: Sklad produktů Woo

en: Woo Product Title
cs: Název produktu Woo

en: Woo Product Upsell
cs: Upsell produktů Woo

en: Woo Product Upsells
cs: Upsell Produkty Woo

en: Woo Products
cs: Woo produkty

en: Woo Related Products
cs: Související produkty společnosti Woo

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
cs[0]: Položka %1$s
cs[1]: Položek %1$s

en: WooCommerce must be active for this module to appear
cs: Aby se tento modul zobrazil, musí být WooCommerce aktivní

en: WordPress image size to use for thumbnails (e.g., thumbnail, medium, large, full).
cs: Velikost obrázku WordPress pro náhledy (např. thumbnail, medium, large, full).

en: Would you like to save these fonts and colors for future Divi AI layouts?
cs: Chcete tato písma a barvy uložit pro budoucí rozvržení Divi AI?

en: Would you like to update this attribute in all of these presets as well?
cs: Chcete tento atribut aktualizovat také ve všech těchto předvolbách?

en: Wrap
cs: Zalamovat

en: Wrap Reverse
cs: Zalamovat Obráceně

en: Write & Replace
cs: Napsat & nahradit

en: Write Automatically
cs: Pište automaticky

en: Write With AI
cs: Pište pomocí AI

en: Write free-form css using the keyword %s to target this module. i.e. %s
cs: Pište volné CSS pomocí klíčového slova %s pro zacílení tohoto modulu, např. %s

en: X Profile Url
cs: URL profilu X

en: X-Height (ex)
cs: Výška X (ex)

en: X-Ray
cs: Rentgen

en: X-Ray Mode
cs: Režim Rentgenu

en: Year: %s
cs: Rok: %s

en: Yes
cs: Ano

en: Yes Please!
cs: Ano prosím!

en: You Have Unsaved Changes
cs: Máte Neuložené Změny

en: You are about to delete a global layout. This will disconnect all templates that use this global layout and duplicate it in place. Are you sure you wish to continue?
cs: Chystáte se odstranit globální rozvržení. Tím se odpojí všechny šablony, které toto globální rozvržení používají, a na jejich místě se vytvoří jeho kopie. Opravdu chcete pokračovat?

en: You can add borders to any element, customize their appearance and assign unique styles to each edge.
cs: K libovolnému prvku můžete přidat okraje, přizpůsobit jejich vzhled a každému okraji přidělit jedinečné styly.

en: You can find your API Key <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank" rel="noreferrer">here</a>.
cs: Svůj API klíč najdete <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank" rel="noreferrer">zde</a>.

en: You can pick unique background colors for toggles when they are in their open and closed states. Choose the closed state background color here.
cs: Můžete si vybrat jedinečné barvy pozadí pro přepínání, když jsou v otevřeném a uzavřeném stavu. Zde zvolte barvu pozadí uzavřeného stavu.

en: You can pick unique background colors for toggles when they are in their open and closed states. Choose the open state background color here.
cs: Můžete si vybrat jedinečné barvy pozadí pro přepínání, když jsou v otevřeném a uzavřeném stavu. Zde zvolte barvu pozadí s otevřeným stavem.

en: You can pick unique text colors for toggle titles when they are open and closed. Choose the closed state title color here.
cs: Můžete vybrat jedinečné barvy textu pro přepínání titulů, když jsou otevřené a zavřené. Zde vyberte barvu titulku uzavřeného stavu.

en: You can pick unique text colors for toggle titles when they are open and closed. Choose the open state title color here.
cs: Můžete vybrat jedinečné barvy textu pro přepínání titulů, když jsou otevřené a zavřené. Zvolte barvu titulku s otevřeným stavem.

en: You cannot use `divi` namespace. `divi` namespace is reserved for built-in module that is authored by Elegant Themes.
cs: Nemůžete použít jmenný prostor `divi`. Jmenný prostor `divi` je vyhrazen pro vestavěný modul, jehož autorem je Elegant Themes.

en: You do not have permission to access this Theme Builder page.
cs: Nemáte oprávnění k přístupu k této stránce Theme Builder.

en: You do not have permission to create posts of this type.
cs: Nemáte oprávnění vytvářet příspěvky tohoto typu.

en: You do not have permission to duplicate this post.
cs: Nemáte oprávnění duplikovat tento příspěvek.

en: You do not have permission to edit one or more posts.
cs: Nemáte oprávnění upravovat jeden nebo více příspěvků.

en: You do not have permission to edit this post.
cs: Nemáte oprávnění upravovat tento příspěvek.

en: You do not have permission to reorder posts of this type.
cs: Nemáte oprávnění měnit pořadí příspěvků tohoto typu.

en: You do not have permission to trash this post.
cs: Nemáte oprávnění přesunout tento příspěvek do koše.

en: You do not have sufficient permissions to modify this category.
cs: Nemáte dostatečná oprávnění k úpravě této kategorie.

en: You do not have sufficient permissions to modify this tag.
cs: Nemáte dostatečná oprávnění k úpravě tohoto štítku.

en: You do not have sufficient permissions to modify this taxonomy term.
cs: Nemáte dostatečná oprávnění k úpravě tohoto taxonomického termínu.

en: You don't have sufficient permissions to access this content.
cs: Nemáte dostatečná oprávnění k přístupu k tomuto obsahu.

en: You entered the wrong number in captcha.
cs: V captcha jste zadali nesprávné číslo.

en: You have not saved any items to your Divi Library yet. Once an item has been saved to your library, it will appear here for easy use.
cs: Do knihovny Divi jste zatím neuložili žádné položky. Jakmile bude položka uložena do vaší knihovny, zobrazí se zde pro snadné použití.

en: You may be interested in&hellip;
cs: Mohlo by vás zajímat&hellip;

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
cs: Chcete-li přidat recenzi, musíte se %1$spřihlásit%2$s.

en: You must be a human to submit this form.
cs: Pro odeslání tohoto formuláře musíte být člověk.

en: You must be logged in to checkout.
cs: Pro dokončení objednávky se musíte přihlásit.

en: You've made changes to the <strong>%1$s</strong> Group preset settings. This will affect all <strong>%1$s</strong> Groups across your entire site. Do you wish to proceed?
cs: Provedli jste změny v nastavení předvolby skupiny <strong>%1$s</strong>. To ovlivní všechny skupiny <strong>%1$s</strong> na celém webu. Chcete pokračovat?

en: You've made changes to the <strong>%1$s</strong> Module preset settings. This will affect all <strong>%1$s</strong> Modules across your entire site. Do you wish to proceed?
cs: Provedli jste změny v nastavení přednastavení modulu <strong>%1$s</strong>. To ovlivní všechny moduly <strong>%1$s</strong> na celém webu. Chcete pokračovat?

en: Your Dynamic Post Title Will Display Here
cs: Zde se zobrazí váš dynamický název příspěvku

en: Your Existing Pages
cs: Vaše stávající stránky

en: Your Save Has Failed
cs: Vaše ukládání selhalo

en: Your Saved Layouts
cs: Načíst rozvržení

en: Your Title Goes Here
cs: Sem Zadejte Nadpis

en: Your cart is currently empty.
cs: Váš košík je momentálně prázdný.

en: Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
cs: Sem patří váš obsah. Tento text upravte nebo odstraňte přímo v editoru nebo v nastavení Obsah modulu. Každý aspekt tohoto obsahu můžete také upravit v nastavení Vzhled modulu a dokonce na tento text použít vlastní CSS v nastavení Pokročilé.

en: Your dynamic author bio will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
cs: Zde se zobrazí dynamická biografie autora. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your dynamic category description will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
cs: Zde se zobrazí dynamický popis kategorie. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your dynamic post excerpt will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
cs: Zde se zobrazí dynamický úryvek příspěvku. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your order
cs: Vaše objednávka

en: Your page contains changes that have not been saved. If you close the builder without saving, these changes will be lost. If you would like to leave the builder and save all changes, please select <strong>Save & Exit</strong>. If you would like to discard all recent changes, choose <strong>Discard & Exit</strong>.
cs: Vaše stránka obsahuje zmìny, které nebyly uloženy. Pokud builder zavøete bez uložení, tyto zmìny budou ztraceny. Pokud chcete builder opustit a uložit všechny vaše zmìny, vyberte prosím <strong>Uložit & odejít</strong>. Pokud chcete všechny nedávné zmìny zahodit, vyberte <strong>Zahodit & odejít</strong>

en: Your rating
cs: Vaše hodnocení

en: Your review
cs: Vaše recenze

en: Your session has ended. Please log in again, refresh this tab, and retry export.
cs: Vaše relace skončila. Přihlaste se prosím znovu, obnovte tento panel a zkuste export znovu.

en: Zero-width (ch)
cs: nulová šířka (ch)

en: Zoom
cs: Oddálit

en: Zoom Icon Color
cs: Barva ikony přiblížení

en: Zoom In
cs: Přiblížit

en: Zoom Out
cs: Oddálit

en: Zoom to 25%
cs: Přiblížit na 25 %

en: Zoom to 50%
cs: Přiblížit na 50 %

en: Zoom to 75%
cs: Přiblížit na 75 %

en: \"Build From Scratch\" loads a pre-built WooCommerce page layout, with which you build on when the Divi Builder is enabled. \"Default\" option lets you use default WooCommerce page layout.
cs: „Build From Scratch“ načte předpřipravené rozvržení stránky WooCommerce, na kterém můžete dále stavět po zapnutí Divi Builder. Možnost „Default“ vám umožní použít výchozí rozvržení stránky WooCommerce.

en: bottom
cs: dole

en: by
cs: od

en: by %s
cs: od %s

en: center
cs: na střed

en: close Modal
cs: Zavřít Modal

en: color
cs: barva

en: colors
cs: barvy

en: comments
cs: komentáře

en: contains
cs: obsahuje

en: cookie with
cs: cookie s

en: css var
cs: CSS proměnná

en: custom field
cs: vlastní pole

en: default
cs: výchozí

en: delay
cs: zpoždění

en: does not contain
cs: neobsahuje

en: does not equal
cs: se nerovná

en: e.g., 3n+1
cs: např. 3n+1

en: elect a widget-area that you would like to display. You can create new widget areas within the Appearances > Widgets tab.
cs: Vyberte oblast widgetů, kterou chcete zobrazit. Nové oblasti widgetů můžete vytvořit v sekci Vzhled > Widgety.

en: enter a %s
cs: zadat %s

en: equals
cs: se rovná

en: fonts
cs: písma

en: has been added to cart.
cs: byl přidán do košíku.

en: has no value
cs: nemá žádnou hodnotu

en: image
cs: obrázek

en: images
cs: obrázky

en: invalid payment method
cs: neplatná platební metoda

en: is any value
cs: je jakákoliv hodnota

en: is empty
cs: je prázdné

en: is equal to
cs: je rovný

en: is greater than
cs: je větší než

en: is less than
cs: je menší než

en: is not empty
cs: není prázdné

en: is not equal to
cs: se nerovná

en: left
cs: vlevo

en: links
cs: odkazy

[ctx: number of comments]
en: %s Comment | %s Comments
cs[0]: %s Komentář
cs[1]: %s Komentářů

en: numbers
cs: čísla

en: or
cs: nebo

en: product is in stock
cs: produkt je skladem

en: product is out of stock
cs: produkt není skladem

en: reCAPTCHA v3 returns a score between 0 and 1 where 1 is very likely a good interaction, and 0 is very likely a bot. With this setting you can choose the minimum score that should be considered a good interaction.
cs: reCAPTCHA v3 vrací skóre mezi 0 a 1, kde 1 je velmi pravděpodobně dobrá interakce a 0 je velmi pravděpodobně bot. Pomocí tohoto nastavení můžete zvolit minimální skóre, které by mělo být považováno za dobrou interakci.

en: read more
cs: číst více

en: read more...
cs: číst dále...

en: right
cs: vpravo

en: select a %s
cs: vybrat %s

en: string
cs: řetězec

en: terms data cannot be empty.
cs: data výrazů nemohou být prázdná.

en: times
cs: časy

en: to clear your search filters.
cs: pro vymazání filtrů vyhledávání.

en: top
cs: nahoře

en: upload an %s
cs: nahrát %s

en: url
cs: URL

en: value
cs: hodnota

en: {{entity}} Offset
cs: {{entity}} Posun

en: {{entity}} Per Page
cs: {{entity}} Na Stránku

en: « Older Entries
cs: « Starší Příspěvky
